"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

ivett1
28. kvě 2012

Boli sme vonku v lesoparku a išiel okolo pán so psom ...a pol to taký poriadne chlpatý vlčí špic...a Vikinka zahlásila "Jéj, ten havo bol taký akoby "plyšatý", bol by to dobrý maznáčik...".... 😀 (...plyšový...)

ivett1
28. kvě 2012

oprava...BOL to...(inak som dobrá, píšem ako momentálne rozprávam, lebo mám úplne zapchatý nos...takže ...aj "pol" je u mňa teraz správne😀😀😀)

cairka
31. kvě 2012

V: "Dnes nám v škôlke hrali divadlo."
Ja:" Vážne, a kto?"
V: "No veverička a VEVER " 😀 😀 😀 😀 (po vysvetlení som zistila, že veveričiak 😀)

adapo
31. kvě 2012

juj, tak mne dnes telefonovala nejaká pani, nemala som na ňu čas a namiesto ,,dovi - dopo" , som povedala ,,dovo - dopi...."

maria200981
1. čer 2012

ucim v skolke a nezabudnem na jednu hlasku: (pred spanim)
"Adko chod sa este vycikat pred spanim, lebo sa potom pocikas....chod uvidis ze budes cikat vela..."
o 2 minutky neskor pribehol iny chlapec, ktory pocul moj rozhovor s Adkom a krici:
"Pani ucitelka, ja som cikal velaaa, ale Adko cikal asi len tak...pol deci... "
🙂)))))

maria200981
1. čer 2012

jedno dievcatko sa hralo na doktoru...vzalo fonendoskop a pocuvalo mi srdiecko....vaznym hlasom poznamenalo:
" No.....nic sa Vam tam nehybe....no nic sa Vam tam nehybe....len kosti sa Vam hybu...povedzte mi kto Vas zabil...??"

maria200981
1. čer 2012

a do 3tice...mam ich vela🙂)
Ked bol cas Vianoc, s detmi som sa rozpravala o narodeni Jeziska..atd....deti mi zacali rozravat co o Jeziskovi vedia, spomenuli tam ze ked bol velky tak ho zli ludia ukrizovali...v tom sa hlasilo jedno dievcatko a povedalo:
"Pani ucitelka, vsakze ty ludia boli sviniari"...

maria200981
1. čer 2012

uz fakt posledne....🙂
" Pani ucitelka, ja uz chodim sam na pivo...."
" Misko neverim, to este nemozes chodit na pivo, vsak si malicky, pivo je pre dospelych..."
" Nie ale nozaj...ja uz chodim sam na pivo...............................................kupit si dzus. "

olalka
1. čer 2012

mamiii, a čo sa robí s tým mlynčekom? Mlyncuje káva? 😀

berenika39
2. čer 2012

Prci,prci, prcičky, dnes večer na televizi Nova....mamíííííí, dávají Paci, paci, pacičky, můžu se koukat??????

lucisa
5. čer 2012

Holky, včera jsem měla s manželem záchvat smíchu, Ančí (prostřední dcera) nám půlhodiny vyprávěla totálně zmatený vtip, mezi každým druhým slovem byla dlouhá pauza s áááá, až jsme se v tom dokonale ztratili a vyvrcholením všeho bylo, když jsme se jí na konci zeptali, proč světluška v tom vtipu mluví, jestli to tak bylo schválně, jakože zvířecí vtip a ona naprosto udiveně, že světlušky běžně mluví a patří tam.
Na dotaz, kam že patří, neboť ve vtipu nebyla zmínka o tom, kde se to odehrává, pochopili jsme jen, že zřejmě doma, tak prý v letadle, to už jsme úplně zírali, že proč teda chodil Pepíček čurat a kakat z okna, že to v letadle nejde a pak jsme pochopili, že světluška v jejím podání je letuška. 😀 😀
No pakárna, než se Aňa naučí vykládat vtipy, tak to asi chvilku potvrá, ale ne že bychom se nezasmáli, akorát jen jí, ne vtipu, naštěstí jí to bylo jedno, chtěla nás pobavit, což se povedlo.

