"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

pohadka
22. říj 2007

vesi: Myslím tak celkově, třeba tam kam přidám příspěvek. Přece musí být nějaký způsob jak jednoduše hledat a neprocházet celý seznam témat.

vesi
22. říj 2007

tak to ti neporadím, vyhľadávač väčšinou nefunguje....

mikca
autor
22. říj 2007

pohádka vyhledávač funguje, stačí zadat své jsméno a najednouti diskuse do kterých si přispěla
jinak holky perličky jsou super,sem se zase pobavila 😀

joa dnes mi známa říkala jednu..že paní učitelkka vysvětlovala dětem ve školce jak se mluví v Anglii (při angličtině)..že tam všichni mluví anglicky..a děti se ptaly..i maminky? ano i maminky...i tatínkové, ano i tatínkové...i babičky..ano i babičky..a takle vyjmenovali celou svojí rodinu a v tom se jedna holčička zamylsela a řekla..."hm, ale to pak zapomenou mluvit lidskou řečí" 😀 ...jsou zlata

olina01
22. říj 2007

Baby chodim sem ,keď sa chcem rozveseliť a stale sa to podari.Detičky su fakt super.Konečne možem aj prispieť nejakymi vyrokmi mojej Simonky:
tak napr: postavila sa na vahu a ja sa pytam,čo to robiš? Važim sa.A koľko važiš? Päť minut. 😀
Muž niečo hľadal v komore a ona na neho:Mamka ideš vysavať?
A ja hovorim ,ja som potom kto keď tam je mamka? Zajko bojko. 🙂 😀
Včera ku mne pribehla a začala mi tahať nohavice so slovami : Choď pišať na nočnik. 😀 😀 😀

tilly
22. říj 2007

olina, teeeda, to máš šikovnú dcérku...

no, môj dnes zapotil
boli reklamy a išla tá na orbit, taký chlap sa tam hrá so zlatým retrieverom a potom mu dá žrať, odoženie ho a zje to sám... tak malý sa začal smiať a kričať, že je to maxík (náš retriever) a že aj on mu papá granule, ako ten ujo v telke 😀 a že petruška (jeho kamarátka) mu papá chlebík...

decká strašne radi kŕmia nášho psa, môj muž im vždy dá takú nádobku naplnenú granulami a druhému chlebík, jeden mu má vysypať granule a druhý dať chlebík do druhej misky a za tých pár metrov k búde sa jeden nakŕmi granulami a druhý chlebíkom a chudák pes dostane len zvyšky 😀

renca3
23. říj 2007

Nas maly si rad prezeral knizky o zvieratkach a mal jednu o rasach psov.
Naucil sa rasu Cau-cau. Ked som sa ho po case pytala aky je to pes, povedal ze Pa-pa. 😅

mimusiacik
23. říj 2007

🙂 ...a ako si si zlomil tu ruku v skole?....no siel som takym BEHAVYM KROKOM... 😀 😀 😀 😉

tilly
23. říj 2007

reni zlatý, hlavne, že to pochopil
bože akí sú už veľkí tí tvoji chlapi

liliandax
23. říj 2007

Ked som porodila Petka a bola som este s nim v nemocnici, moja vtedy 3-rocna krstna dcera sa pytala svojej mamy, ze ako sa "robia deti" (neviem, odkial zobrala ten vyraz 😅 ) Svagrina jej nevedela co na to povedat, tak povedala, ze treba ist do nemocnice, tam su male babatka a jedno si vezmeme (akoze ja) domov. Pocula to starsia dcera (6 rocna) a ona prekvapene odpovedala mame: Mas to ale riadne pomylene!! Treba zjest predsa semiecko a v brusku vyrastie babatko 😀

r123
23. říj 2007

no tak náš prcek teď valí hlášky z reklam jakože když se koupu tak mamko tady máme regeneraci od fa či dneska mi hlásí mamko teď ticho je tam signal nebo babička má garnier atd... !nebo pořád slyším ticho velký ticho e nemluv mamko!no prostě kecal 😀

ela.masa
23. říj 2007

olina a tilly to je super dobre som sa zasmiala 😀 😀 aj som sa poucila od liliandax.parada

ichthyska
24. říj 2007

2rocna Sofinka: Mami, mami!!!vleti do izby s totalnym vyrazom stastia na tvari ocko ti kupil krasnu kvetinku!!!! a stale sa blazene usmieva (mama pozrie a co vidi? krasny zeleny por)

ichthyska
24. říj 2007

2rocna Sofinka: pride na promocnu oslavu do jej dobre znamej restauracie (kde sa naposledy stretla s Katkou)a hlada
ju, ale nevidí ju, Katkina mama jej ale vravi ze Katka je na dovolenke pri mori, ze sa isla kupat, Sofinka sa zamyslí a vravi? hm co bola spinava?

