"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

beruska24.9.
23. led 2013

@garzonka Dcerka ráno, když jsem ji řekla, že je moje holčička odpověděla: Já nejsem holka, já jsem ......a řekla své jméno i příjmení 😀

anetadr
23. led 2013

Zážitek mé mamky z dětství: Má babička jednou našla při úklidu pod dědovou postelí plastovou krabičku - nešlo se do ní vůbec dostat, tak jí musela vypáčit šroubovákem. Když se jí to konečně povedlo, vypadl na ní použitý kondom - naplněný a zavázaný. Naštvaná babička tedy v době, kdy chodil děda z práce napustila mamce a tetě vanu, naložila je do ní a nasupeně čekala na dědu. Ten přišel a ona spustila - jak to že si to dělá sám a ještě si to takhle schovává a podobně a podobně. Děda se ale hájil, že jeho to rozhodně není, že to vidí poprvé v životě. Hádali se tak hlasitě, že dokonce přišel ještě můj praděda a jal se je rozsuzovat. Děda se obořil na babičku, jestli to tedy není její - tak na to praděda začal vysvětlovat, že žena takovéto pomůcky nepotřebuje apod. Do toho řev z vany, že je mamce a tetě zima. Tak babička vzala kýbl, napustila teplou vodu z kotle, přilila jí do vany a opět se šla za dědou. Takhle se prý hádali dobrou hodinu a půl - možná dvě. Nakonec to mamka a teta ve vaně už nevydržely, vylezly ven a ještě mokré, jen v ručníku šly do kuchyně. No a mamka prohlásila: "Jé to je ta krabička, co jsem jí našla venku a schovala si jí k tátovi pod postel" 😀

malaletajicimyska
23. led 2013

Terla z dob davno minulych. Byla zima a ja se choulila jeste v lehatku kdyz se ma o dva roky a ctyri mesice starsi sestra podivala na maminku "a maminko? Vis je to krasne miminko, ale nemohli bysme ji uz vratit?"

malaletajicimyska
23. led 2013

@anetadr 😀 perfektni

anetadr
23. led 2013

@malaletajicimyska kdyz mi to babicka vypravela, tak jsem fakt brecela smichy😀

malaletajicimyska
23. led 2013

Kdyz uz jsme u tech nasich maminek.....tchyne mi vypravela. Je ze tri sester ta nejmladsi jednou jeji starsi sestra prisla za jejich mamkou a ta se ji pta"Copak?" holcicka se usmala "nic" a po chvilce ticha jen rekla "a mami? Kdyz si strci Helenka kulicku do nosanku udusi se?" 😀

Nastesti se nikomu nic nestalo

nina233
24. led 2013

Janoo, Janoo, pod sem, vola drobec na svojho dedka 🙂. Vysvetlujem mu, ze to je jeho dedko a nech ho oslovuje dedko, nie Jano. A maly za chvilu opat vola: "dedo mraz, pod sem" 🙂))

prasiatko30
24. led 2013

Otazka pre3r dceru - co si robila s tou vetrovkou? Vypada akoby si nou poutierala cely skolsky dvor!!
Odpoved s uplne vaznym vyrazom na tvari - nie, iba polku!

jankah77
24. led 2013

Vcera som prisla domov z obchodu, a Simon(5r) pozeral rozpravku a krici na mna:
Mamka, pozeram rozpravku o KARFIOLOVI!
Pridem, pozriem na telku, a tam Garfield 😀

yukki
24. led 2013

@prasiatko30 nuž...máte to už aj v nicku 😝 😝 😝 😝 😉 😉 😉

prasiatko30
24. led 2013

@yukki len to ona nevie - ale vycistila s tou vetrovkou tu dlazbu na dvore fantasticky lebo vetrovka bola uplne cierna 😀 - prave preto jej do skoly davam staru zdedenu po sestre aby ma to potom moc nestvalo a mohla som sa nad tym pousmiat 😀

mgabriskova
24. led 2013

Ahojte tak sa pridam z hlaskami mojej dvojrocky. Miluje masko a minule - vystupujeme z vytahu, teta nas pozdravi, hovorim Sofci :"Co povies tete?" a Sofia "Daj mäšo teta!" 😀
Alebo išiel mladsi parik, ruka v ruke, chalanisko si neskor čupne aby si zaviazal snurku na topanke a Sofi pribehne a ze "Júúúúú kakáš?" 😀

mgabriskova
24. led 2013

* s hlaskami

yukki
24. led 2013

Včera sa boli deti zo škôlky sánkovať, teda na tých....klzák sa to volá, staršia mi hneď vo dverách žalovala "mami Máňa ma udrela pekáčom do oka....pozrieš sa doma či nemám mozokel?

