"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

dana_l
2. srp 2013

@ruzicka383 tak asi teraz sa bude hnevat ze by aj mensi mohol byt 😀

ruzicka383
2. srp 2013

@dana_l no,je z neho chlapina 😀

siska53
2. srp 2013

Chystala som deti von, vravim malemu, ze sa ideme obliekat, ideme na ihrisko. On na to: ja necem ist na ihrisko, som pokazeny! Ja: ako si pokazeny? Maly: som tu prilepeny!

Dialog s babkou (hrali sa na auto): babka, pod do auta. Babka: a kam ma odvezies? Maly: do Dunaja.
A teraz neviem, mal na mysli obchodny dom Dunaj alebo chcel babku utopit a dedit? ;))

svano
2. srp 2013

Jedného dňa si svokra zmyslela, aby ju vnúčatá neoslovovali babka.,ale stará mama. Veľmi rýchlo však z toho upustila,keď ju zmagorené deti začali oslovovať ,,stará baba,,

dulkagabulka
3. srp 2013

@svano 😀 😀 😀 😀 😀

nina233
3. srp 2013

Maly (3 roky) sedi na wc a pocuje susedov z vedlajsieho domu, ako sa rozpravaju na dvore. Maly vola na nich z wc: "dobryyy den". Susedia nepocuju a maly opat na ich vola: "dobryyyy den". Ked opat nepocuju, tak zavola nahnevane znova: "dobryyyyy den, vy ma tam nepocujete, ja tu kakam" 🙂

svano
3. srp 2013

Na dvore nám rastie vŕba, na ktorú manžel zavesil drevenú čajku. Raz po búrke stál manžel na dvore a dcérka naňho z okna kričí:,,Oci, zmokol ti vták.,,

gabikkas
3. srp 2013

dcera dostala na ranajky paradajku, pozrie na nu a hovori, mami odkosti mi prosim ta paradajku, ja nemam rada jadierka 🙂 (bezne mame pstruhov doma a tie odkostujeme, tak podla nej sa odkostuje aj paradajka 🙂 )

alebo este co ma pobavilo:
kamoska ma dceru, co nechce naschval hovorit "R"
idu spolu vonku a vravi "daj mi uku" a ona na to, nehovori sa "uka, ale ruka", povedz pekne "ruka" a mala na to, "nepoviem" a mama, tak ti nedam ruku ked to nechces pekne povedat a mala "tak aspon pojdem vedla teba 🙂"

nina233
6. srp 2013

Babka spieva malemu (3.roky) pesnicku - "Dobre rano svetlo mojich oci, dobre rano ty moj milacik" a maly ju upozornuje - "babka, nie milacik, ale pribinacik" 🙂

erni
6. srp 2013

nam uz zacina aj mala co to perlit ...minule prisiel 6 rocny syn do obyvacky so ziletkovym strojcekom a bolo mu do placu a nad hornou perou mal taky malinky zarez s kvapkou krvi ,tak som sa ho spytala co preboha robil a on ze nevedel naco to je /ale predsa sa mu asi nieco marilo,ked si to dal k ustam/....a nato mala 3,5 rocna dcera pohotovo mentorsky hovori: sak to je na pazuchy 😀 😀 😅
tak som ich vsetkych vyobimala a doteraz sa smejem, prve "holenie" mame za sebou 😉

sevi
7. srp 2013

idem s detmi do drogerie a oproti nam isiel stary pan,taky dedusko. a sebko 6,5r hovori dost nahlas " mami mami citis? hmmm cintorin"

masinka
7. srp 2013

minuly tyzden sme sa pustili do odplienkovavania najmladsej a celkom sa nam dari 😀 plny nocnik je este stale dovodom na velku radost 😀 tak sa tu dnes vytesujem nad plnym nocnickom a Nelka ma ni to hovori: mami, daj to na Facebook....

kocko
8. srp 2013

Mami ako sa povie po česky bocian? Ja hovorím že "čáp". Dcéra na to: manželka je "čapica" 🙂 🙂

katka1981
8. srp 2013

@ruzicka383, 100 bodov 😀

ruzicka383
9. srp 2013

@katka1981 dakujem, ktora ta pobavila?

ela_79
9. srp 2013

Boli sme u detskej lekarky s mladsou, a kedze som starsiu nemohla dat do skolky tak bola s nami. Vonku bolo chladno a tak som si suchala ruky nech sa zohreju skor nez budem malu vyzliekat.
Dcera: Maminka to co robis?
Ja: Zohrievam si ruky aby som ich nemala studene.
Dcera: To si ich musis OSTAT

janinah
9. srp 2013

došla som zvonku a syn sa pýta...mamííí,aká je vonku celzia? /že koľko stupňov je/ tak vravím,že celzia veľká, až 38 😉

hancazivocich
9. srp 2013

Kristýnko, rychle se oblíkej - jdeme, ať na nás děda nečeká..
Mně to nejde, pomož mi..
Vždyť jsi říkala, že už jsi velká..

Hm, ale zrovna dneska jsem nějaká malá....

hancazivocich
9. srp 2013

V trolejbuse - Mamí, ta paní je tak tlustá, nebo čeká miminko? Já šeptám - čeká miminko. vteřina ticha a pak.. tak to by mě teda zajímalo, kudy se dostane ven..?
A chlápek za námi to pohřbil - mě taky...

hancazivocich
9. srp 2013

Na zastávce.. Mamí, můžu si prdnout? Teď ne, běž si támhle pod strom, není to slušný..
Ale prdí všichni i ty, děda, babička... 😕

katkanova
9. srp 2013

skvela tema 🙂
moj maly si vcera zasunul pod pazuchu OB tampon, sustredene cakal par sekund, vytiahol a hlasi mi - maminka, 5 kilo a pol siedmej!

bambola
9. srp 2013

Behala som po izbe, mala lezala na posteli a pozorovala ma ako sa obliekam. Zapla som si push-up a malej zaziarili ocka, vyskocila na posteli, vystrcila ruku a krici: "aha mama, MAS didiky." 😠 tak sme ich predsa nasli 😀 😀

katka1981
9. srp 2013

@ruzicka383, nechce sa mi citat spatne, a neuraz sa ak ten prispevok nebol tvoj, ale v opamati mi utkveli najviac drogy 🙂 Toto je najkrajsie forum, tu sa aspon nikto nehada 🙂

katka1981
9. srp 2013

@katkanova, perfektne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka1981
9. srp 2013
katka1981
9. srp 2013

Tak kocky, tu su take hlasky, ze nato sa nechytaju ziadne vtipy, normalne zvazujem, ze si to vytlacim a v robote zacnem perlit 🙂

katka1981
9. srp 2013

@ruzicka383, tak z tvojich to bolo s tym, ako uz syncek nebude verit tete, lebo nevyrastol 🙂

mifinka
9. srp 2013

V ZOO moje starší milované šlo opět a zase mezi kozy, i když se strašně bojí.. za 2 minuty vyběhl se šíleným řevem a řval náležitě hlasitě :" Maminko já se tam bojím, ty kozy mi chcou sežrat tričko a šulina !! " Samozřejmě se smálo veškeré rodičovstvo a že ho tam bylo... 😀

babulinkab
9. srp 2013

onehdy v šatně, při převllékání do plavek: "mami, máš špinavou pipinu" 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 tak syn ohodnotil mé cca 14 dní neoholené intimní partie.
Naštěstí tam s náma nikdo nebyl, protože to fakt nevím, co by si o mně pomysleli 😕 😕 😕 😕 😕

ruzicka383
9. srp 2013

@katka1981 no, a teraz ma 22 a 190cm 😀