"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

dali4
30. srp 2010

@atrami 😀

dali4
30. srp 2010

Nedávno som sa malého pýtala na volačo... teraz si zaboha neviem spomenút že čo to bolo 😝 😕 ...ale odpoved znela : Maminka, tak na toto mám hypotézu, ale neviem či z toho náhodou nebudem mať dilemu. 😅 sranda bola, že to sedelo.

atrami
30. srp 2010

@dali4 , no šikovné dieťa máš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

lussy23
30. srp 2010

@bebebrumik - milé.-

mayap
30. srp 2010

môj menší včera pobehoval po byte a vykrikoval, že je LABETKA... som čumela ako puk, že čo to vlastne je...
...no a on bol predsa BALETKA...
...a ešte včera ochutnal ...dremeň... ...jahodovú dreň...

petusko
30. srp 2010

pytam sa Petka, ci sa tesi do skolky, ze aj ja sa tesim. a on ze, ja sa tesim, ale ty sa netes, ty budes doma 😀

neumisa
30. srp 2010

@petusko 😀 😀 😀 hezké ... 😀

stankapk
30. srp 2010

dnes mi mala na lavicke povedala: maminka, ja tu nieco smrdim 😅 /namiesto toho, ze tam nieco smrdi/

lucisa
30. srp 2010

@stankapk My dnes měli něco podobného. Šly jsme na procházku a u pole zasmrádl hnůj, asi zemědělci přihnojovali. Anička se nadechla a místo, aby řekla něco jako: Tady smrdí hnůj... nebo tak něco, překvapila mě větou: Mami, nezdá se ti, že tady nějak voní zvířátka? 😀

evita123
30. srp 2010

moja kamoska ma 7 rocneho syna,a le ked mal asi pat rokov, sa hostarka pytala co chce k narodeninam........... a on ze nevie.. tak povedala zo srandy ze mu kupi metlu.. a on sa otocil na svoju mamimu a s uplne vaznou tvarickou sa spytal: mami mame metlu? potrebujeme? 😀

anjelicek26
30. srp 2010

Dcerka sa dnes kupala z bracekom, zasa mu raz obdivovala, co to ma medzi nozickami a komentovala, ze ona teda taku susulku ako Max nema 🙄 A ja ze to je pipik, lebo je to chlapec. Ahaaa, teda ale na kakanie tam ma teda dost malu dierku 😅 😅 😅

evita123
30. srp 2010

a este ma napadlo.. to sa mi vzdy smeje moj otec.. ze ked som bola malicka a chodievalis me ku starkej mala este latrinu a v nej velky plagat pala hamela.. a ja som sa vraj raz odtial vyehla a pytala sa starkej: starkaa tomu palovi hamelovi tie hovna nesmrdia? 😀

ani3012
31. srp 2010

@petusko ha ha ! ale ti dal krpec 😀
@mayap tých skratiek ešte len bude. Môj minule prosil o zväčšovátko a keď sme sa robili,že nevieme čo,tak povedal lumpu (lupu)
@lucisa ale to krásne povedala 😵 😵

atrami
31. srp 2010

@lucisa , bože čo tie deti nenapadne. My sme išli autom okolo hnoja a malý sa otoči na manžela:,, Tati, to si bol Ty? No fuj, že sa nehanbíš, taký veľký a tak sa posrať"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Syn sa hral na počítači a omylom klikol na DIEVčA DŇA- a zakričal. ,, Mami poď mi dať preč tú tetu, lebo ide kojiť!"

suzik77
31. srp 2010

@lucisa mozno bude veterinarkou 🙂
@evita123 a nesmrdeli? 😀 😀
@atrami 😀 😀 😀 😀

lucisa
31. srp 2010

@suzik77 to je docela možné, už to i říkala, nejraději by domů sesbírala všechnu možnou havěť, onehdy jsem vyprala šneky i s ulitou, měla je v kapsách a já si toho nevšimla. Všechno prádlo oslizlé, jak vypouštěl v záchraně sama sebe všechno z těla..... 😝

dioliana1
31. srp 2010

@lucisa 😝 😝 😝 chuďatá slimáci ☹ 😉

lucisa
31. srp 2010

@dioliana1 no a co chudák já? 😀 Víš, jak to bylo slizké? 😝 😝 😝

Před chvilkou další špek Aničky:
V koupelně jsem holky slyšela, jak tam zase něco kujou, tak jsem přišla a ony se oblepovaly tetovačkama.
Já říkám: Co tady blbnete? A Aňa zakroutila bříškem s tetovačkou, zavrtěla dupkou a s mrknutím oka mi oznámila: Ženy v pokušení, ne? 😅

dioliana1
31. srp 2010

@lucisa 😀 😀 😀 poradne potvory ti doma rastú, chystaj flintu až budú v puberte...

lucisa
31. srp 2010

@dioliana1 co já? ale manža, jak viděl, že se rodí jedna holka za druhou tak prohlásil, že jakmile dovrší 10 let, začíná kolem baráku stavět odpalovací rampu s dostřelem 5 km, a jak se objeví první kluci, tak ji zprovozní a vyzkouší 😀 😀 😀

dioliana1
31. srp 2010

@lucisa no presne tak by som to aj ja riešila...u nas sa to hemží chalanmi čo lozia za Ivkou 😀 😀 😀 😝

atrami
31. srp 2010

@lucisa , no tak to, aby sa moji chalani vyhýbali vášmu domu 😀 😀 😀 😀

cairka
31. srp 2010

včera pred kúpaním, ja som chystala malú, staršia si už vliezla do prázdnej vane, len nejaká zbytková voda tam bola, fakt kalúžka, a malá si tam sadla a čľapkala sa a hovorí "mami, ja sa už kúpem. Ale teraz tu je Afrika, tak preto mám len tak málo vody." 😝 😀 😀

rozhovor pred časom:
V: Mami, ked som staršia, ako K., tak budem mať skôr bábätko?
Ja: áno, malo by to tak byť. Ale ešte počkaj aspoň 14 rokov.
V: do 14 rokov? 😨 😕 😀

Mami, ked budem puberťačka, tak mi bude tiecť krvička, aby som mohla mať bábätko? - áno, aby si raz, ked budeš teta, mohla mať bábätko. - Ja nebudem teta, ja budem puberťačka . 😕 🙄 pomaly sa pripravujem na kariéru mladej babky 😝 😎

lucisa
31. srp 2010

@atrami já budu muset chlopka časem trochu mírnit, až na to přijde doba, jinak by nám holky zůstaly na ocet, a to by se mu pěkně prodražilo.
mám ještě v živé paměti zákazy rodičů, přesto, že já byla slušňák, až to bolelo......... 😀

atrami
31. srp 2010

@lucisa , no aj ja slušná až moc 🙂 Preto sa nám asi podarili 3 deti 😀

lussy23
31. srp 2010

@lucisa - milé.
@petusko - Vnímavý je..... 🙂
Táto stranke je super.

evita123
31. srp 2010

@suzik77 mozno aj hej, len sa chudak z toho plagatu nezmohol na slovo 😀

evita123
31. srp 2010

mam cerstvu perlu z dnesneho dna... mali sme vaznu debatu s patrocnou susedkou a ja som medzi inym hovorila:" ked som ja mala 5 rockov ako ty...... " a ona na mna uplne podarene vyvalila kukadla a hovori.. " ty si mala 5 rokov? ??? 😀

ani3012
31. srp 2010

@evita123 a mala si ? 😀

evita123
31. srp 2010

@ani3012 mam o tom nejake matne udaje v mojej hlave.. ale ktovie, ci to nie je len vyplod bujnej fantazie 😀