"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

erni
1. pro 2012

ZO ŽIACKYCH KNIŽIEK: :
Hádže po spolužiačkach sušené semeno. . Keď som odštartoval cezpoľný beh, ušiel domov. . Vhodným spôsobom upozornite syna, že nie je vhodné strkať spolužiačke ruky medzi nohy. . Desiatuje cibuľu a obťažuje zápachom. . Zametá učebňu vypchatým tchorom, a ničí tak školské pomôcky.... . Keď som vášho syna vyvolala k tabuli, povedal: Napíš päťku, desiatujem! . Nemal žiacku knižku a odmietol mi ju dať. . Kedykoľvek ho vyvolám, pozerá sa na mňa ako na idiota a pýta sa ma, či to naozaj myslím vážne. . Zlomil zemepisnú mapu o hlavu spolužiaka. Plátno to vydržalo, je nutne opraviť rám. . Znehodnotil Mendelejevovu sústavu vymysleným prvkom Spermium. . Počas hodiny vyrušuje a robí make-up spolužiačke. . Šiel po schodoch dole tam, kde sa chodí hore. Simuloval školské zvonenie budíkom, a keď som mu na to prišla, tvrdil, že ho o to požiadal školník. . Úmyselne píše na tabuľu. . Váš syn mi dnes začal tykať, skákal mi do výkladu a chcel vidieť môj diplom. . Desiatuje pomôcky na výtvarnú výchovu. . Dnes priniesol Váš syn do školy hračku, ktorej jedinou funkciou bolo, aby smrdela. V triede sa jednu hodinu nedalo učiť. Dôrazne upozorňujem, že si neprajem, aby nosil takého hračky do školy. . 😀 😀 😀 😀

jedinecna
1. pro 2012

kedysi davno, takto pred vianocami, sme na prizemi s mamou uvyvali modransku keramiku - vsak musi sa upratat vsetko .. a kurili sme v peci na pevne palivo, takze bolo treba chodit do pivnice podkladat. Od pivnice isiel otec a krical na nas "boli ste podlozit?" a moja mama kuka na mna a s kludom lestila tu keramiku a hovori mi: " pocula si? otec krical, ze chcem s Tebou zit!" ....ja som myslela ze mi cvrkne co som sa tak smiala, ako zle pocula 😀

zizala79
2. pro 2012

minule jsem v kuchyni něco krájela, malej se kolem potloukal a já jsem se řízla a samozřejmě "AU" a on koukal a já: "maminka se krájla" 😅

julls113
2. pro 2012

Mali sme odstávku elektriny a tak som si pri upratovaní zapla pesničky v telefóne.. Malý za mnou došiel, a hovorí mi: mama, vypni to, šak ma strašne bolí hlava! 😲 ostala som čumieť 😀..

Naše skomoleniny:
Hašiša- hasič
Tko- kto
(Dedo) neperdaj-dedo neprď 😀
Pometrovam sa- premerám sa
Počtárka-poštárka,
Papareta-parapet

janinah
2. pro 2012

poznámky môjho 7 r. syna pár hodín po operácii slepého čreva....prečo práve ja?...nikdy nehovor nikdy....hocičo sa môže prihodiť....a povedané s patričným výrazom dospeláka a sediac na wecku...,nevedela som ,či sa môžem smiať,keď on chúďatko takto trpí..ale už je ok

majuskacechova
2. pro 2012

@erni supeer 😀 😀 😀 😀

lilyen2011
3. pro 2012

Posledný komentár môjho syna na môj hrudník, ktorý mi ostal po kojení "a to je čo toto? Plastelina?" naschvál som tam nedala dĺžeň, lebo to povedal krátko... kamarátka ma vysmiala, že chlapec trafil do čierneho haha 😀 no a čo .. splnili svoje poslanie dokonca 2x 😉 😉

lilyen2011
3. pro 2012

@renkol rizoto je s mäkkým "i", lebo ryža po uvarení zmäkne 🙂))))

kitinka76
3. pro 2012

@lilyen2011 😀 😀 😀

kocko
3. pro 2012

Vždy keď kýchnem moja dostane záchvat smiechu.....No a minule mala dobú náladu a povedala mi, že preto, lebo
moje kýchnutia vždy smerujú na juh..... 🙂

kocko
3. pro 2012

Spomienka na leto a zmrzlinu.....Mami akú si vyberieš zmrzlinu? Energy aids je dobrá....Ja, že aká? A mala to byť
energy ice..... 🙂 🙂

kocko
3. pro 2012

Boli sme na prechádzke a moja slečna je veľmi vnímavá. Manžel ma capol po zadku. Keď to dcéra uvidela capla mňa aj manžela. Ja jej vravím, že to má znamenať? A ona odpovedala: "Nepoznáš reťazovú reakciu?" 🙂

