"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

blcha
12. lis 2008

a este boli sme na dovolenke a synovec sa skamosil s neakym chlapcom a machrovali co vie kto povedat nas nevie povedat R a ten cudzy hovori ja viem povedat aj spideRRRman a nas na plnu hubu a ja viem povedat aj Hovno! a domachroval 😀

alionuska
13. lis 2008

Blcha!100 bodobv za papanie cikulky. 😀 😀 😀

alionuska
13. lis 2008

A my sme vcera boli autom v meste a ked sme prisli naspat domov,tak hovorim malej:No Ali vystupuj,sme doma.A ona,ze:"DIKY BOHU" 😀 😀 Sme sa smialy s tatinom na tom,ze odkial to ma!

slnieckova
13. lis 2008

😀

bibinka
13. lis 2008

Filipko hovorí ,mamička má hnedé očká,Alexinko má tiež hnedé a ocko má také zelenkavé a aj tie bielkoviny má biele (rozumej bielka)

mucilienka
13. lis 2008

nasa malicka nas vsetkych vola hjat sa do jebacky /hrat sa do obyvacky/ 😀 😀 😀

pacna
14. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alionuska
14. lis 2008

😀 Dnes rano mi mala hovori:"Maminka ty si taká roztomilá,ale trošku ti smrdí z pusinky!!!" 😀 No na nu sa neda ani nahnevat!! 😀 😀

blau
14. lis 2008

ALionuska, ano...to mi hovorila moja svagrina , boze tie deti su take uprimne, rano po zobudeni som jej chcela dat pusu a mala Lili : mami tebe ale smedi z ust 😀

alionuska
14. lis 2008

A ja ked stale v tej telke davaju tie reklamy,tak niekedy tak neveriacky poviem:"No to určite!"Akoze neverim tomu,co reklamuju.A mala Alenka ma teraz taku modu a na kazdu reklamu povie: "No to určite!" 😀 Ale z tej jej malej pusinky je nam to take smiesne,lebo okomentuje vsetko..prasok na pranie,make-up,reklamu na povinne zmluvne poistenie a veeeela dalsich.Tak sa na nej smejeme,ze ako tomu ona vsetkemu rozumie.... 😀 😀

alionuska
14. lis 2008

A este som zabudla na najnovsiu skomoleninu! 😀 KAMEJELON 😀 -CHAMELEON

blau
14. lis 2008

Brat je motorkar a na kombineze ma na chrbate ich mena :LILI and LULU, a ked sa malej Lulu opytame a co to ma ten ocko? tak povie: Kombizenu! A co je na nej napisane? a ona: Livika Lujzika a maminka 😀 😀

andy333
14. lis 2008

Moj syn minuly mesiac priniesol domov poznamku tohto znenia: Neplnim pokyny vylucujucej!(vyucujucej) 😀 😀 😀
Poznamky si totizto pisu sami a p. uc. to podpise! Dobre, nie?

catjob22
14. lis 2008

aj ja nieco pridam, moja vtedy trojrocna Bibi chora od ziarlivosti, ze som domov priniesla z porodnice dvojicky raz, ked som ju ukladala spinkat sa ku mne pritulila a opytala sa ma: Mamka, a kedy uz nebudeme mat tie dvojicky???? 😀 😀 😀

terezzka11
14. lis 2008

ja som sa snnazila moju dvojrocnu dcerku utisit v cakarni, lebo moc kricala a prave tam zaspalo take hladne nervozne babetko a mala mi na to: "Ale mama, klud, ano?" Babetko sa zobudilo, lebo vsetci, co to pooculi sa zacali smiat 😀
Alebo nam tyzden na otazky co robi odpovedala- vyčívam. Zeby vysivam? Nas dedko vysiva, tak mozno preto ta odpoved, on jej vzdy tak odpoveda. Ale vzdy robila nejaku zakazanu vylomeninu. Nakoniec sme prisli na to, ze vycivam je vymyslam 😀 Alebo:
-kolko mas rokov?
-dva
-a volas sa?
-ano, volam.. 😅
Bratranec kopol v lete loptu susedom na dvor a mala- A teraz co, moja?

iveta1901
14. lis 2008

ahojte, aj ja pridam,
kamaratka sa pyta svojej dcerky 3 rocnej, ci chce braceka alebo sestricku, mala na to "ano chcem, a kde pojdeme kupit, do Tesca, alebo do Lidl?"
Svagrina ide rano po prebudeni pobozkat syna a maly na to"mami smrdia ti zuby" 😀

blcha
14. lis 2008

este pridavam
bola som tehotna v cakarni u doktora bola tam somnou sestra s detmi jeden vtedy asi 10mesacny sedkal v kociku a papal roztek ten starsi mal 3roky a ako starostlivy bracek prisiel k malemu a v plnej cakarni zacal oprasovat maleho a na plnu pusu hovori Matusko si zakydany ako svina 😀

