"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

musa
12. říj 2007

teda baby,ale som sa paradne zasmiala,moja mala si pyta cukriky: koko ti-spojte si to/preklad:cukrik mne/,

musa
12. říj 2007

este za slobodna som ucila svoje krsna kadejake hluposti,ako napr.Prostrednikom s i natiahnut spodne ocne viecko a zahlasit /s prepacenim/ vyser si oko,strasne sa mu to pacilo.Jeho mama mu pohrozila,ze ak neprestane tak zavola jeziskovi /boli vianoce/ aby prisiel po jeho byciklik.Maly vykukol spoza dveri:vyser si oko.Teraz cakam,ze mi to jeho otec vrati na mojich detoch,on to slubil.

jazzina
12. říj 2007

Ahoj,
tak máme další perlu 😀
Kristinka dostala velkého plyšového soba 🙂
A začala ukazovat na očíčka- říkám ano to je oko
začala ukazovat na nos-říkám ano to je nos
začala ukazovat na parohy a to nezná 😅 - to jsou parohy 😉
a malá na to Táta
-no začala jsem se řechtat, ale manžel ne 😲 měl asi pocit, že to dítě ví víc 😀 , každopádně, když jsem to vyprávěla kamarádkám, tak se tvářil, že se ho to netýká 😎

vilki
12. říj 2007

no moj maly bol dnes velmi zlaty... papali sme brumika {bababa} a drzal v rucke lopatku {aba} zaspinenu od cokolady {bakaba}a prisiel domov tatko a chcel mu povedat ze papa brumika a ze ma spinavu lopatku tak povedal bababaababakaba taky bol smiesny, ako nejake zaklinadlo keby hovoril...my sme sa smialy a on chudatko nechapal... 😀

dadka212
12. říj 2007

😀 😀 😀 to sú hlášky....aj ja mám jednu môj bratranec chodil do prvej triedy a nemal úlohu a učiteľka sa ho pýta, že prečo a on že mama mu zakázala robiť si ich a on ju nechcel poslúchnuť tak mu schovala aktovku so všetkými vecami...

vilki
12. říj 2007

no to je zlate...taky prvacikovia si radi vymyslaju...aj nasa mala sesternica minule ked sa v skole na nieco zbierali po 5 korun zahlasila ze ona nemoze dat lebo ze nemaju peniaze...pritom ich maju plno... 😀

kiwuska
12. říj 2007

mam v rodine dvaapol rocne dievcatko. lekar jej predpisal cipky proti horucke. mamina nam povedala, aby sme sa spytali co jej dal pan doktor a ona ze picok 😀

vesi
12. říj 2007

dnes hovorím mojej mladšej dcére (1 rok a 8 mes.)idem ti zohriať mliečko, čo budeš piť? a malá pivoooooo 😀

tilly
12. říj 2007

môj malý bol dnes taký zlatý, hovoril mi maminka neplač, už som tu 😀 strašne milé to bolo, bola som preč a on mrnkal, že chce byť so mnou, tak mu moja mama povedala, že nemá plakať, že prídem a ked som prišla, tak mi toto povedal

inak s tym pivom, to tiez rad pouziva, chodievaju s dedom na pivo a ked ideme k nasim, tak uz pri krcme krici, ideme na pivo... ked vidi niekde v obchode plagat s pivom, tak krici pivo pivo, minule tak cakali v obchode s kamaratom a prekrikovali sa, kto bude pit pivo 😀

certica
13. říj 2007

vcera pred spanim si nas krpec priniesol knizku, kde su obrazky v geometrickych tvaroch a zacal nahlas citat: "su tu stvorce, obdlzniky, ...a este vidim KU.VY - namiesto kruhy 😅 😀

vesi
13. říj 2007

moja 5 ročná dcéra bola so škôlkou cvičiť v v telocvični základnej školy a doma mi hovorí:mama, mali tam veľa palíc. ja rozmýšľam, aké palice... a malá mi hovorí, také na stene čo po nich lezieš... 😀 😀 myslela rebriny 😀 😀

mimusiacik
13. říj 2007

🙂... babka - mamka dnes urobila vyborny "nakupovy rohlik!" - rozumej "rohlikovy nakyp" - zemlovku. 😉

certica - tvoj maly uz vie nemecky? curven - nie je zakruta? 😀

roasha
13. říj 2007

moja mala zacala velmi rychlo rozpravat,a ked mala rok,prvy krat videla letiet vrtulnik,vyletel jej ukazovak"mamaaaa,kachka"/mama,kacka/

