"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

julls113
25. črc 2012

Ja som sa po osprchovaní chcela obliecť a malý (2,5) bol pri mne..zrazu si čupok k mojím nohám a hovorí: ,, Mama, a ty kde máš pipíka, si ho skryla dnu?"
A ja mu hovorím, že mamky nemajú pipik, ale jemu nedalo a tak na mňa pozrel a hovorí mi: ,, Mama ty nemaš pišulu, ale pipik, len si ho skryla.. Ja ho vidím) 😀
Očakávam aj kritiku, ale ja sa pred symom zatiaľ neskrývam kým mu to nevadí :-P

katka1981
25. črc 2012

@mandragora22 , tak si pozri fotecky 😀

zuzulienka1973
26. črc 2012

@katka1981 Ja tam tiez vidim muzske prirodzenie

sima199
26. črc 2012

mam maleho brata, ma vyse 2 rokov a moj maly mal teraz rok.. U babky na dvore sa obaja postavili pri hadicu, brat si maleho nasteloval a hovori mu: Ado, otvor pusinkuuu...(Ado samozrejme otvoril) Strcil mu hadicu do pusi a hovori mi: Simi rychlo pusti vodu! Skoro sme sa s maminou od smiechu...

katka1981
26. črc 2012

@zuzulienka1973, no baby ja vas nechapem, ved to je jasny strom. 🙂

Mala akurat papa kolacik. Ked bola mladsia, zacali sme jej davat sladkosti (domaci kolacik) na stolik, ze jej dal skriatok, aby si nepytala dalsi a dalsi od nas. Davno uz nedostala od skriatka, nejak sme uz pozabudli (lebo sme jej davaliuz len my) a dnes si nasla a hovori. Hm, nechapem skriatka, ze doniesol, Vianoce nie su 😀 Je vyborny, vypytam od skriatka na den dalsi 😀

mandragora22
26. črc 2012

@katka1981 prezretá brokolica 😀

terkaz
26. črc 2012

Dnes jsme sly s Marketkou kolem hospody, ona si to k ni zamirila a ja rikam: Tam neee a ona jo to je bubost 🙂
Ale co me dostalo o chvilku pozdeji...Byly jsme v knihovne, vybiram si knizky, Marketka take a za chvili za mnou prisla a rika: Toto jeste pocebuju...donesla knizku Co jeste potrebuju vedet o sexu....😀 Nechapu, kde ji vzala 😀

suelop
26. črc 2012

Moja neter zije v cechach a momentalne ma 3 a pol roka a svoje vzdorove obdobie 🙂 Manzel isiel s nou a jej rodicmi v aute, zastavili na benzinke, jej rodicia si isli dat kavu a on ostal s malou pri aute. Po chvili mu chcela odbehnut a ked ju chytil na ruky , ona sa zacala hadzat a dookola kricat " nech mne ty surovče" ... muselo to vyzerat asi cudne, lebo ludia sa zacali otacat, co za cloveka taha male , vrieskajuce dieta do cierneho passatu :D

keksicek
26. črc 2012

dnes mi malá hovorí, mama hebeň (hrebeň) idem sa hebeňovať (učesať) 😀

cairka
26. črc 2012

Dnes sme sa so staršou nepohodli a ona v zlosti vykríkla "Ty si taká ... 😕 (zamyslela sa) ... MAMIČKA!" 😀 😀 ale radšej nechcem vedieť, čo chcela povedať v prvej chvíli 😅

yokralovnayo
26. črc 2012

@cairka keď sa s mojou jašíme, tak jej hovorím že: týýý maláááá .... 😀 a ona mi začala vykrikovať: ty maláá maminkááá ... alebo aj keď plače, hneď som malá maminka 😅 😀

renca3
26. črc 2012

No moj syn 8 r. povedal druzinarke "Najradsej by som vam povedal, co si o vas myslim". Nastastie nepokracoval. Doma sme si to samozrejme vydiskutovali.

keksicek
26. črc 2012

farby podla našej Mici
jeneva - zelená
juta - žltá
moda - modrá
beha - biela
tevena - červená

kikaneu
26. črc 2012

práve odišla sesternica s deťmi z návštevy....pýtam sa Samka, že koľko má rokov a on že fííí ja nechápačka.....a nejak som pozabudla, že žijú v Nemecku a on mi vraví, že vier 😀 ale má len 3 🙂

katka1981
26. črc 2012

@renca3, rodeny diplomat, nestrati sa vo svete

andreah25
26. črc 2012

@ined77 Počuj, nechceš vydať knihu výrokov Tvojho syna? Normálne mi od smiechu tiekli slzy 😀 😀 😀 .
Som zvedavá, čo bude vyliezať z Toho môjho, keď sa mu konečne rozviaže jazyk 😀