...zrejme odvodené od slova mozog?

22beba
24. led 2013

Ešte jeden trapas si neodpustim 😀 kamka išla v autobuse preplnenom ludmi so svojim 3 ročným synom 😀 malý pokušal a vyskakoval a kričal na celý autobus ... zrazu sa mamy na plné pecky opýtal :MAMííííííí???? A TY SI PREČO VČERA V NOCI PAPALA TATOVI PIPíííKA ????? SERVUS VAŽENÉ 😀 😀 😀 to ako sa kamka citila si asi viette predstavit 😀

irriss
24. led 2013

Mami, ty kalhoty mi jsou male..ale nejsou Verunko, jsou elasticke..ne mamko..,jsou male, ..
A proc si myslis, ze Ti jsou male??
Protoze v nich nemam prdelku..
Co Verunko? jo..nemam prdelku..prdim "pipinkou" 😔

mima1311
24. led 2013

@22beba ja by som v tu sekundu umrela 😀 😀 😀 😀 😀

22beba
24. led 2013

@mima1311 no to aj ja 😀 ale malý ma už 6 rokov a je vše ok 😀

minnie30
24. led 2013

naša bambulka má ekzémy. . .
v krabičke priniesla cukríky a rozdávala nám. chcela dať bratovi, ale tatinko povedal, že Miško má ekzémy
ona povedala, Miško nemá ekzémy, iba na pipíkovi z druhej strany 😀 😀 😀

lucisa
24. led 2013

Nejmladší dceru čeká po prázdninách školka (tedy doufám, že bude místo), tak jí postupně připravujeme.
Nedávno jsem se jí zeptala, jak řekne paní učitelce, že ji má říkat, protože má dvě křestní jména, obě používáme, ale jedno z jmen už má jiná holčička. Malá se zamyslela, tak jí pomáhám:

- Chceš, aby ti říkali Ameli, Mio nebo Sophinko? Protože jedna Sofinka už tam je, tak aby se to nepletlo. Jak na tebe má volat paní učitelka?
- ehmmmmmmmm............... Oběěěěěěěěd.......!!!!!!!!!!!!

To dítě myslí furt jen na žvanec 😅

lucisa
24. led 2013

A ještě jednou Mia.
Utírala jsem ji po kakání, protože ona šamááá a jako obvykle si to trochu mázla všude kolem dupky. Tak to otírám a roztrhl se mi vlhčený ubrousek:
- Ták, a teď jsem si sáhla do hovínka...
Mia:
- To nevadí...
Já:
- No, to možná tobě, ale mě to vadí..
Mia:
No tak še umyješ...
😀

lussy23
24. led 2013

@lucisa MúDRE DIEVčATKO🙂

martina2006
24. led 2013

Liliana(6 r.)sa pýta mojej sestry či vie ako sa robia deti.Moja sestra sa robila hlúpa,že nevie nech jej to vysvetlí a Liliana na to keď nevieš pozri si na internete

martina2006
24. led 2013

Vravím Lilke nech sa ide umyť lebo ma špinavú pusu od čokolády a ona na to,že tú čokoládu na ústach si necháva na zajtra

stankapk
25. led 2013

Hovorím manželovi, že neter mala streptokoka.
a Natálka na to: stred potoka??? to je nejaká chorosť? 😀

adelajda2012
25. led 2013

@garzonka to mi pripomina ako som mala nevedela povedat "mudrc". Vzdy som to skusala MU-DRC. MRDUC 🙂

ivett1
25. led 2013

Števko ma minule presviedčal, že majú v škôlke "málo hračiek" a on si chce nejakú zobrať z domu....a že si vezme ... gitaru! ...
...tak mu hovorím, že hračiek je tam akurát a aj tak sa nemôže stále len hrať ... a na to mi rozčúleným hláskom hovorí:
"Mami, vieš, to sa nedá....VŠETCI NA MŇA TLAČÍTE!!!!!" 😀 😀 😀

llluckaaa
25. led 2013

Matýsek chvilku (asi tak minutu) uklízel svoje hračky, pak se postavil, dal ruce na bedra a prohlásil: "Já tady pořád uklízím. Už mě z toho hrozně bolí záda." 😀

erni
25. led 2013

Maly videl v telke cigana a bieleho a hovori: Mami ,ten jeden ujo je cigan a ten druhy je clovek 😅

adelajda2012
25. led 2013

Teraz som si spomenula - ked som bola mala, otec mi povedal nech nahovorim mamu, aby mu nechala celu vyplatu, ze mi potom kupi 100 kindervajec!!! Pre dieta komunizmu,co videlo kinderko raz do roka, to bolo nepredstavitelne bohatstvo. Ale mamu sa mi presvedcit nepodarilo...