"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kamajka
2. srp 2007

A naša raz videla tatinovi pipík a kričí: "Oco, veď ty si veľký tak prečo máš len taký maličký pipík?"

lunny
2. srp 2007

můj synovec má rád sladké, prostě koko, jednou mu babička dává koko, poděkuje, přijde si hned pro druhé a babička už mu ho nechce dát, tak si malý zabrble "babaja" (rozuměj baba jaga) 😀

lenadka
2. srp 2007

Ked ste spominali prsia...boli sme v kupeloch sa okupat a v satni pri odchode nasa zvedavica po vsetkych kukala a vravi jednej starsej vyzlecenej pani lutostivym hlaskom: "keby som ja mala take velke prsia ako ty, tak by som plakala"... 😀

nikka.vo
2. srp 2007

Kamarádka šla jednou z dvouletou dcerou po chodníku a proti nim šel černoch a malá na něj: Bubáááák 😀 😕

karkulka55
2. srp 2007

😀 😀 😀 😀
som sa super zasmiala

melory
2. srp 2007

u nas je noha - hona
vtak - pipicka
vajicko - javicko

ale pipicka boduje 😉

kamajka
2. srp 2007

No dnes sa nám zas čosi prihodilo, boli sme u sestry a dostali návštevu, švagrovho kamaráta a Viki mu hovorí: Ty sa ako voláš ujko? Aký si strapatý, fúúúúj!!!"
A ešte som si spomenula ako raz bola u sestry chcela tam aj spať ale museli ju doniesť domov, lebo sa tam malá nemohla kúpať, lebo že majú špinavú vaňu (staršia vaňa sa len ťažko dá vydrhnúť) a nemohla tam dokonca ani cikať, lebo aj záchod majú špinavý (tiež taký starší).......

krokosvorka
2. srp 2007

Hezky hlasky 🙂 🙂 🙂

vesi
2. srp 2007

dobre som sa pobavila 😀 😀 😀

petruna
2. srp 2007

moje máma byla s tříletou neteří na procházce a ona utrhla tři sedmikrásky a povídá :
"jednu dám dědovi, aby se uzdravil. protože ho mám ráda."
"druhou dám mamince k narozeninám."
"a tuhle, tu dám tobě".....chvíli ticha, přemýšlení....
"aby jsi nebyla takovej tlusťoch."
😀

jity.d
2. srp 2007

petru: 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mimusiacik
2. srp 2007

🙂 petruna....moc dobreeee 😀 🙂 😅 😵 😀 😀 😀 😀

petruna
2. srp 2007

segra odnaucovala neter od dudlika, jednou jí dala spát a za chvíli se z pokoje ozývá : dudika, dudika....
ségra to nechala být, protože si myslela, že neteř brečí kvůli dudliku. Chtela byt tvrda a nedat ji ho.
Jenze porad se ozyvalo dudika, dudika, a pak ticho....segre to bylo divny, tak se sla na neter podivat a ona sedela v postylce, sama si sundala plenku a po celym těle mela rozmazany hovinka.
V tu chvili si segra uvedomila, ze neter celou dobu nejspis volala : bobika, bobika...a pres dvere nebylo rozumet.

kamajka
2. srp 2007

chuuuuďatko malé, to musela byť sranda. Aj náš malý minule ručal v postielke ako kôň, prídem tam a všade hovienka také fajné žlté ale aspoň ladili s obliečkami to mal akurát taký "hnačkový dník"..... 🙂

petruna
2. srp 2007

jity.d, mimus : jo, jo neteř má dobrý hlášky. Snad si ještě na něco vzpomenu...Historka se sedmikráskama je čerstvá asi 14 dní. Máma to všude vypráví..
Jo, teď jsem si ještě vzpomněla. Máma byla s neteří u doktora (ségra se vrátila do práce a malou zatím nevzali do školky) a když byli v čekárně, tak Karolínka na celou čekárnu povídá : babi, kdybys byla na záchodě a vlítla tam vosa, tak by tě píchla do pipiny. Lidi docela nechápali.... 😀

mikca
autor
2. srp 2007

Petra super 😀 😀 😀
nase malá byla ne kupališti a prdla si do vody a děsně se jí to líbilo no a jak byla nedšená, zak jako naschvál vstupovala do vody uplně cizí paní a ona ne "taky sis prdla, já taky", paní šla málem ke dnu a já byla rudá jak...

jity.d
2. srp 2007

petru: to se fakt povedlo 😅 😅 😅 😀 😀 😀
to je ta upřímnost dětí 😀

mimusiacik
2. srp 2007

😀 😀 😀 😀 chichichi 😀 😀 😀

petruna
2. srp 2007

mikca 😀 😀

jity.d
2. srp 2007

mikca: 😀 😀 😀 já bych se asi utopila 😀 😀

petruna
2. srp 2007

jo, někdo tu zmiňoval černocha....
ségře se stalo něco podobnýho. Do metro přistoupil černoch a neteř : hele mami opice... 😅
naštěstí to prý zřejmě neslyšel, jestli vůbec uměl česky....

mimusiacik
2. srp 2007

🙂 bombova tema...dakujem Vam za nu...!!!

petruna
2. srp 2007

souhlasim , není nad hlášky malých dětí.... 😉

mikca
autor
2. srp 2007

petra malá perlí 😀 😀 😀 at žije dětská bezprostřednost 😀

mirka
2. srp 2007

moja mamina si s mojím krsniatkom (jej vnučkou), pred Vianocami kreslili, čo by chcela od Ježiška pod stromček, mala vtedy asi 2,5 roka a tak čmárala po papieri nejaké vajíčka a mamina sa jej pýta, Barborka, čo to je? ona na to hovno,hovno, ... 😀 často má krásne hlášky 😀

kristynaw
2. srp 2007

mamka si zapisovala vsechny hlasky do sesitu,no,to jsme se zasmali kdyz jsme meli rozum si to precist😀
to fakt stoji za to

lenoc
2. srp 2007

super som sa pobavila. 😀 😀 😀 Moj syovec aj netere maju obcas tiez dobre hefty, ale momentalne si na nic nespominam... 😒

lidka619
2. srp 2007

pridám aj ja jeden:
-ked som svoju starsiu dcéru učila povedať R, tak sme jej opakovali rôzne slová, ako raketa, koberec, vrece a pod. Najlepsie sa jej vravelo koberec, aj ked len kobelec, kobelec, stále sme jej dokolesa opakovali, Laurinka, čo je na zemi??? a ona kobelec, kobelec, až jedného dna ked sme sa jej spytali to isté, povedala, že smeti 😀 😀 😀

lenoc
2. srp 2007

Ma napadlo (aj ked to urcite nie je z tych najlepsich, ale cerstve):
Synovec sa rozpraval s babkou:
-babi, kolko mas rokov?
- ona mu na to zo srandy: 150
- ty nemozes mat 150 rokov, tolko ma len papez.
- preco???
- lebo on sa kazdy vecer modli!!!

mikca
autor
2. srp 2007

mirka 😀 😀 😀
to si taky vzpomínám, když jmse vysvětlili dceří rozdíl mezi klukem a holkou tak jí to pořád nějak nešlo do hlavy a měla potřebu se pořád přesvědčovat zda to chápe dobře, takže naše procházka po městě byla z její strany poměrně hlasitá a ona se pořád ptala "a mami má tamten pán taky pindoura" a ještě si ukázala....ty jo jak jsme pak rychle hnali dom 😀