Jo a když se zeptala, co to teda je světluška, tak na naši odpověď, že takový letající brouček, něco jako beruška, ale světélkuje mu zadeček, tak na nás koukala jak na blázny, když věříme tomu, že nějaký brouček lítá s rozsvícenou prdelkou, když nemůže být napojený do elektřiny. 😅

yukki
5. čer 2012

včera sme šli v tej horúčave na dlhšiu cestu autom....menšia sa asi po hodine zobudila a začala tam vzadu naťahovať...fučať...pofňukovať... a babka spredu "kto to tam fučí ako taký ježko..." a staršia zo zadu " Máňa..a nefučí, chystá sa plakať." Babka: "chystá sa plakať? Ale ba..." Kika: " Ba. Taký úsmev má plakavý."

garzonka
5. čer 2012

@yukki čítam dobre??? *včera v tej horúčave* ??? U nás je 18°C a pršííííí 😀 😅

yukki
5. čer 2012

@garzonka tu je 9 a leje. Ale včera sme museli do Košíc k mudr-e a tam a hlavne v aute bolo na úhyn horúco, jak v pekle na samom dne

garzonka
5. čer 2012

@yukki Tak to je ina rec.... uz som si myslela, ze ste sa prestahovali niekde na Malorku 😅

yukki
7. čer 2012

Kika: mami, kedy už u nás na dvore bude duša?
Ja-čo?!
Kika-Duša...kedy u nás na dvore bude duša?
Ja-Kika aká duša? U nás má byť nejaká duša na dvore? skade?
Kika - dušaaaaaaaaaa...dušička kedy u nás bude?
ja-ježiš Kika jaká duša......ja neviem aká duša by u nás mala byť....
Kika - no tá, čo sa z nej robí čaj...tá.......materina dušička.....

🙄 🙄 🙄 😲 😅

berenika39
7. čer 2012

@lucisa Letuška Světluška je geniální!!!

bubelko
7. čer 2012

tak pridam zazitok z dnes. jonas nevie este dobre sklonovat - vid mamove, tatove, lukasove. ale dnes to svoje sklonovanie zaklincoval - kamaratkinu dceru oslovoval anicko. to bolo same, anicko urobil, anicko dovolil/nedovoli, anickove hracky. za ten svet sme mu nevedeli vysvetlit, ze anicko je anicka - dievcatko 🙂
taktiez jeho zlozenie slov vo vete je carovne:
lukas udrel mna - doraz na mna.
lukas nedovoli hrat mne - doraz na mne.
vzdy pri tom dokvitne s vyrazom na tvari, ktore jeho utrpenie este podciarkne. to, ze pred tym lukasovi zbural letisko, ci rozbil drahu, nedajboze tresol po hlave hokejkou, to uz v tom svojom smutocnom rozpolozeni nespomenie. 😀 😀 😀

bubelko
7. čer 2012

vcerajsi rozhovor so starsim:
ja: lukasko, preco je moja podprsenka von zo skrine? (robieva si siestu u nas v spalni, kedze maju spolocnu spalnu s bratom a to nejako cez obedne spanie nefunguje)
L: skusal som si ju (nasledovala nazorna ukazka ako - tam kam patri. ziadne na hlavu a podobne vynalezy 😉 )
ja: a sadla ti?
L: nie, bola mi mala.
o com si dovolim silne zapochybovat, ale budiz 😀 😀 😀

