"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

domitobi
29. led 2013

moj 3r. syn bol velmi neposlusny začo som ho karhala ..zrazu zahlasi mama bud taka dobra ako si bola ráno..po chvili sa ma opýta už si dobra mama?a konečne ma ľúb!!!!!!!!!

atrami
29. led 2013

malý- 4 r. sa žaloval, že som na neho kričala. Manžel sa ho pýta, že kto na naho kričal. Malý zahlásil - ,, jedna zlá žena"

prasiatko30
29. led 2013

Dalsia hlaska - krpana zacala chodit na hudobnu pripravku vyjde z oboznamovacej navstevy v akademii a pytam sa jej
- budes hrat na piano?
Poznamka autora: mame znameho co sa vola Ulpiano.
Odpoved nasej 3r
- ano budem hrat na ulpianovi!!! ( sa mi vidi ze ulpiano bude nadseny 😀 )

Prvy den v akademii vyjde hudobnicka s nasratym vyrazom v tvari
- milacik co sa deje nepaci sa ti?
- nie ja chcem kupit "ulpiano". ( a samozrejme hned a zaraz budeme sa musiet porozpravats ulpianom ci je ochotny sa predat 😀

pauliq
29. led 2013

Dobrý večer, čítam si tie vaše príspevky a smejem sa ako blázon 😀 Tak vám pridám aj ja jeden trapas mojej sesterničky. Ona ked bola malá ( dnes má už 15r) asi tak do 10rokov, tak keď sa smiala tak prdela. Ale brutálne nahlas a dlho....Jej rodičia sa brail asi keď mala cca 5r. a jej mamina mala dlhé gelové nechty a ako si už mali povymieňať obrúčky tak s tými nechtami bola bambavá a nevedla ich chytit. A malej sesternici to prišlo náramne smiešne tak v tichu kostola sa začala smiať a do toho prdieť :D na to sa smiala ešte viac a my všetci s ňou a mala prdela a prdela :D asi po 10 minútach sa ukludnila tak obrad mohol pokračovať. Všetci sme ledva dýchali lebo sme mali až krče v bruchu od smiechu

ined77
30. led 2013

včera večer za mnou došel matýnek s tím, že ho bolí pipík, že nemůže do školky, aby nenakazil děti 😀 😀 .
uvědomělý co? 😀 (zkouší jak se ze školky vymluvit, opička 😀 )

ivett1
30. led 2013

@atrami 😀😀😀 ...
....náš malý sa mi tiež žaloval, že ocino na neho kričal, lebo neposlúchal (obaja "chlapi" sú doma, lebo malý je chorý, tak ocino ho "varuje") a zahlásil mi, že ...:
"Už s ním, s takým ocinom, nebudem BAČOVAŤ!" 😀

llluckaaa
30. led 2013

Děti vytáhly lego a prý že mám sestavit autíčko. Tak jsem se tu trápila s autem a vyrobila nějaký patvar. Matýsek se na to podíval a říká: "Mamko, to byl ale výborný nápad. Opravdu se ti to povedlo." Asi bych neměla být tak sebekritická 😀

ined77
30. led 2013

@llluckaaa ... 🙂 ..jsi mi připomněla, taky s legem.
maty, co chceš postavit?...mami:...garáž, myčku, domeček, vlakovou stanici a benzínku. aha, no matýnku, ale na tohle všechno nemáme tolik kostek, víš?...hmm, tak budeš muset zaběhnout ještě nějaké koupit 😝 😀 ....a vyřešené 😀

lilyen2011
30. led 2013

posledná hláška od krpca.. moja mama na návšteve, lebo snežilo, tak si idem nakúpiť.. prídem domov, tak vravím keď si tu, tak si vynesiem smeti.. potom,že mami idem ešte niečo odniesť do pivnice za chvíľku som tu a malý mi kričí z kuchyne "dobre a uži si to! " no neviem kde túto vetu počul, no asi by sa viac hodila keby som išla na rande a nie do pivnice, no ja som z neho nemohla .. tak som si to teda "užila" 😀

