"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kvojtanikova
26. srp 2011

teda posledne dni som sa nasmialaaaaa, super sikovne deticky mate vsetky. Tusim zacnem radit tuto diskusiu medzi moje naj top oblubene.

nelika666
27. srp 2011

aj ja prispejem..
pridem do obyvacky a Tamarka pinzetou preklada a obracia odlicovacie tampony
tak sa jej pytam, co to robi.. a ona spokojne - aaaaaale mamiiiiii, peciem palacinky predsa!
😀 😀 😀

maminuska
27. srp 2011

Rozhovor s mojím pubertálnym synom Andrejom
Andrej ty ma tak štveš s tým bordelom !!! 😠
Ja viem 🙂
Čo vieš ? 😠
Už si nepamätám 🙂
Choď si to upratať 😠,
A to ako čo ? 🙂
Kristepane ten bordel 😠
Ja viem, nemusíš mi to stále hovoriť. 🙂

Po polhodine:
Už si si upratal ten neporiadok 😠
Zabudol som 🙂
Tak si ho chod upratať 😠
Ja viem 🙂
Vnímaš ma vôbec ? 😠
Nepamätám si 😀.

Tak aj takto vás vaše deti môžu dostať na psychiatriu 😀

asemilka
27. srp 2011

@maminuska keby len deti... aj moja polovicka ma taketo chvilky 😀

danka.chomka
27. srp 2011

ja pridam perlu nasich znamych. vtedy trojrocny chlapcek, v skolke poslusny, mamka sa pyta uciteliek ze aky bol. Oni ze dobry, ale ze mamicka skuste ho presvedcit aby nam dovolil utierat mu ritku ked sa vykaka lebo on tvrdi ze si chce sam - zohnuty pred zrkadlom si utriet ako aj tatinko si utiera 😀 samozrejme v zivote otca nevidel ani holeho, a samozzrejme ani ocko takto veci nepraktizuje. 😀 Odvtedy chodi len mamicka po maleho do skolky 😀

kvojtanikova
29. srp 2011

Pytala som sa vcera Matejka co chce na ranajky - on ze rozok s maslom, ake pouziva dedko Tibor (kupuje maslo v kocke, my doma vacsinou mame Veto/Perlu...atd.) Samozrejme sme take nemali tak som ho chcela oklamat, natrela som mu to Perlou a davam mu to" Papaj Matejko, toto je ten tvoj roztek." Maly zahryzol, zmrastil sa a vravi " Fuuj toto nie je maslo ake mava dedko Tibor, toto je nejake NECHUTIVÉ maslo... !!!!" No, vidim, ze uz ho tak lahko neobabrem 😉

atiatko
29. srp 2011

.... náš 5-ročný Peťulko včera večer pred spinkaním : "Maminka ja Ťa tak návidím !"
A ja že : "Zajko a to čo znamená ?"
Peťulko: "No že Ťa milujem, si moja dobrá maminka. A keby som Ťa nemal rád, tak Ti poviem, že Ťa nenávidím ."
.... Peťulko, lásočka naša aj my Ťa s ocinkom vééééééľmi NÁVIDÍME !!!! 🙂 🙂 🙂

kvojtanikova
29. srp 2011

@atiatko toto si aj ja pamatam u nasho Mateja, to je take zlateee. A raz sa ma opytal ze co je to topier? (ked existuje netopier...) 🙂

lucisa
29. srp 2011

@kvojtanikova já taky kupovala margaríny, hlavně z praktického hlediska, dalo se vždy natřít, ale mí rodiče klasiku máslo, jak to jednou holky ochutnaly, skončili jsme s margaríny a kupujeme jen máslo 😀

jarunka111
29. srp 2011

obľúbená hláška nášho drobca:"áno maminka mošeš" (môžeš). A včera pred spaním sme si dali pusku na dobrú noc a ja mu hovorím, že ho ľubinkám. A on na to: áno maminka mošeš 😀 Dobre, keď ťa mošem ľubinkať ty potvorka 😵

atiatko
29. srp 2011

@kvojtanikova 😀 sú úžasné tie naše deti .... 🙂 naše skutočné šťastíčka .... 😉

berenika39
29. srp 2011

mami, teta mi přivezla fixy na cestování!!!
super, až někam pojedeme, vezmeme je.
ale néééééé
tak si budeš malovat po cestě....
nééééé, ty jsou na cestováníííííííí!!
Donesl mi je ukázat - byly na tetování 😀 😀 .

lillika
31. srp 2011

@maminuska Toto poznam :D 😀 😀 😀

anelehka
31. srp 2011

ahoj,minule hovorim Samkovi,ze chod za tatom,nech ti pomoze on,mam robotu,no a on hovori,mama,tato lezi na posteli jak pripeceny,pomoz mi ty... 🙂

ivett1
31. srp 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 moje nervy, dobra pesnicka... 😀 😀 😀 a sikovna dcerka, ma postreh.... aspon sa s mm nenudite...

