"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

suezana
16. led 2013

@cairka 😀 😀 😀 😀 😀 supeeer 😀 😀 😀

ivett1
16. led 2013

@felinda 😀 😀 😀

dais
16. led 2013

Kúpem malého v hypermangáne, dcérka 5 rokov hlasno závidí ružovú vodu a keď sa vaňa vypúšťa, obe deti debatujú: To sa ale potkany v kanále budú čudovať, aká vodička ružová im tečie... A možno keď majú kiahne, tak im pomôže 🙂

llluckaaa
16. led 2013

Matýsek když si s někým hraje a chce ho škádlit, tak na něj volá "bábo". Občas tak říká mně, občas sestřičce nebo tátovi. Někdy přidá ošklivá bábo, stará bábo, zlobivá bábo... No a včera k nám přijela na návštěvu babička a Matýsek jí řekl: "Ty stará bábo!" Měli jste vidět její obličej 😀

doty1
16. led 2013

u nás sa spomína na môj trapas, keď som bola škôkárka a mala som zaspievať Mikulášovi pesničku, tak som spustila "keď šoféri naštartujú, juchajdá naštartujú, švárne dievča pomilujú, ...." Mikuláš išiel do kolien, moja mama dostala skoro infarkt a najlepšie sa zabával môj otec 🙂

adelajda2012
16. led 2013

U nas dnes perlil ocino...pristihla som ho ako Adelku cesal tou malou kefkou od vysavaca. "Ved bola cistaaaa!?!"

doty1
16. led 2013

a ešte ma napadla jedna perla našej slečny (3,5r). V posteli s ocinom (veriaci) si hocikedy povedia "pánbožko daj dobrú nôcku ocinovi, mamine,....ale nedávno sa tak tešila na rozprávku, že mu zahlásial "vieš čo ocino, najskôr mi povedz rozprávku a potom sa môžme pánbožkovať" 😀

gubcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xabri
16. led 2013

Náš syn sa vie fakt vynájsť asi vždy.Minule mu manžel dohováral, že sa to čo vyčúra nie je čur,ale moč a ukončil to slovami chápeš?.Malý si ho s kľudom angličana vypočul a potom zahlásil:chápem,ale ja ti to predsa hovorím anglicky! 🙂

lussy23
16. led 2013

@gubcikova toto je skôr na zaplakanie ako perla. sorry.

katka1981
16. led 2013

Tak dnes vecer hovori tatinko. Sophinka, dam ti hadanku. Lezie, lezie po zeleze, najde dierku, do nej vlezie, co je to? Sophinka: Pipik. 😀

ivia123
16. led 2013

dnes stražila starka našu 2,5 ročnu dcerku.Dcerky sa pytam ako ste sa mali ? boli ste vonku? A ona -vonku sme neboli ,lebo starka ma tučne brucho.

dais
16. led 2013

@lussy23 presne to mi napadlo, veľmi smutné a najsmutnejšie že sa tým ešte mamička chváli :(

strawberry17
16. led 2013

teraz sa odohralo: maly spokojne spinka, chrapka, ja pozeram telku a trochu konikujem...zrazu ide nejaka reklama na detske jahodkove tabletky, maly (3r) vyskoci na nohy, s vyskerenym usmevom si pozrie natesene reklamu, lahne si a spi dalej 😀 a ja kukam ako puk a nestihla som sa spamatat ze to co je 😀

nanulik
16. led 2013

@gubcikova tak to by ma zaujímalo odkial to to dieťa má... 😔 😕 😢

romina1912
16. led 2013

kolegynina dcera (6r) zahlasila svojmu tatinovi ked jej niečo dovolil ( už neviem čo ) že, TY SI TEN NAJLEPŠÍ TATO AKEHO SOM MALA 🙂 akoby ich mala viacej 🙂

evaviki
16. led 2013

@felinda 😀 😀 to iste tvrdi mm..

mirkson
17. led 2013

Kristinko, bez se napit. Nemuzu maminko, umyla by se mi rtenka 😀

gubcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzi1409
17. led 2013

moja neter (4 r.) povedala mame keď zakopla o stolček,že: "skoro si sa zabila,čoooo" 🙂

nanulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gubcikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nanulik
17. led 2013

@gubcikova to som ani omylom nepovedala

llluckaaa
17. led 2013

Taky máme problémy s tím, že náš malý někde něco pochytí a my ho to nemůžem odnaučit. Např. včera tady zahlásil: "Mamko, čert vyletěl z hovna!" Tak se ptám, proč tak ošklivě mluví a kdo to ještě říká. A prý: "To říká Mareček ze školky." Já: "A proč mu neřekneš, že tohle se říkat nemá a ať přestane zlobit?" A on: "Tak já mu příště řeknu, ať to neříká a udělám tytyty." 😀
A nebo mu tady něco říkáme a on nám odpoví: "Ale prdlajs." Takže rychle zpytuju svědomí, jestli jsem to před ním někdy neřekla a říkám, aby takto ošklivě nemluvil. A on na to: "A proč? Tohle říká babička. Proč ona tak může mluvit a já ne?" Když to pak vyprávím tchýni, tak z toho má hroznou srandu 😅 A pak učte děti slušně mluvit, když jsou kolem vás takoví záškodníci 😒

felinda
17. led 2013

Pri včerajšej debate o bábatku : Vieš Filipko, maminka bude mať v brušku bábatko.....a drobec sa zahľadel a vraví : A to nemože maminka spapať niečo ine??? 🙂

ined77
17. led 2013

katunka udělala bobek do kalhotek, tak jsem ji umyla, převlékla a šly jsme svačit přesnídávku. povídáme si u toho, co veze vláček...jablíčka, jahody, meruňky a katunka dodala OVÍNKO 😀 😀

gubcikova
17. led 2013

@llluckaaa presne ako si to napísala,ked ja poviem niečo svokre a jej frajerovi čo malá zopakovala náramne sa na tom bavia a ešte dodajú ved to je také milé 😔 a aspoň niekto kto si zastal a vie čo to znamená,ked vám začne takto dieťa rozprávať.možno na další rok tu nájdem od mamičiek ktorým sa to nepáči takéto vyjadrovanie ich detí

llluckaaa
17. led 2013

@ined77 Tak takové přesnídávky u nás doma nemáme 😀 Náš vláček hamánek tam veze jen ovoce 😀

ined77
17. led 2013

@llluckaaa ...i náš, ale kačku ten bobek evidentně rozhodil 😀

llluckaaa
17. led 2013

@gubcikova Já jsem čekala, že se do mě tady někdo pustí kvůli mému příspěvku, jak náš malý řekl babičce "stará bábo". Taky se mi nelíbí, že to říká (ať to říká komukoliv) a pořád mu opakuju, že to není pěkné, ale vůbec to nezabírá. Jak to řekl babičce, tak to byl samozřejmě trapas, ale vtipný bylo, jak ona to vzala vážně a jak se tvářila. Souvislosti jsem jí později vysvětlila (aby si náhodou nemyslela, že o ní doma s manželem mluvíme jako o staré bábě) a smály jsme se tomu spolu.