adrioska
30. led 2013

@pauliq tak toto je fantasticke... 😀 😀 😀

ivett1
31. led 2013

Včera mali ocino, Viki a Števko "tvorivé dielne" ... vyrábali klobúky z tvrdého papiera a kašírovali ich (oblepovali ich papierovými výstrižkami) ... tak sa do toho zahĺbili, že ani nazbadali, že je čas ísť do postele... keď som im to pripomenula, samozrejme, mali najviac práce ... ocino im povedal, že nech sa idú poobliekať do pyžamiek a umyť zúbky a on to zatiaľ dokončí ... tak sa rozbehli rýchlo obliecť a ešte mu stihli zakričať, že nech si dáva pozor, aby si nepolepil ruky ... a už boli v kúpelni ... ocino sedel v kuchyni za stolom a len tak pre seba povedal, že ..."no jasné, keby ste mi nepovedali, ako to mám robiť, tak zomriem sprostý ..." ... a v tej chvíli dobehol Števko, kukol na ocina takým hodnotiacim pohľadom a vážnym hláskom skonštatoval :
"Áno a budeš taký sprostý ako my!"
😀
PS:...Neskutočné ... ako dobre počuje to čo nemá, ale, keď ho volám, že má ísť spať, tak je hluchý ako peň....😀

kitinka76
31. led 2013

Terka mi včera po cestě domů vykládala, že bude mít jedničku z vlastivědy. Že ji paní učitelka vyvolala a ona věděla, že se v ČR pěstuje ropa. Já na to "a odkdy se ropa pěstuje??" a Tete s vážnou tváří "zasadíš semínko ropy, pak ho zalíváš a vyroste ti z toho ropný vrt!" 😀 😀 😀 😀

mayarengie
31. led 2013

přidám vám svou trochou do mlýna...když bylo bratránkovi 4 roky šel s babičkou do krámu na malé obci, babičku tam všichni znají, žije tam spoustu let...vešli do dveří a hned u prvního regálu bratránek zbystřil autíčka (možná to bylo něco jiného) a začal na babičku na celý ten krám volat...babi babi, to je boží to je lepší jak orgasmus, mno babička si tu danou věc moc neprohlížela, hlavu měla narvanou v regálu s moukou a syčela na něj ať s tím okamžitě přestane 😀
Před Vánoci jsme chtěli s přítelem kupovat stromeček, ale neměli jsme stojan, pak jsme všechno pokoupili a já říkám tetě, že už máme i stromek, bratránek (v té době 5 let) se na mě podíval a povídá a to jako máte i ten stojánek? Říkám máme, na to on uka...šli jsme k nám tak mu ho ukazuji, on si ho prohlíží a říká hmm pěkný, tak bys nám ho mohla dát ne...tak mu říkám a kam si mám ten stromek dát já? Dostala jsem odpověď a jak rychle...do ryti, nechala jsem si to 3x zopakovat, než mi došlo, že si ten stromeček mám fakt dát do prd..e 😀
A jeho první návštěva ve školce? Teta se zná s paní ředitelkou školky, jsou dobré kamarádky, první den se ředitelka ptala jestli není něco, co by měla o bratránkovi vědět nebo je vše tak nějak v normálu, na to jí teta řekla, že nic, jen ať ho nenutí do jídla, že sní tolik kolik má hlad. Odpoledne si ho vyzvedávala a ptá se té známé ředitelky, jestli bylo vše v pohodě a jestli moc nezlobil, ředitelka se tvářila zvláštně, ale zkonstatovala, že ani ne, že jen při obědě byl malý incident...měli k obědu knedlík špenát a maso, paní ředitelka držíc se toho, že bratránka nebudou nutit do jídla mu povídá, Martínku jestli už nechceš, tak sněz jen to masíčko a zbytek nech, načež na ní Martínek obrátil ta svá modrá kukadla a povídá jí...tak z toho bych se právě poblil
a to je jen zlomek 😀