strociatka
26. črc 2012

Dnes som obom babam zbierala do skumaviek stolicu (mali obe nejake problemy) a starsia to samozrejme musela komentovat, skumat... Cele to aj tak bolo dost zabavne ju zakazdym, ked trielila na tron nahanat aj so sacikom na ruke a ked sa TO konecne podarilo ulovit, samozrejme vrtulu zaujimalo vsetko - preco je to hnusne a preco to tak smrdi a co ja viem co... Tak som jej vysvetlovala, ze hovienka nie su hnusne, su potrebne, lebo musime z tela dostat von co nepotrebujeme a nevieme stravit a zial tak trochu to aj smrdi... Ona si to hned potriedila: "hovienko smrdi a co nesmrdi su lego kocky."

maminuska
26. črc 2012

Tak dnes som zažila trapas na vyššej úrovni.
Včera som si kupila podprsenku , taku pevnu , bielu ale hlavne pohodlnu bez kostíc. Sú tam aj drobné kvietočka.
Rono som si ju obliekala a potom som v nej išla si pre sveter ktorý som mala na balkone.
Malá sa na mna díva a díva a vraví mi : To máš nové? Vravím hej.

Poobede som ju vybrala z jaslí , nehoovriac o tom že všetky učiteľky vedeli že mamina má novú podprdu , išli sme na poštu a čakali v klude v rade. Malá pobehovala a medzi ludmi , potom ju to zrejme omrzelo tak sa pristavila pri jednom pánovi a vraví : Moja mamina má novu podpsenku , beju s kytičkami a išla dalej a znova, moja mama ma novú podpsenku 😀 . 😀 . Nuž bola som velmi rada že už o chvílu pôjdem na radu .

zuzananinka
26. črc 2012

moja dcera ked mala cca 4,5roka hrala nejaku pocitacovu hru a isla som ju zrusit, že ninka už stačí, mami ale potom to nebudem vediet najst, a ja jej hovorim neboj sa odpišeme adresu na papier a zajtra podla toho pohladame - kym som ja zhanala papier a pero ona v priebehu par sekund obkreslila vsetko co bolo na obrazovke /samozrejme obrázky/ dobehla za mnou, že mami už netreba už som si napísala tú adresu - máme to aj odložené 🙂

zuzananinka
26. črc 2012

@maminuska :DDDD

maminuska
26. črc 2012

@zuzananinka a prisahám že každý kto odchádzal z pošty sa mi pozrel na prsia 😀

zuzananinka
26. črc 2012

@maminuska verím xi xi xi

didus85
26. črc 2012

asi pred týždnom som bola s malím krsnatkom na nákupe v Tescu a jak sme čakali pri pokladni, tam su v regáloch uložene prezervatívy, mali sedel v košíku zrazu schytil tu krabičku kondomov a na cele Tesco tým jeho pisklavím hlasom vyziapol ,,jeeeeej takýchto mame doma strašne vela že?" no a už sme vyzerali jak veľkoobchod prezervatívov 😀

katka1981
26. črc 2012

@maminuska, vacsiu pozornost by si mala keby povedala, ze si si ju zabudla obliect, alebo ze mamina ma vytok 😀

didus85
26. črc 2012

@maminuska no aspoň niekto to ocenil 😀 😀 😀

katyl
26. črc 2012

tak aj dnes sa urodilo. Filipka strasne zacali zaujimat dopravne znacky, cele cesty autom aj pesi len hlada znacky a pomenovava, alebo sa vypytuje, co ta ktora znacka znamena. Nieco uz pozna, hlavna cesta, zakaz vjazdu....najnovsie som mu vysvetlovala znacku slepa ulica, ze tam na konci ulice uz niet kam ist.....tak o hodinku si spomenul a vravi: Mami, prosim ta, ako to bolo? Ta SLEPAČIA ulica je taka, ze sa uz neda ist dalej??? 😀 😀 😀 😀

gubcikova
26. črc 2012

boli sme na prihlasovanie do škôlky a ja som ráno vychystávala dve deti nestihla som sa najesť.riaditelka nás vzala dnu.mne tam škrklo v bruchu a moja drahá dcérka na plnú hubu : Mama ti si si pudla

didus85
26. črc 2012

@gubcikova 😀 😀 😀 no a mala ta odhalila 🙂

gubcikova
26. črc 2012

@didus85 no ešteže tá riaditeľka vedela čo to bolo 😀

gubcikova
26. črc 2012

hovorím malej:Pod na balkón.
Ona:nedjem
JA:prečo?
Ona:sú tam bubáci.
J:aký bubáci?(ukazuje na orchideu)Vieri ved to sú kvetinky
Ona:nie to sú bubáci.ja sa ich bojím
J:vierka to sú kvetinky čo ťa kúsnu
Ona:raz ma už kusla do riťky