"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

suezana
7. bře 2011

@katyl ja som tiež vyprskla - aká logika 😅
@ani3012 no na tých prsiach som sa tiež s chuťou zasmiala 😀 prepáč 😀

ani3012
7. bře 2011

@suezana neospravedlňuj sa ,veď preto som to sem dala 😉 😀 navyše,nie som na tom až tak zlé,aby nemohlo byť horšie(ale mohlo byť aj lepšie 😀 )

suezana
7. bře 2011

@ani3012 no, čo by niekto za to dal, aby sa malo čo utrhnúť 😉 ☹ 😀

katyl
7. bře 2011

bize baby, tak som sa nasmiala, dakujem 😀 😀 😀 😀
prave som si k pocitacu sadla taka celkom smutna, ale toto ma dostalo 😀 😀 😀 😀
este popridavajte

suezana
7. bře 2011

@katyl počkaj, nájdem časopis - hrozne som sa nasmiala, síce to nie je moje, ale neva 😉

suezana
7. bře 2011

D:mami? a teba chcelo viacej chlapov alebo len ocko?
J:jasné, že ma chceli milióny....
D: no a keď ťa toľkí chceli, prečo si si vybrala práve tohoto nerváka?
....... 🤐 🤐 🤐
D:Asi si v ňom videla moju peknú tváričku, však? 😵 😵 😵

suezana
7. bře 2011

D:mami, vieš ako sa ja niekedy v škôlke zabávam? 😕 chodím pozerať ako cikajú chlapci 😅
J: a čo je na tom zaujímavé?
D: zaujímavé nič, ale je to veľmi smiešne 😀

danielik79
7. bře 2011

baby aj naša zas perlila včera sa obliekam a malá mi behla do izby a hovorí: mama prečo beháš s holím zadkom užaj sa obleč .

suezana
7. bře 2011

Zobudím dcéru, donesiem ju z postele do kuchyne, posadím za stôl k pripraveným raňajkám a jej prvá veta: A čo to pitie? Čo tak ďaleko? Musela som sa načiahnuť!!! 🙄 (toto neni o mojej dcére 😉 )

katyl
7. bře 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀 😀

katyl
7. bře 2011

aj ja si pospominam
moja dcera je trosku taka baculka. Raz som sa na nu tak pozrela a vravim, Lola, mohla by si aj trochu zacat cvicit, aby si potom neskor nemala problemy
Ona na to: mami, ja nie som tucna, to mam len take velke organy!! 🙂

suezana
7. bře 2011

@katyl 😅

no, aj ja držím diétu a moja dcéra hovorí: mami, ty máš dnes ovocný deň - ja mám láskavý deň - potrebujem celý deň lásku 😀 alebo: aký máš dnes deň? bielkovinový - to budeš dnes jesť všetko biele? 😕 😀
Ona tomu hovorí udržiavať dietu - mami aj ja budem s tebou udržiavať dietu 🙂 Hovorím: dobre, ale nesmieš zjesť žiadne sladkosti. Vlastne toto vám neviem napísať, lebo ten zdesený - neveriaci výraz ktorý nahodila sa nedá opísať, ale ja som sa smiala 😀 😀 😀 😀

ani3012
7. bře 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀

@danielik79 ono sa to všetko pomaly vracia k nám ako bumerang 😀 😉

@katyl to je dobré ! to keď prečítam mm,tak viem,čo bude v najbližších dňoch používať 😀

suezana
7. bře 2011

ocko má v mobile nejakú pesničku, je tam taký pokrik: Hej dídžej!!! Vaneska, keď si to púšťa, tak skríkne: Do pííííče! 😅 🤐 🤐 🤐

suezana
7. bře 2011

Včera som malú niesla domov od starkej (strážili ju, lebo sme boli na plese) a ona už v aute mi hovorí: "Mami, hneď ako prídeme domov, tak starkej zavolám." Hovorím jej, nechaj starkú, nech si odýchne, nech si porobí, čo nemohla, keď si tam bola ty....určite sa pôjde okúpať a tak.... "Nepôjde sa okúpať, maminka, ona sa nekúpe! " Ale určite sa kúpe, len keď si tam, tak ťa nechce nechať samu. V: Nie mami, už raz sa kúpala, keď som tam bola. Ona sa kúpe každý pondelok. 🤐 😀 😀 😀 keby toto svokra vedela 😉 😀