mayap
8. čer 2012

@yukki
Kika je úžasná... 😀 😀 😀

erni
9. čer 2012

dost trapny moment v Lidli , na plne usta : Mami, este tie vlozky nemame 😅

dulkagabulka
9. čer 2012

pridam perličku, nie mojich deti,ale tentokrat moju

Pracujem v zákazníckom centre, pri prepážke som vybavovala zákazníka,ked zazvonil telefón.Pán v telefóne sa pýtal,ako má zaplatiť, keď má vo variabilnom symbole písmeno. Chcela som mu povedať vetu: "Tak si to písmeno si vyhoďte" a povedala som(na moje veľké prekvapenie) vetu: "Tak si to písmeno si VYHOŇTE". Moje kolegyne dostali taký záchvat smiechu, že jedna spadla pod stôl. Smiech prešiel aj na mňa. Pán v telefóne sa urazene pýtal, čo takého smiešneho povedal (evidentne to prepočul). Keď som mu povedala, čomu sa smejem, začal sa smiat aj on, ale tak, že nebolo možné dokončit telefonát. Smiali sme sa 4 plus on. Ten zákazník pri prepážke sa nestačil čudovat, čo to vidí 😀 . Keď sme sa ako-tak upokojili, pán v telefóne navrhol, že bude volať častejšie ... uuuuf...fakt môže...tobo bol po tých nervoch v práci úplný balzam na dušu. Kolegyňa chodila ešte 5 minút s vreckovkou a utierala si slzy od smiechu...Nuž, čo už- poskytujem komfortné služby, vrátane erotického poradenstva 😀 😀 😀

renca3
10. čer 2012

@dulkagabulka - mne sa stalo nieco podobne, ale z opacnej strany, bola som zakaznik. objednavala som synovi narodeninovu tortu telefonicky u prevadzkara cukrarne. dohodli sme detaily o torte, cenu, den, cas a nakoniec mi hovori: "Udelam vsechno pro to, aby jsem vas uspokojil" potom sa opravil "Teda aby jste byla spokojena" . 😅 Ja som sa pousmiala. Netusim, ci to poculi jeho kolegovci a ci sa bavili podobne ako vy. 🙂 Pre tortu som pre istotu poslala manzela. 😅

atiatko
10. čer 2012

... u nás včera "perlila" naša babka (moja mamina) 🙂 .... boli sme so synčekom u nej na záhradke, a trhali sme čerešne zo stromu .... pritiahla som si jeden hrubší konár a hovorím babke "tak len dúfam, že sa ten konár nezlomí" .... a naša babka ... "nemal by - orech je tvrdé drevo" .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak kto ste to ešte nevedeli - čerešne rastú zásadne na orechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca3
11. čer 2012

dnes sa ma 5-rocny syn pytal cestou do skolky. " Mama a kde byva Jezisko?" Ja: "Tam hore" a ukazala som na oblohu. On na to: " A na ktorej planete?" 😀

tikivikiniki
11. čer 2012

@renca3 U nás zase dcérka s babkou nedávno vydiskutovali,že Ježiško býva v kostole. Minule s ňou idem okolo kostola,a chcela sa ukázať že čo všetko sa od babky dozvedela,tak mi hovorí:
-Mami,a vieš kto býva v kostole?
-Neviem
-No predsa Ježko!

gabika76
11. čer 2012

Moja dcéra v prvej triede na otázku "moja mama robí čo?..." doplnila SEX. No vzhľadom na to,že som v tom čase bola rozvedená a bývame na malej dedine, tak to vám poviem mesiac bolo o čom rozprávať 🙂

macocha
11. čer 2012

Vrátili sme sa z dovolenky neskoro v noci. Na druhý deň som vybaľovala, pustila pračku a pod., viete si predstaviť... Keď sme odchádzali z bytu, malá pri pohľade na ten neporiadok sa ma neisto opýtala: "Mami, aj sem nám niekto príde upratať, kým budeme vonku?" 😅

lucisa
12. čer 2012

@macocha prosím poslat i k nám, taky je to třeba 😀

evaviki
12. čer 2012

@macocha mala vtipna, to by sa zislo aj u nas.. 😀 mimochodom, nie si nahodou Mirka? z takeho modreho vysokeho panelaka? (adresu radsej nepisem..) 😀