"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

dioliana1
26. říj 2010

@anelehka 😀 😀 😀 😀 😀

kukulka21
26. říj 2010

moja mala raz pri veceri uplne vaznym tonom"mami si uz stara ? ked nie si tak mi porod sestricku 😀 😕

pifina
26. říj 2010

@kukulka21 😀

nemue
26. říj 2010

@kukulka21 😀 😀 😀

lussy23
26. říj 2010

@kukulka21 - podarené

bocinka
26. říj 2010

Moje malá ještě nemluví... ale když jsem se přistěhovala k tchánovcům - opravovali jsme domek - tak měl synovec asi 4 roky... byla jsem ve sprcháči a malej na mě klepe, tak jsem mu otevřela( můj o 10 let mladší brácha byla na mě zvyklej) a říkám: "Copak Robi???" on jen vykulil oči a utíkal do kuchyně za tchánem "Dědoooo, Nikol má velké prsáááá, kozyyy útočííííí, zachraň se kdo můžeeeeš...." 😀 😀 😀 švagrovka i tchýně jsou "maloprsatý" a on nebyl zvyklý... celý večer se na mě tchán usmíval a švagr přišel, že co mu děsím dítě... 😝 😀 😀 😀 ale teď už má sedm a "Až strejda umře, tak si vezmu Nikču, páč má táááákový prsa a hezky se s nima tulí" 😅 😅 😅 nevím kde na to tulení přišel.... asi jak se objímáme... 🙂

suezana
26. říj 2010

😀 dobrééé 😀

pifina
27. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀

nadhera
28. říj 2010

Dnes som bola vonku s mensim a mala som obute cierne kozene cizmy s vysokou sarou. vratili sme sa, vyzula som sa predo dverami, neskor prisiel starsi domov /zbadal moje krasne cizmy/ a od dveri krici: cau mamka, kto je u nas? cie su tie gumaky?

danka.k
28. říj 2010

@nadhera 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petusko
28. říj 2010

@nadhera 😀 😀 😀 😀 mne sa zase starsi minule prisiel stazovat, ze mu Marcel zobral snehulienky 😀 😀 😀
myslel snehule 😀

monkula
28. říj 2010

Moja malá dnes sedela v košíku v Bille a rozbalovala si lízatko, to jej spadlo a ona na celé ústa, jééžiš a čo som slepá? 😀 Pani za nami mala zábavu...

lussy23
29. říj 2010

@monkula 😀

bocinka
29. říj 2010

Ještě jedna čerstvá od synovce... hrozně se bojí vody ve vaně a umývání vlasů... přitom v bazénu se rácha jak hroch... ale tchýně mu dneska napouští vanu a on špičkou prstu zkouší vodu... "babi, je ta voda, akouááát???" babi "Jasně Robi, přece bych Tě nespálila!" a on na to "Ale ty už máš starou kůůůžu Tebe to nepálí, já mám ještě mladou" 😀 😀 😀 😀

ebony222
29. říj 2010

😀 tak to je opravdu zlaticko 😀

bocinka
29. říj 2010

@ebony222 má toho víc, jen si vzpomenout.... 😝

macocha
29. říj 2010

Niečo o neotrasiteľnej detskej logike alebo ako som sadla na lep: 😀
Mojej malej sa dnes nechcelo upratať kocky, tak zdržiavala, stále sa hrala... vzala 1 kocku, podala babke: "Tú Ti darujem." Druhú darovala tete (mojej sestre) a aj mne nejakú... Samozrejme vrámci hry som poďakovala za tento darček.
Ale po chvíli vravím: "Ale už ozaj treba kocky upratať."
Odpoveď: "Ale tie nie sú moje, nebudem predsa po vás upratovať VAŠE rozhádzané kocky." 😨 😀

dioliana1
29. říj 2010

@macocha tak to je góóól.. 😀 😀 😀 😀

nadhera
30. říj 2010

pokracovanie prispevku z 28.10.

Vcera odchadzame vsetci styria von. starsi sa obuva : mamka, ktore topanky berem?
predsa nove.
a risko?
tiez nove.
a ty beres gumaky?

arrett
30. říj 2010

@nadhera 😀 Nove gumaky

koniarova
30. říj 2010

Môj malý si dnes pospevoval: Keď som išiel od Aničky ,štrngali mi podkolienky. Myslel podkovičky. 😉

danulicek
30. říj 2010

moja skoro dvojročná sesterka má najobľúbenejšie slovo: cybilikel (bicykel) 😀 komplikovanejšie sa to asi ani nedá povedať 😀

lussy23
31. říj 2010

@macocha - tak to vás dobre odpísala 🙂 Ale ako na také niečo prišla... 🙂 😀
@bocinka - 😀

nadhera
31. říj 2010

@arrett precitala si si najprv prispevok z 28.10? simko totiz moje krasne cierne kozene cizmy nazval gumakami. 😀

arrett
31. říj 2010

@nadhera Hej hej, čítala 🙂 Chlapi sa do toho nerozumejú:- D 😀 😀

benne
31. říj 2010

Moja (3r) sedela na záchode, jej sesternica (11r) ju sprevádzala, i tá moja jej vraví: "Ja mám malé cicky, ty máš väčšie, ale mamka má tááááké veľké (to aj ukazovala aké), skoro jej vyskočili..." no kde to mohla počuť 😲 😲 (dokladám, že mám také menšie D-čka) 😀 😀

benne
31. říj 2010

a ešte ma minule dorazila moja malá: "Mamka, ty sa hneváš??"
ja že: "nie",
-"tak čo to máš na čele také pokrčené????"
- boli to moje vrásky, joj tá detská úprimnosť, mohli by si to niekedy odpustiť 😉 😀 😀 😀

suezana
31. říj 2010

5 ročná: mamička, ty si taká pekná, máš takú peknú tvár aj celá si pekná 🙂
ja: no neviem, ja si nemyslím, že som pekná (fakt 😝 )
dcérka: ale si mamička, veľmi si pekná, len trochu stará... 😀 (mám len 30 😅 )

nemue
1. lis 2010

@suezana 😀 😀 😀 😀

langkofel
1. lis 2010

Isli sme s malou po meste a chcela mi daco ukazat, mierila prstekom na pani oproti...Hned som ju okrikla, ze prstom sa na ludi neukazujem...Stichla a nedozvedela som sa co to bolo 😝
O chvilu sa ma pyta : Tak to by som chcela vediet naco sa tento prst vola UKAZOVAK? 😀 😀 😀