katyl
7. bře 2011

@suezana toto mame aj my:
Turn the lights on! si spieva ako kunda ja som.... 😀 😀

katyl
7. bře 2011

@ani3012 😀 😀 snad nie 😀

katyl
7. bře 2011

@suezana a k hygiene mame aj my: kamoska nakupovala a mala Natalka sedela vo voziku, ked uz vykladali v Hypernove pri pokaldni veci, natalka zbadala, ze mama kupuje gel na intimnu hygienu, ktory kedysi mali v kupelke a pouzivali ho, teda Natalka napodobnovala maminu. Natalke sa rozziarili ocka a na celu pokladnovu radu zvolala: jeeej mami, toto je ten dobry gelik, konecne si po rokoch umyjeme pidule!!! 😀 😀 😀 😀 Andrea hnala z Hypernovy, akoby ju nahanali.... 😀 😀 😀

suezana
8. bře 2011

@katyl 😀 😀 😀 😀

inna7
8. bře 2011

@katyl 😀 😀 😀 😀 😀 perfektná hláška

ivett1
8. bře 2011

😀 😀 😀 ...ja sa tu normalne nahlas rehocem... 😀 😀 😀 super hlasky 😀 😀 😀
Dnes rano mi Viki blahozelala (pod dohladom ocka) "vsetko najlepsie k tomu nasmu medzirodinnemu dnu zien"...

suezana
8. bře 2011

@ivett1 😀 😀 😀 😀 aj ja nahlas smejem - ženy, tak všetko najlepšie k tomu medzirodinnému dňu 😀 😀 😀 😀 😀

ivett1
8. bře 2011

ja sa teda pridavam...vsetko najlepsie, aby nas ti nasi chlapi posluchali a niekedy aj pocuvali... 😀

indiankaindi
8. bře 2011

Výborne sa bavím 😀 Máte úžasné deťúrence.
Naša tiež občas zaperlí, včera som si kúpila čokoládovú tyčinku, keď ju malá zbadala, tak sa pýtala, čo to je. Hovorím, že to je tyčinka. Sa potešila, že jeeeej "pičinka" a zjedla mi ju 🙄 😀
Minule začala mrnčať za niečo, na niečom sme sa nepohodli a ja sa jej tak naštvane pýtam: "Čo ti je?!" a ona naštvane naspäť: "Nič, čo by bolo?" Nevedela som, či sa mám smiať, alebo plakať.
A tiež sa jej zadarilo, ešte ani do škôlky nechodí a už začína so zaujímavými slovíčkami. Včera nám na niečo zahlásila, že je to "koko..na" Netuším, kde na tento výraz prišla, pretože u nás sa práve toto vyskloňovanie nepužíva. Občas ubehne ockovi alebo niekomu z rodiny niečo, ale tento výraz nepoužíva ani nikto v rodine takže je nám záhadou, kde to počula. 😕 🙄 Ja len dúfam, že to nespomenie pred našim starkým, ktorý trávi takmer všetok voľný čas v kostole 😅

magimary
8. bře 2011

mňa sa dnes syn cestou v aute opýtal:
"Mami, ty koľko to máš tých čísel v rozume?"
😅 😀
Pozrela som naňho, hoci už som tušila, čo chce asi počuť a povedala som, nech objasní, čo chce vedieť?
Tak sa opýtal znova: aké to máš číslo rozumu?
😀 😀 😀
a viete, čo myslel?
koľko mám IQ
😀 😀 😀

suezana
8. bře 2011

@magimary 😀 a aké číslo si mu povedala? 😀 ja by som nevedela 😅

magimary
8. bře 2011

@suezana začala som sa smiať... 😀
a potom sa to spýtal aj mužíka a on mu odpovedal, že 180 😀 😅 😀 ,
tak ja som potom dodala:
"keď tatik 180, tak ja potom 200!" 😀 😀 😀
a začali si aj s mladším hovoriť, koľko majú oni... (minule sme boli u psychologičky na testoch 😉 )...

suezana
8. bře 2011

@indiankaindi no, niekde to musela počuť 😉
ja občas použijem (podotýkam len v krajných, vyhrotených situáciách 😅 ) slovo je..ne ma. Malá asi trojročná... jedla pri stole a hovorí: Mami? Je.ne ma sa nehovorí, pravda? 😕 😕 😕 ako vedela, že sa to nehovorí? 😕 😅 tiež nechodila do škôlky...

cairka
8. bře 2011

Baby boli teraz choré a pri chystaní večere mi vaneska hovorí :" mami, naber mi málo kaše, aby ma zas nebolelo bruško, stačí tak TRINÁSŤ naberačiek" 😝 😀

Dnes sme išli po chodníku a zatarasilo nám cestu auto s pokazeným výfukom a malá :"no ale dedo teda takto nesmrdí!" (samozrejme, že myslela dedove auto 😅 😀 😀 )

a dedo sa vrátil pred pár dňami z dovolenky a doniesol jej "mušlienky" 😀 😀 (malé mušle) 😀

suezana
8. bře 2011

@cairka no bodaj by bruško nebolelo potom 😀 😉