"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

maminuska
29. črc 2012

Syn Andrej ked mal 4 roky s ama opýtal

maminka kolko máš rokov ? no Andrejko 30.
A to ti ešte dovolili žit ?

katkakovac
29. črc 2012

no mňa napadá perlička môjho brata. Keď mal asi 3 - 4 roky, boli na oslave u babky. Všetci sedeli pri stole a jedli a keďže brácho neobsedel, babka si ho zobrala na kolená, a začala mu rozprávať. " ty môj milovaný vnúčik, ako ja ťa ľúbim" a podobne. A brácho len že "babka moja, ty si taká moja stará pi*a". Všetkým zabehlo 😀 Potom mu dĺĺho vysvetľovali, že teda pi*a je škaredé slovo. Tak po týždni ho mamina viezla autobusom skoro ráno do škôlky a môj brácho v preplnenom autobuse na plnú hubu: "mamíí, pi*a je škaredé slovo, že???" potom už chodili do škôlky pešo..... 😀 😀

zuzulienka1973
29. črc 2012

Moj osemrocny syn si pisal ulohy.Jeho 2 a polrocna sestricka sedela oproti nemu mala pred sebou knizku a neustale nieco hovorila.Syn nervozny odrazu na nu zreve Anna bud uz ticho,vyrusujes ma!!! A ona na to"Ale ja ti diktujem!""

jakoubka
29. črc 2012

Mami,ty máš tak bohaté škraňičky 🙂))):D
(slušně vychovaný :D ...neřekl :vyžrané :D )

evaviki
29. črc 2012

@jakoubka škraňičky??? co to znamena?

jakoubka
29. črc 2012

@evaviki....u nás ...tváře 😉

emkab
29. črc 2012

@katkakovac ako prihoda ineho cloveka je to ohromne vtipne, ale ked si pomyslim, ze o par rokov mozno zazijem nieco podobne na vasltnej kozi, tak ma oblieva studeny pot 😀

zdenkam
29. črc 2012

hlaska mojho syna, ked v rade pred bankomatom stoji cernoska: Mama lady je black aj ja chcem byt black.

Hlaska v Sr v MHD ked videl Roma: /tych tu nemame/: Mama boy je trochu black.

Hlaska v lietadle......oooooooo nieco smely, lady si prdla.../pekne hlasno nech to aj lady pred nami pocuje/

zdenkam
29. črc 2012

a este jeden..nie vtipny skor krasny.: Mama az ty a tata umre a ja taky, kto sa bude starat o Jakuba /jeho mladsi 2,5 brat/. /s

aries24
29. črc 2012

hlaska mojho 5r. synovca ked jeho mamicka isla do porodnice.
Samko:Oci a Ty teraz s kym budes sexovat? 😅
Ked moj maly plakal
Samko:Teta,Ty si preco porodila take zle dieta ? 😀

evaviki
30. črc 2012

@jakoubka vdaka za vysvetlenie 😀 jedno z mala ceskych slov, co nepoznam 😀

dana3262
30. črc 2012

Kamarádky syn (4roky):
Kamoska: Proč zabijis ty broucky? Neco ti udělali?
Její syn na to: Mrtví jsou legedy, mami!
Tak to me položili teda 😀 😀

domitobi
30. črc 2012

včera bol moj syn u babky...a kedže je velmi neposedny upozornovala som ho ,že musí byt dobrý a babku počuvat...ked som po neho prišla hned mi zahlásil.... mami..ja som bol takí dobrý až ma babka lutovala.... 🙂

zuzulienka1973
30. črc 2012

@dana3262 Co su to legedy?

leka323
30. črc 2012

Včera sme na jednom hrade, kde sme boli na výlete stretli jedného pána, na ktorom bolo vidieť, že je chorý, tvár mal dosť naliatu akokeby opuchnutú. A môj syn na celé hrdlo pred všetkými: mami, ten ujo má ale dobrú masku, čo?