3558
14. lis 2008

blcham super 😀

3558
14. lis 2008

hovorim neteri ktora ma 3 roky :pekne papaj budes velka!
ona na to: No to sa mi málinko nezdá!

alionuska
15. lis 2008

Nasa mala odomna pytala toto: Maminka daj mi tie male guličky s tymi kosťami. Myslela Višne. 😀 😀

zdenka
15. lis 2008

caute baby, tak dobre som sa zasmiala na vyrokoch vasich ratolestí! Je to lepsie ako vtipy. Priznam sa, ze skoncila som len na prvej stranke, od tolkeho smiechu som nevladala dalej citat 😀 😀

trochu vam prispejem aj ja. Ked bol moj bracho maly asi 3-4r. povedal: Karatisti su holi a biju sa. 🙂 Myslel, ze su bosi. 🙂 (sused chodil na karate).

mikca
autor
16. lis 2008

jsem rada ze to tu zas po nejake dobe ozilo...
nase mala vcera zase taky neco ze sebe vyplodila..delala blbosti s tatkou a ten ji povida.."Klarko uz to staci me to boli"..a Klarka mu na to pohotove odpovedela.."tatko musis byt statecnej, treba jako jaa, kdyz chci kakat a nejde mi to" 😀

monkula
16. lis 2008

jarko s av lete bláznil s tatom v mori, ponáral sa a vynáral, plával a potom manželovi nadšenezakričal, Tata, ja som morská panda 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
16. lis 2008

cauko...babule... 😀
normalne som sa xextala na plne bruxo....az ma boli....tie hlody,,malyx,,,deti su najroztomilejsia...vec na ktoru budete spominat ked uz budu velke,,,a zasmeju sa s vami na tom ako aj moje,,,decka,.,,,sa smeju ked im to pripominam,,,,tato tema ja na obveselanie,,,myslienok,,,rada semke xodim,,,,bo som ja uz babina,,,,,a aj nase male,vnucatko...gabulka,,,,dvojrocna,,,,,ma teraz slovicok,,,plnu hubenku,,,a niekedy jej anuňi ja nerozumiem a ani jej mamina,,,,,ale je to sraaaaaasne zlate,,,,,,piste dalej vzdy mi zdvihnete naladu,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka99
16. lis 2008

Kámoška išla gratulovať s malou svojej mame, babke a celú cestu v aute ju učili: "Povieš, všetko najlepšie babinka" a podáš kvietok. Pri gratulácií malá podišla ku babke, sucho jej hodila kvet a hovorí: "Na, ty prerastená lasica." Pred odchodom z domu totiž pozerala na DVD Dobu ľadovú.

kili
16. lis 2008

zuzi 😅 , tak babina mala z vnučky radosť, to poteší, ale bola dobrá. Add. od koľkých rokov je povolená doba ľadová? tuším by sa ta hranica mala posunúť 😀

alionuska
17. lis 2008

Monkula 😀 😀 nasa Alenka stale hovori morskej panne-morska panda! 😀 Poviem jej,ze to je morska panna a ona aj tak zopakuje po svojom...A este mame vyraz Pepek "nabornik",namiesto namornik. 😀

alionuska
17. lis 2008

A mala mi vecer cesala vlasy.Pribehla s kefou a rozcesavala ma pri telke.A po chvili pozrie na mna a hovori: ...No "fatk" si pekna ! Jak vodník ! ... 😀 😀 Detska uprimnost je krasna!!! 😉

maminkatn
17. lis 2008

ahojky,,mno nasa malinka,,vnucenka,,,dneska,,zaperlila....boli u nas na navsteve,,,a mala zo sebou...pokazeny,,,,fon-motorolu,,,, 🙂
a dnes,,mi dcera vola....a hovori,,,ze malinka,,,beha po izbe,,,a dozaduje sa ,,TENEXONU,,,, 😀 😀 xi xi...
odkial to tie deti beru,,,fakt neviem,,,,, 😀 😀 😀

catjob22
17. lis 2008

Dnes mi Bibi neskutocne "pyskovala", proste sa so mnou surovo hadala a ked mi dosli nervy som jej povedala: To a,ko sa so mnou rozpravas????!!!! a ona mi na to: Tak ako sa hovori s dospelymi ked zlostia deti!!!!! 😀 😀 😀