"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

nemue
27. zář 2010

@zuzul1310 😀

petusko
27. zář 2010

Petik dnes vonku : "mami ked zaschne slnko, pojdeme domov? " 😀

atinka22
28. zář 2010

petusko 😀
Včera Rastik sedel na záchode, keď dokakal tak ma zavolal a vyšla z neho táto hláška - mami, ja som tak sral(!) až sa mi postavil pipik 😉

suzik77
28. zář 2010

@atinka22 ty kokoooooos 😀 😀 😀 😀 😀

katun
28. zář 2010

Baby, jaj smejem sa az mi slzy tecu 😀 este ze som nasla tuto diskusiu. Priadam aj nase: Adamko sedel v lete holy na zemi, pozera si na pipika a hovori: mami, adamko je slon! 😵 alebo sme boli minuly tyzden vonku, a boli trhy, kde boli aj pojazdne wc, adamko ich zbadal a zacal kricat: mami, adamko chce ist cikat do tej krabicky 😎

janusa127
28. zář 2010

rozhovor ocka s jakubkom pred odchodom z domu...
O: ...kubko nemôžem ťa zobrať na ruky lebo budem niesť janušku v škrupinke
J: ani martinka nezobereš?
O: ani martinka ved ti vravím že nesiem janušku
J: no ale ocko veď môžeš janušku držať v jednej ruke a martinka v druhej ruke a mňa na koňovi...
O: no a to by som ako vyzeral???
J: predsa ako vianočný stromček 😀

lencaca
28. zář 2010

Dívala jsem se dnes s tchýní na film ,,Ženy v pokušení" a zrovna tam byla hláška Elišky Balzerové, že si koupila nový prsa. Moje pětiletá dcera zvedla hlavu od hraní, protože ji ta věta zaujala. Přišla ke mě a povídá: ,,Mami, prsa se dají koupit?"
Já na to:,,Ano, pokud žena chce větší, tak zajde k panu doktorovi a on jí voperuje větší"
Malá se na mě zadívá a povídá:,, Mami, a ty sis nechtěla koupit větší? Ty chceš mít prsa malinký jako já??"
Podívala jsem se na tchýni a vybuchly jsme naráz smíchy. Koza jedna malá 😀

lencaca
28. zář 2010

jo a ještě dneska jsem telefonovala s kamarádkou, která má pětiletýho syna a tak si to kecáme a já mezi řečí jsem se zeptala co dělá Kubík. Ona na mě: ,,Teď sedí a hraje si s pinďou a povídá mu- ,,Já tě tak miluju!" 😅 😀
To mě opravdu rozesmálo 😀

nadhera
28. zář 2010

kazdy den po navrate maleho zo skolky sa ho opytam okrem ineho, co noveho v skolke?
Mamka, nic. Iba stare hracky. Stale rovnaka odpoved uz strvty tyzden. 😀

nemue
28. zář 2010

@lencaca 😀 😀 😀 😀

petusko
29. zář 2010

@nadhera 😀 my sme mali toto vlani, kazdy den som sa ho pytala co papali a cely rok mali masko a ryzu 😀
dnes tiez perlil . zatepluju im skolku, tak mu hovorim, ze si musime davat pozor, lebo ujovia nieco pilia. a maly na plne hrdlo: "nie mami, pani majstri su to! " jasne, ze ho poculi aj oni a vsetci sme sa zacali smiat 😀 vraj nikto im nepovie inak ako roboši a maly jaky uvedomely 😀 😀

atinka22
29. zář 2010

Čo sa týka škôlky - ja sa Rastika pýtam - čo bolo v škôlke? Tradičná odpoveď - už sa nepamätám. 😅

lussy23
29. zář 2010

@lencaca . 🙂 🙂 Kto je tchýne?

lucia.kl
29. zář 2010

@lussy23 svokra

suezana
30. zář 2010

@lencaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lencaca
1. říj 2010

lussy23: tchýně je Maminka od manžela 😀

lussy23
1. říj 2010

@lencaca - ďakujem. U nás sa to povie svokra. 🙂

bebebrumik
1. říj 2010

Dnes chcel malý aby som s nim niekam išla, ja že poťkaj chvilku, mam pracu, potom pojdem. On na to:"No tak dvihni ritulu a poď..." 😀

vejula
1. říj 2010

@lencaca 😀 😀 😀

@bebebrumik jaky zlatýýý 😀

dioliana1
1. říj 2010

@bebebrumik 😀 to mi pripomenulo ako malý svojej sestre zahlasil "drž už tú hubu" ked smoklila že čosi chce...

janulka04
1. říj 2010

baby to je uzasna tema!!!! 😀 😀 😀
mne Laura zahlasila v pondelok, po prichode zo skolky, ze:" Mamiii, co to tu smrdi???Si varila?" 😀

lencici
1. říj 2010

Moja malá sa pýtala..Mama čo tu tak smrdí? a hneď si aj odpovedala. Asi som si prdla. Mohla som? 🙂

katka888
1. říj 2010

baby , ked vas tak citam.... ja ani neviem ci pridat, ci nepridat, ale na tomto sa rehoceme, odkedy mi to manzel povedal a teraz mu to pripominam, kedze mala zacina blabotat...
mm bol maly, mal mozno dva - tri roky, a cela rodina sa smeje na jeho prvych slovach.... podaval babke drevo do pece a ako jej podaval poleno , vyslo z neho - trojrocneho : " .... tu mas , ty p..í..čo "
tak vam prajem, aby ste take nieco nepoculi od deticiek co najdlhsie 😉

vierik78
2. říj 2010

ahojte ked vas tak citam neda mi nepridat ajjednu nasu perlicku,drobec sedel na nocniku ked sa pozrel dole na pimpika a hovori mu:Ahoj ja som Matko,bolo nam to smiesne ako sa zoznamili 🙂

franziska
2. říj 2010

ahojte, tak aj ja pridam take dve zlate hlasky mojho dietata: Minule zbadala cabriolet a povedala: "Mami pozri odpilene auto" a ked je manzel zarasteny tak mu povie "tatko ty si spinavy"

petusko
2. říj 2010

Petinka vcera, netusim preco a ako, napadlo, ze che sestricku. tak mu vravim, ze musi povedat aj tatinkovi.
a dnes som mu to pripomenula, ze no co si chcel, no se - ... a maly sa zamyslel a po chvili z neho vypadlo: SEMAFOR ! 😀

arrett
2. říj 2010

@petusko 😀 😀

deni1304
2. říj 2010

Baby to je snad nejveselejsi tema 😀 😀 , ja se nemohu dockat az ty nase deti budou take chrlit takove perly 😀 😀
Vcera jsem manzelovi prekladala, i kdyz se nektere prelozit nedaji, meli jsme super vecer, tak dlouho jsme se uz nezasmali 😉 😉

janus32
2. říj 2010

Ahojte 🙂 Mam 3rocnu dceru,ktorej hovorievam rozpravky vecer pred spanim,ale vcera ma ona prekvapila a hovori mi:maminka poviem ti rozpravku?Tak ja ze ano,budem pocuvat...a ona nato:ale nevadi,ze bude po slovensky? 😀

janus32
2. říj 2010

jaj a este ma napadlo:Ked mal syn asi 4roky,tak nam zvonil telefon,pevna linka.Maly to dvihol,s niekym hovoril...ja som bola na WC a uz som len zacula ako niekomu vysvetluje,ze mamina teraz nemoze,mamina se.r.e 😀 Tak to uz aky trapas bol 😀