"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

evelyna1
2. bře 2011

Na tejto stranke mozete svojim drobcom za ich vtipne vyroky vahrat kopec pribinacikov: http://detskepravdy.pribinacek.sk

lussy23
2. bře 2011

@inna7 - jej milé 😀 😀

ani3012
3. bře 2011

Patrik včera:
Išla som sa ráno obliekať,zohla som sa do komody pre podprsenku a on mne: "Nebojíš sa,že sa ti tie prsia utrhnú ?" 🙄 😅

ivett1
3. bře 2011

@ani3012 😀 😀 😀 ...moje nervy... 😀 😀 😀 kde na to tie deti chodia 😅

ani3012
3. bře 2011

@ivett1 veď vieš,detí sú také:čo na srdci,to na jazyku..asi to bolo prvé,čo ho pri pohľade na mňa napadlo..asi si dám silikóny,tie sa nerozlievajú 😀

ivett1
3. bře 2011

@ani3012 😀 😀 😀 uz to vidim, nakoniec dopadneme tak, ze budeme podstupovat "skraslovacie kury" kvoli nasim detom a nie kvoli manzelovi 😀

ribizek
3. bře 2011

@ani3012 - 😀 😀 , nie, nerozlievajú, ale rozpadajú. 😀

Mne minule ten starší zahlásil: Mamina, ty si vejtá, vejtá točka /velká, velká, kočka/. A vzápätí za tým zahlásil: a máš vejté, vejté blucho. ☹ 😀 To asi, aby som nebola namyslená. 🙂

A ten mladší zasa dneska: dávam Matúška cikať, mladší Peťko rozbehnutý k nám, celou silou zatvoril dvere na záchode, tak sme skoro fajne s tým starším padli do misy. 🙂 Udržala som to z posledných síl na špičkách. 😝

ani3012
3. bře 2011

@ribizek 😝 😀

ribizek
3. bře 2011

@ani3012 - 🙂 zdravím Malacky.

Rozhovor Matúška s tatinom dneska ráno: Tatino, stoooj, nemôžeš isť do pláce.
- A prečo nie, Matúško?
No, lebo ti svéti čelvená, musíš čakať na zelenú. 🙂
/deň predtým sme sa hrali na semafor 🙂/

anitka22
3. bře 2011

znama sa snazila vysvetlit synovi (3r mohol mat) kto je to jezisko a ze na velku noc sa pojde do kostola, maly to neako nechcel prijat a ked prisli do kostola na plne hrdlo z neho vyletelo : tak kde je ten jeziso?! 😀

janulkama
3. bře 2011

@anitka22 😀 😀 😀 😀

danielik79
3. bře 2011

@anitka22 😀 😀 😀 zakial nepovedal ako náš fararovi ty zlá cica .Vtedy pozerával často madagaskar.

Dnes som išla s malou k očnéj na trojročnú prehliadku a malá sa pýta:mamina doktorka mi pozrie očká a čo ešte.......po chvíli sa zamyslí a poviesi učite jej vyplazím aj jazyk.

giselka
3. bře 2011

naše malá na tátu, když se oblíkal: "deš do pláce, ty hlupáku?" 😀

babulinkab
3. bře 2011

onehdy po obědě jsem si chvíli lehla v ložnici na postel, ale nespala jsem jen ležela, uviděl to syn a hned šel tatínkovi do obyváku žalovat - táto, máma má pilno válet se v posteli a chrápat

lussy23
4. bře 2011

ja nemôžem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
4. bře 2011

@giselka jéj, takéto hlášky sme aj my mali 😀 Ledva sa malá naučila rozprávať: Ocko smudíš, choď ospuchovať 😅 (priznávam, že to asi mala odo mňa, ale použila to ... keď človek najmenej čaká 😀 )

janulkama
4. bře 2011

dievčatá pridám ešte jednu.Išli sme s malým domov a na chodbe dali susedia nové koberce,aby si tam utierali topánky.Malý to zbadal a zahlásil "zasraný ľudia to sem dali"...práve išla okolo suseda,hanbila som sa ako pes 😅

syslica
4. bře 2011

@inna7 Ahoj Inka 🙂 My toto máme vo variácii: Mami ty toľko toho nosíš do detského domova, kedy nám odtiaľ prinesieš sestričku??
A ku kritickým komentárom našich ratolestí: Mami, ty máš ale pekné vrásočky aj vyrážtičky 😀 😀 - lichotník jeden syslí!

danka.k
5. bře 2011

moj maly ked mi byva zle a kecam si zo zachodom: Mamika keby si toho tolko nejedla tak tolko negrcias 😀 😀 😀 😀

lussy23
5. bře 2011

@syslica - milé 😀 😀 😀

inna7
5. bře 2011

@syslica ahooj 🙂 zlatý.... 🙂 🙂 🙂

tikivikiniki
5. bře 2011

4 ročná dcérka: Mami tebe rastie na nose vyhrážka!

maja22
6. bře 2011

Ja: "Chlapci, pôjdete už z vane von!"
Marek: "Maminka, ešte nie, ešte si musím vylúhovať nohy!"

ivett1
7. bře 2011

Bola som na poste... a ked som prisla domov, moja princezna ma privitala otazkou, ci som jej nieco priniesla... A ked som jej povedala, ze tentokrat pre nu nic nemam a este som na pobavenie dodala..."ale som ta teraz prekvapila, co?" Tak mi "logicky" odpovedala, ze som ju vobec neprekvapila, kedze som jej nepriniesla nic, co by ju mohlo potesit a prijemne prekvapit 😅 ... a veselo odskackala do svojej izbicky...

suezana
7. bře 2011

Dnes:V: mami, ja nechcem, aby si zomrela...veľmi by si mi chýbala...Ja: ale ja neplánujem ešte zomrieť 😅 V: Mami,a to každý zomrie, až keď si to naplánuje? 😕 😕 😕 😕

ani3012
7. bře 2011

@suezana no ? 😀

suezana
7. bře 2011

@ani3012 😉

ani3012
7. bře 2011

baby ,nedávno som písala za tie prsia,že Patrik sa pýtal,či sa mi neutrhnú..... som bola bez podprsenky..a včera ,keď ma zbadal nahú,tak sa smial ako blbí 🙄 🙄 🙄 ja že som asi smiešna mu alebo čo..ešte som to komentovala,že akoby ma nikdy nevidel nahú a on ešte väčší smiech...tak som to neriešila a ľahla si ....až keď videl,že som naozaj nahnevaná,tak mi povedal "to bola sranda,ako si nemohla nájsť pyžamko"..no uznajte ten rozdiel v rozmýšľaní medzi dieťaťom a dospelým
Patrik ma niekedy strašne prekvapujem raz jedným smerom raz druhým.....

katyl
7. bře 2011

@suezana skvela otazka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