ichthyska
24. říj 2007

2rocna Sofinka:cesta domov autom,Siska zapasana v autosedacke bez slova sa vezie, nic nevravi,zatial co v predu prebieha rozhovor mami s kamaratkou, pod k nám, nie nejdem, ale pod odvezieme ta potom domov. Do toho sa zapoji Sisa a vravi: No pod, ale pred tym musime ist do obchodu, lebo doma uz nemame ziadne vino. (mama s kamarátkou si sem tam na navsteve otvoria vinko) a ze male deti su hlúpe, poucenie su sice male ale urcite nie blbe a hlavne su totalne vnimave 😀

ichthyska
24. říj 2007

naposledy Sofinka na cely obchod vyjadrovala svoj nazor na uja ktory platil: Ujo , ty ale smrdis.....na to predavacka odpoveda, ked pan odisiel. Mas pravdu smrdel 😉 (no veru veru velke horucavy si vyzaduju aj daky deodorant) 😎 😀

ichthyska
24. říj 2007

🙂 kamoskym maly 2r. v lete v hypermarkete nakupoval s mamou, ktora mala tricko na ramienka a daky cudzi chlap si mamu prezeral, na to si maly v strede ulicky da ruky vbok a na cely obchod oznamuje neznamemu panovi: To je moja mama, a to su moje ciciky!!! 😖 😀

ichthyska
24. říj 2007

🙂 leto, teplo, slniecko svieti, sme na navsteve u Sofinky 2r., len tak vbehnem cez ich terasu v zabkach-slapkach dovnutra za Sofinkou do jej izby.
Hned obdivujem jej krasny novy ruzovy koberec, ale akonahle chcem vstupit dalej, hned sa na mna pozrie a upozorni ma....Ale sa vyzuj 😀

kamajka
24. říj 2007

Ahojte no my sme sa akurat nasmiali lebo mala naša si spievala v izbe.... že: "ked sa laska nepodari...ked sa laska podari....ked sa laska nepodariii....ked sa laska podari...bude z teba hovienkoooo......"

viamka
24. říj 2007

nas maly sa pripravuje na pozorovanie taxikov = kamzikov v tatrach, no asi viem, co zbada skor! 😀

elucinka
24. říj 2007

Kojila jsem svého malého Adámka a můj synovec Tomík (1,5r.) přišel ke mně a povídá: teto, mimi... A já na to ano Tomíku, to je mimi. A on: mimi papá. Já ano Tomíku, mimi papá. A on: papá, kozy!... 😀

musa
25. říj 2007

mala ma rada hrozno,a pyta si ho "hono",ale to vyznie ako hovno

pohadka
30. říj 2007

O vikendu jsme jeli do Litvínova a malá (3r.) říkala,že tam jezdí trampolína místo tramvaj...

ajduska
30. říj 2007

elucinka, som sa super zasmiala na Tomíkovi 😀 ...

náš Tomáš sa ma minule pýtal, že ako robí húsenica, tak som mu odpovedala, že nijako a on mi na to s vážnym pohľadom povedal: Nie mami, húsenica robí "hús,hús..."

marya
30. říj 2007

Kamoškin malý minule zahlásil "dedko, a Ty kedy zomrieš ?" 😀 😀

vesi
30. říj 2007

marya, taká otázka poteší... 😀 😀 😀

roasha
30. říj 2007

moja zabka si na navsteve na stene vo wc vyskrabala svoje meno./malovali v lete/tiez potesi... 😅 😅 😅

renca3
30. říj 2007

ajduska...to ako u nas robi zajac "zaj,zaj"

mimusiacik
1. lis 2007

🙂 ..."maminka ja si tu ŠPIONKOVU polievocku neprosim... 😀 😀 😀 (sampionovu)

...prituli sa 3.r k mamke ,zahladi sa z blizka do oci a prehovori:"ja som Vasa ŠPECIÁLKA!"...(specialita,nezbednik...) 😀 😉

neka
1. lis 2007

Dnes sme si fukali s detmi bublifuk a nasa 2.r.dcerka zahlasi : Ocko ja fuklujem fuklibuk 😀

zuzidr
1. lis 2007

vždy sa tu dobre nasmejem,a nemôžem sa dočkať na perličky mojej bambulky,ktorá už teraz vymýšla... 😀 😀

ale pamätám sa na moju perličku,ked som mala asi 5rokov,sme boli na svadbe,a pán čo sedel vedla mna si zo mna stále uťahoval ja mu na to:ked neprestaneš,takú ti pleštím,že aj tatkové galoty ti budú malé....hehehehe 😀 😀