Dnes ráno pri pohľade do špajze na marhuľové džemy: mami, kedy si stihla urobiť toľko mandarínkových medov? 🙂))

dana3262
30. črc 2012

@zuzulienka1973 oú..překlep. LEGENDY 🙂

janage
30. črc 2012

Akurát som dodojčila 10 mes. dcéru keď prišla staršia 6 ročná kukne na mňa a hovorí: A prečo tie didy TAK VISIA keď môžu TAK STÁŤ?! (a nadvihla ich rúčkami ako push up-ka) 🙂

janage
30. črc 2012

Cestou v autobuse pri nás chlapček s ockom. Nastúpila staršia pani a ocko vyzval syna, aby vstal a uvoľnil jej miesto. Keď chlapček odmietal, ocko pritvrdil a na to synátor zahlásil: Keď ma nenecháš sedieť tak ja poviem mame, že si pišal do umývadla keď nebola doma 😲 Na najbližšej zastávke vystúpili -ocko červený jak rak 😀 😀 😀

miskakyska
30. črc 2012

Maminy čaute...ja som ráno myslela,že umrrrem :o) malý ráno v kúpelni buchoce hrkoce,kričím,že čo tam robí...on,že umývam zuby...tak,ja spokojná,nie?...a on umýval vypadnuté mliečne zúbky čo má odložené v krabičke 😀 😀

beruska24.9.
30. črc 2012

když jsem byla poprvé těhotná a bavila se s kamarádkou o miminku, tak její tehdy téměř 3letý syn zahlásil: teto a tys to miminko spolkla?? 😀

nae
30. črc 2012

@katkakovac až mi zabehlo, ako som sa smiala... 😀 😀 😀

katka1981
30. črc 2012

Teraz som si po precitani @janage prispevku spomenula na prihodu, co mi hovoril moj manzel. Ked bol maly, vypocul si rozhovor svojej mamy s kamaratkou. Svokra sa stazovala svojej kamaratke na svojho otca, ze zahybal jej mame a tu to chuderu znicilo a zomrela na rakovinu. A moj muz ako maly chlapec kratko nato, isiel v autobuse so svojim otcom a na plne hrdlo vycita svojmu otcovi. Ocino, keby si nebol taka chlipna svina, nasa maminka by este zila. Ale Robko, ved nasa maminka zije. (Zial nikto v autobuse mu to neveril) No chudak svokor, cely autobus na neho zazeral. Ked prisiel domov, vynadal svokre, ze co take veci hovori pred malym chlapcom, ze teraz ho vsetci maju za svinu, a ze svojou neverou zabil svoju zenu. 😀 😀 😀

bella22
30. črc 2012

@leka323 to s tou maskou je strašný!!!😀

kaja73
30. črc 2012

ja som starsiemu synovi vysvetlovala co je to puberta-mal asi 5 rokov-hovorim-ked raz PRIDES aj ty do puberty.......a vysvetlovala som a a vysvetlovala.
Ked som skoncila,spytal sa- a mami,kadial sa tam ide? Podme tam uz. 😝

Dnes je tomu uz 8 rokov a uz cestu nasiel. 🙂

suezana
30. črc 2012

@kaja73 ten záver tvoj je ešte vtipnejší, ako synov komentár 😀 😀 😀 😀

kaja73
30. črc 2012

@suezana ako sa to vezme-mne je to aj luto-ze to tak leti. 😖

suezana
30. črc 2012

jááááj dnes moja 7 ročná: mami, minule bol tam za kríkmi zdochnutý potkan a dnes je tam len kostra!!! Muchy ho vypárali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zdenkam
30. črc 2012

@beruska24.9. presne taky zazitok mam...robila som Au pair, potom skoncila nasla si inu pracu ale k dievcatku som chodila 2x v tyzdni, lebo mi prirastla k srdcu a ked som zistila ze som tehotna tak jej vravim, ze : There is baby in my tummy /v brusku mam baby/ a ona na to: We dont eat babies. /babatka sa nejedia/

beruska24.9.
31. črc 2012

večer jsem si vzpomněla, jak mě starší dcerka jednou odzbrojila ve vypjaté situaci, kdy už mi tekly nervy:

- holky, já vás snad už vážně přerazím.....
- mami, néé!
- to víš, že ne. kdo by mě pak zlobil, když bych vás neměla?
- táta 😀

leka323
31. črc 2012

@bella22 to veru hej, cítila som sa trápne. Syn myslel, že má karnevalovú masku.