mimusiacik
16. říj 2007

🙂 3,5 rocna ..." preco ryby nemaju usi? "...😀 😀 😀 😉

salomee
16. říj 2007

....no, jednou byli moje neteře s babičkou (= sestřina tchýně) a oni tam nijak neřeší braní jména Božího nadarmo... baička vařila, nějak to zapoměla hlídat, pak si vzpoměla a vykřikla: "Ježíš, rýže".. a neteř na to: Babi, já myslela, že Ježíš Kristus"

ella1
16. říj 2007

Moja,ked mama 6,tak jej moja sesternica čítala disney-ho popolušku.časť aké mala zlé sestry a ako boli na ňu zlé... a veronika na to:,,no to sú ale p..e!"sesterka sa musela držať aby nevybuchla.(to mala obdobie nadávok)

adamko05
16. říj 2007

.. no, náš Adam dnes, ako sme ho ostrihali po sprchovaní povedal "Aha maminka tuto mám ešte "ostrihaniny" - myslel vlasy 🙂

eleanor911
16. říj 2007

byli jsme v neděli u našich a můj 2letý prcek měl mamky kapesníky a hrál si s nima,mamka si od něj jeden vzala a říká "děkuju" a malej se na ní podíval,vyndal si taky jeden a říká "já taky děkuju " 😀 😀 to mám slušně vychované dítě co 😅 😀 😀

lenadka
17. říj 2007

Mne mala tento tyzden "povedala", ked ma videla sa prezliekat na moj zadok: "jééééj aký krásny veľký bubon!!!" a dobehla zamnou a zacala ma po tom bubne capat 😀 😀 😀 😀 😀

ewellin
17. říj 2007

moj 5 rocny bratrancek sa ma pyta.. a vaneska - moja vtedy 4.mesacna dcera - .. ona papa meso? hovorim mu.. nie adamko.. ona len mliecko. A on mi na to: ani ja nejem meso, ja som vegetarian.. Pytam sa ho preco a on mi na to: no ked vidim tie sliepky ako sa v h....ch valaju tak mam dost... 😀

sunny6
17. říj 2007

tak moj maly sa konecne pusta do rozpravania,i ked este len slova,a takto som cistila zemiaky a mu ho hovorim,povedz zemiak,a takto som to zopakovala asi 3 krat a maly sa na mna pozrel a hovori ,,fucking,,!! a potom velky usklab 😕 🤐 vsetko povie skomolene ,ale toto sa mu fakt podarilo,potom som ho asi tyzden nepocula nic take povedat az dnes ,....som mu pribijala klince na obrazky v izbe a on si tiez klepkal ocovim naradim a pritom si par krat povedal to slavne ,,fucking ,,

ela.masa
17. říj 2007

sunny to potesi.moj syn priniesol v troch r. zo skolky skurv......c a zahlasil to na maminho psa ta sa vsak vynasla a hovori no je to skrucanec lebo sa stale vrti tak sme si vydychli a tym to skoncilo.druhe bolo pred rokom pocul na zastavke autb. taku "slusnu" zensku vykrikovat jeb..m a maly na celu zastavku vykrikoval co je jeb..m?????a ja nic to si zle pocul to povedala jeden nie dobre som pocul hadal sa on.tak som to vzdala.vsetci sa na tom dobre zabavali az na mna 😖

evina22
18. říj 2007

No áno deti vystrajáju 🙂

pohadka
21. říj 2007

dobrý večer,
nově jsem se přihlásila a chtěla bych přidat taky nějakou perličku. 😅 Máme tříletou holčinu a dneska, když šla spinkat (při usínání ji pouštíme pohádky na poslouchání) si pustila pohádky i s písničkama a začala zpívat, když přišel na ni tatka a říkal - už bys měla spinkat tak reakce byla: Už nebudu křičet a budu zpívat. 😵 😵

ela.masa
21. říj 2007

pohadka ahoj to bolo zlate moj syn nema hudobny sluch po mne a to jeho spievanie je hrozne ale nevravim mu to.dcerka dnes pred kopstolom vykrikovala (ludia sa schadzali na omsu)pohonim pohonim 😀 😀 .preklad pohnem sa .isli sme si pustat sarkana a velmi sa tesila.

pohadka
21. říj 2007

Ela.masa. Ty děti jsou nevyspitatelné.ale právě to je krásné ( i když kolikrát na nevhodném místě) 😅 😀

pohadka
21. říj 2007

prosím o radu- jak mužu najít v diskuzi určité téma? Nejak mi to nejde ve vyhleavači u seznamu témat. Snad jsem to napsala srozumitelně. Děkuji za radu

ela.masa
21. říj 2007

pohadka ja ti moc neporadim skus na str.modry konik tam to budu vediet

pohadka
22. říj 2007

ela nic takovéto jsem nenašla, ale děkuju

vesi
22. říj 2007

a akú tému hľadáš?