"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

ani3012
27. led 2011

@lucisa 😀 😀 😀 zlatáááá !

ivett1
27. led 2011

@lucisa 😀 😀 😀 ...Vikinka mi tu nakúka ponad plece a chichoce sa mi do ucha, že ešte chce vidieť to "chutnučké bábo"...

k.ate
28. led 2011

@lucisa 😀 ale ladí jí to k očím 😀
Náš malej ještě pořádně nemluví, ale dostal mě nedávno, když jsme pustili Shreka. Koukal tam na toho oslíka a pak na něj ukázal a řekl "táta" 😀

atinka22
28. led 2011

lucisa - trochu ako malý Avatar. 😀
Môj Rastik si minule pomýlil - preboha- a - prepána jána - a vyšlo z neho - preboha jána- 😅

atinka22
28. led 2011

k.ate - a čo na to táta? 🙂

ivett1
28. led 2011

@k.ate 😀 😀 😀 ...aj mna by zaujimalo, co na to povedal táta?

ivett1
28. led 2011

Števko má teraz také obdobie, keď porovnáva ...a tiež sa inšpiroval oslíkom zo Shreka (z nejakého nevysvetliteľného dôvodu sa mu veľmi páči 😀 )...ukazoval na seba, že on je malý "oklík" a tata je veľký "oklík" 😀..."veľký oklík" to našťastie berie z humorom...
...a ja som tiež nedopadla o nič lepšie (tuším som to už niekde na mojom FB spomínala)... lebo, keď sme sa dlhšiu dobu snažili poskladať obrázok z kociek s motívom macka Pu a jeho kamarátov, na mňa vyhŕkol: " Števko malý oklík (oslík) a mami veľký oklík"...a pravdu povediac, vystihol úplne presne...🙂

ivett1
28. led 2011

...oprava ...s humorom... 😝 (...asi som už pridlho na RD...)

ivett1
28. led 2011

@atinka22 ...až teraz som si všimla tú podarenú hlášku... 😀 😀 😀

k.ate
28. led 2011

@atinka22
@ivett1
táta byl v práci, takžev tu chvíli nic 😀 Ale když přišel domů, a já mu o tom povídala, tak že z toho ještě nemá rozum 😀

ivett1
28. led 2011

@k.ate ...ja by som oponovala...malej má rozumu až moc 😀

lussy23
28. led 2011

@ivett1 - 😀 😀 😀
@k.ate 😀 😀 😀

ivett1
29. led 2011

Dnes som piekla "rýchly koláč" a mala som na stole fľašu s olejom...Števko prišiel a pokúšal sa ju dočiahnuť, tak som mu povedala, aby dával pozor a nevylial "olej"...na to môj syn zdvihol obočie a prekvapene sa spýtal:"Ojéé?"...a keď som zopakovala s dôrazom áno, je to olej, rozbehol sa za svojou sestričkou a začal ju naháňať s výkrikmi:"Olé, oléééé!..." 😀

akdarka
29. led 2011

rozhovor nasho kamarata a jeho 4rocnej dcerky ked uz bol z nej na nervy:
Otec:Evicka, ja dufam, ze v buducom zivote budem tvojim synom!!!
Dcerka s povzdychom oslovila otca menom:Jaaaj Jozko ale to budes musiet velmi posluchat!!
😉

dulkagabulka
29. led 2011

@lucisa super fotky..som sa dobre pobavila 🙂

nadhera
29. led 2011

V Tatrach detickam "neprospel" cerstvy vzduch, starsi kychal-kaslal. Vzdy si daval pred pusu rucku a teraz nic. Vravim mu, naco mas 2 zdrave ruky? Na soferovanie. 🙂

danielik79
30. led 2011

a ja dnes pridám perličku.Môj syn dnes ked som objednávala veci z netu hovorí:ked budem velký objednám si notebook a malá ja si objebnám barbinu a ja som sa ich len tak náhodou opýtala a čo si má objednať mama a naša malá na to:hmmm ty si obenáš........rozum a štiplavé cukríky. 😀 No tá mi teda ale dopraje. 😀 😀 😀

lussy23
30. led 2011

@danielik79 😀 😀 @ivett1 😀 @akdarka 😀 @nadhera 😀

ivett1
30. led 2011

@danielik79 😀 😀 😀 ...aj u nás letia štiplavé cukríky, len neviem, či by mi ich moje deti dopriali...ale, ten rozum, to by som potrebovala aj ja...nedáš link? 😀

ivett1
7. únor 2011

ahoj...Vikinka bola s ockom nakupovat ...Ked prisli domov, tak cela natesena mi oznamuje:"Mami, kupili sme aj zakusky a ja som vybrala pre teba ten "pancuchovy", lebo ho tak lubis..." (samozrejme, moj anjelik myslel puncovy) 😀 😀 😀

magimary
7. únor 2011

@ivett1 😵 😀

cairka
7. únor 2011

my sme boli na návšteve a malá chcela požalovať na synovcov, že sa hádajú (vadia) a vyšlo jej z toho, že "oni sa tam hadia!"

danielik79
7. únor 2011

@ivett1 😀 😀 😀 😀 no dúfam že chutil a kde robia také .
@cairka 😀

ja som bola s detmi v piatok na kontrole u zubárky a akurát niekomu vrtala zub a malá sa píta čo to bolo a aj si odpovedala určite to bolo kladivo. 😀

ivett1
7. únor 2011

@cairka 😀 😀 😀 ...aj moji anjelici sa prave "dohadili"...o vankusik 😀

ivett1
7. únor 2011

@danielik79 😀 ...br...tak kladivo? 😝..od takej zubarky je dobre drzat sa co najdalej... 🙂

suezana
7. únor 2011

Myšlienkové pochody 5ročnej: (jedla cukrovú vatu v kelínku, na ňom sú nakreslený šašovia) mami, títo šašovia sú cirkevní, však? Prečo cirkevní? 😕 Lebo sú z cirkusu. 😀 😀 😀 😀

anelehka
7. únor 2011

nas maly:mama preco mas hole prsa,ked sa ides kupat??? 😀

lussy23
7. únor 2011

@anelehka 😀 😀 😀 😀 tak to nemá chybu
I ostatné perličky sú super 😀

indiankaindi
7. únor 2011

ja som minule zaperlila tiež. Vonku bolo počuť sirenu a malá skonštatovala, že ide sanitka. Ja som tak ledabolo pozrela von oknom a chcela som jej dať za pravdu, ale ako som to začala hovoriť, zbadala som, že sú to hasiči a vyšlo zo mňa: "Áno to je hasitka" 😀

jenovefa
7. únor 2011

Musim sem písnou včerejší perlu tatínka. Včera vyprávěl o tom, jak jeho kámoš kdysi balil a následně přebral svou nynější ženu jednomu chlapovi... "No, a za měsíc mu ji přebalil!" 😀
Podotýkám, že syn je skoro půl roku téměř bez plenek...