lucisa
31. led 2013

@mayarengie chlapec se neztratí, dobrá držka 😀 😀 😀 😀

mayarengie
31. led 2013

@lucisa ten? Nikdy 😀 jednou svoí mamce řekl, když šla ve spodním prádle z kuopelny do ložnice...kam jdeš s těma kozenkama 😀

lucisa
31. led 2013

@mayarengie vidíš, to jí určitě řekl tatínek a chlapec ví, jaké lichotky si zapamatovat pro budoucí život 😀 😀

mayarengie
31. led 2013

@lucisa tatínek ne, ten s nimi nežije, ale úplně stačilo co slyšel v okolí, z každé věty, si zapamatoval především to, co neměl 😀

malaletajicimyska
31. led 2013

Kdyz bylo Alovi asi rok a pul sli jsme spolu po ulici a rika:maminko, ty mas velka prsa
(zrovna jsme se spolu ucili casti tela)
Jen jsem trosku v rozpacich kyvla kdyz v tom se maly podival na pani co sla vedle mne a smutne rozhodil rukama divaje se ji na hrudnik:Nema 😕

malaletajicimyska
31. led 2013

@mayarengie XD se z toho asi po*eru..... 😀

romcovaklarka
31. led 2013

@kitinka76 Jéééj a kde se dají sehnat ta semínka? Nějaký ten ropný vrt by se neztratil 😀 😀 😀

malaletajicimyska
31. led 2013

Kdyz jsem byla v ocekavani s Linkem mela jsem obcas opravdu hodne pobihani a zarizovani, vsak to kazde znate. Den se chylil ke konci jeste jsem s Alou vlitla do potravin, posadila ho do voziku a projizdela mezi regalama. Ala byl dost nevrly a tak jsem to uz nevydrzela a rikam:Muzes mi vysvetlit proc tolik zlobis, kdyz ses jindy tak hodny chlapec?
Ala tehda dva roky na mne koukl:uz toho mam plne zuby
Naces jsem se musela smat a spolu se mnou i par dalsich lidi v ulicce.

felinda
31. led 2013

Drobec bol smadný, tak som mu dala napiť čistej vodičky a on mi na to vraví : hmmmm, maminka, to je to najlepšie, čo si kedy navarila 🙂 🙂

mayarengie
1. únor 2013
jenny.kay
1. únor 2013

Včera Karča (14 m) zlobila a sundavala mi prádlo ze sušáku, tak jsem ji chytla do náruče a odnášela do obýváku se slovy: "jsi pěkně těžká a když se ještě takhle vztekáš, tak kdo se má s tebou tahat?" Dostalo se mi jasné odpovědi: "Máma!"

xabri
1. únor 2013

Náš syn /3r/ v rozhovore so špinou čo videl na zemi.,,Choď preč špina.Počuješ?Lebo ja ťa tu nechcem!Choď k susedom 🙂 🙂

dazdovka
1. únor 2013

@felinda bozeeee 😀 😀 😀 😀 😀

xabri
1. únor 2013

Z izbicky sa ozval buchot a ticho.Na moju otazku ci zije mi syn krici.. Ano uz sedim🙂)))

cervena_vila
1. únor 2013

S vyčištěnými zuby si Lea došla pro lžíci medu. Sebrala jsem jí to a povídám: "Po čištění zoubků už nepapáme, jdeme rovnou spát, budeš si to pamatovat?" "Ne!" Upřímnost...

paloma20
1. únor 2013

teraz ma ešte napadlo. malá sestrerníčka zahlásila ! !ja budem doktorka mrtvych, a paťko mi ich bude voziť!" paťko je jej kamarát zo škôlky,a kde začula niečo o doktoroch mrtvych fakt netušíme:D

lussy23
1. únor 2013

@paloma20 na jojke bol seriál doktor ľudsky. možno zachytila ukážku🙂 on mal dačo s mŕtvymi🙂