ivett1
31. srp 2011

@atiatko to bolo krasne🙂

ivett1
31. srp 2011

jaaaaaaj, tieto "perly" su pre mna ako "polievka pre dusu"....tak sa vzdy nasmejem 😀 😀 😀 😀 😀 ...len, nech nam tie nase zlaticka perlia aj nadalej 😵

vejula
31. srp 2011

@kvojtanikova
@lucisa my tiež len klasicke živočišne maslo, aj lekarka nam to odporučila aj je ovelaaaa chutnejšie, ale zlatý je malý hihi, moj je tiež taky mlsný jazyček

vejula
31. srp 2011

@maminuska tak a potom ostan kludnaaaaa 😅 😀 😀 😀

ivett1
31. srp 2011

@kvojtanikova tak "nechutivé" 😀 ...inak, aj moje deti zjedia skor to "nezdrave a chutive" maslo 🙂

atiatko
31. srp 2011

@ivett1 😉

zuzanocka11
31. srp 2011

"- Maximko,ked nespapás jogurt,nebudes vládat behat,a ako potom budes behat za Saškou?
- .............AUTOM..." 😉
(má 25 mesiacov )

lucisa
31. srp 2011

@zuzanocka11 Vidím, že děti jsou pořád stejně fikané. Moje mamka mi jednou říkala - když jsem si stěžovala, že jsou moje holky děsně lenivé a nechce se jim chodit pěšky - že jsme taky měli někam jít a oba s bráchou jsme hodili nafučené ksichty, proč jdeme pěšky a ne autem.
Na máminu odpověď: Abyste se nadýchali čerstvého vzduchu... jsme prý odpověděli: My si otevřeme okýnko......
😅

berenika39
31. srp 2011

mami, mami, brácha tu zase nechal viset to dřevíčko.....
(koukám, co kde visí, a ono dřevěné ramínko - malé a ze dřeva, takže dřevíčko 😀 )

bubelko
31. srp 2011

minule mladsi syn nieco vyviedol, uz si nepamatam co, len to, ze som na neho dost nahucala, a on zacal plakat. na to ku mne prisiel starsi, 4 rocny a povedal: mami, to od teba ale vobec nebolo pekne, takto kricat po jonaskovi, on je este maly. zobral jonasa okolo pliec a uz som len pocula, ako mu vyklada, ze sa pojdu hrat.
a bolo po vychove 😀
no a dalsi oblubeny komentar toho 4 rocneho na hociaku prosbu momentalne je: ja teraz na to nemam naladu. 🙂 co bude hovorit az bude v puberte, to teda netusim 😀 😀 😀

masinka
31. srp 2011

minule prisli moje baby s novou hlaskou... jedna sa druhej spytala : das mi napit ? a potom sa zacali rehotat ako kone... a toto robili asi 20 x za hodinu. ked som sa ich spytala ze o co ide, tak starsia zahlasila - sak to je z tej reklamy kde je "holoplaz". potom sme sa jak kone rehotali my s tatinkom 😀
ked ju milujes, nie je co riesit 😀

marooshka
1. zář 2011

v červenci jsme byli s nejstarším a s nejmladším na Šumavě a asi jsme už dost prudili s focením 😉 Říkám tak tady si stoupnětě já vás vyfotim a náš puberťák oči v sloup a komentář - to si snad budem pamatovat ne, že jsme tady byli, to si nemusíme fotit 😀

majatob
1. zář 2011

T.: "Mami, kdyz Bibinka neco rozbije, tak to vyhodim, kdyz neco vylije, tak to utru, kdyz neco vysype, tak to zametu."
Ja: Vyborne, tim mi moc pomuzes!"
T: "Nebo vis co? Radsi zavolam: Booooooooooooze, tati, Bibinka je prase!"

majatob
1. zář 2011

Povidali jsme si o nasi rodine a ja ho poprosila aby kazdeho popsal jak vypada a jaky je a T. spustil:
Maminka se jmenuje Magda, ma 12 let, je velika a tlusta a ma veeeelike usi.
😀 😀 😀

lucisa
1. zář 2011

@majatob Tož já ti tady píšu, že jsi jak štipka a Tobík to vidí nějak jinak, co? 😀 😀 😀

majatob
1. zář 2011

Bibca se vzbudila po poobednim spani v ne zrovna dobre nalade, Tobik si hral ve vedlejsim pokoji s autickama a ja zrovna stipala drevo na dvore, takze jsem neslysela co se deje v dome. Najednou T. vykracel nasupene ze dveri a prej: "Mami! V obyvaku place nejake batole, bez si pro neho!"