eaka
3. pro 2012

@kocko to je nejaký zmutovaný vírus hiv? 😉

julinka2787
4. pro 2012

" maminka tento havo nejde so mnou domov, je škaredý, má škaredé prsia a nie je oblečený" :DDDDD

janinah
5. pro 2012

v kúpelni nastriekaný ockov spray..môj veľký i malý chlap sedia v obývačke...vojdem a pýtam sa,kto sa bol sprayovať s pánskym sprayom...ocko sa spýtavo pozrel na syna-ty,Števko?...malý na to- ocko,veď aj ja chcem byť PÁN

maminuska
5. pro 2012

Rozhovor s 13 ročným synom o sexe :

Syn" mama a keď ako už budem môcť mať ten sex v 15 stich , tak čo keď mi tak guma akože praskne ????
Ja " no môj zlatý , kto chce sexovať musí aj niesť možné následky "
Syn :" a to aké , ako že budem mať decko ? "
Ja " no aj také alebo dostaneš nejakú chorobu "
Syn " tak toho sa nebojím , tých následkov
Ja " to ako myslíš ? Vieš čo je vôbec zodpovednosť ? 😠
Syn " no nebojím sa toho, lebo ked sa to stane tak sa toho nedožijem, lebo ma ty prerazíš 😀 😀

janina_sun
6. pro 2012

Včera byl Mikuláš a kamrádky malej perlil....prý se čert snažil,dýmil na něho a mohl se přetrhnout, aby prcka postrašil a on se prý smál a pak říká: "Můžu to taky zkusit?" :D

dulkagabulka
6. pro 2012

@maminuska 😀 😀 😀

dulkagabulka
6. pro 2012

Dnes rano vravim pred odchodom z domu synovi: " Kým odídeš z domu, prosím ta, ešte vylož a nalož umývačku"..V rôznych obmenach som to povedala ešte asi 3x, kym on sedel na záchode. Pri odchode do práce ,vo dverách z bytu, som sa ešte otočila a pýtam sa: "Čo urobíš, kým pojdeš z domu?" Zo záchoda sa ozvalo : " Oblečiem sa"

pulsatilka
6. pro 2012

nas tatik dostal predcasny vianocny darcek....parfem lacoste...nasa 4-rocna dcera ho ovonala a spytala sa ho, ci je to vona do zachoda... :D :D

gabaki
6. pro 2012

@dulkagabulka presne taketo reakcie ma teraz aj moja dcera 😀 😀 😀. Ked bola mala, tak ma hnevala, tak som sa jej opytala: "mam sa postavit?" (akoze jej idem dat na zadok) a ona na to: "ved sa postav mamina, ked sa ti nechce sediet" 😀 . A este jeden taky poriadny bonmot mame, bolelo ju brusko a tak sedela na zachode, otvorene dvere - tlacila, cela cervena a nahnevana: "ach, polefka posl(r)ana fazula".

ichbinich
6. pro 2012

Moj syn vyrasta dvojjazycne, ale sprechuje takmer vsetko iba po nemecky. Jasne, ked slovencinu pocuje iba odo mna...
Ked mu nieco hovorime a on nas ma v pazi, tak zahlasi:
"nechaj ma kludne" namiesto "daj mi pokoj" 😀 ("lass mich ruhig" namiesto "lass mich in Ruhe")

Dovolim mu pozerat zaverecne velke preteky vo filme Cars (prvy diel). Lenze tam to zelene auto Thunder sposobuje nehody a bura do inych aut, tak to kometujem, ze to sa nerobi. Po skonceni filmu hovori, ze pojdeme rychlo po dialnici az tam a potom povieme zelenemu autu, ze to sa nerobi 😉 😀

lenullla
6. pro 2012

Dnes som sa chystala k zubarke..Ked som si uz obliekala kabát a čižmy,prišla za mnou dcérka a pýta sa ma kam idem.Hovorím, že idem k pani zubarke...Na to sa ma spyta: a kde ta pohryzie?? ...hovorím,nebude ma hryzt,ale opraví mi pokazený zubok.V tom ma potiahla za ruku aby som sa k nej naklonila a otvárala mi usta,aby sa pozrela ktorý zubok treba opraviť. 🙂

kocko
6. pro 2012

Kedy vyhynuli mamuty? Hovorím to bolo strááášne dávno, v praveku. Hovorím dcére, pochopila si?
Odpoved dcéry: Ano, to bolo vtedy, keď som ešte nebola na svete ale ty maminka hej...... 🙂 🙂

waneska231
6. pro 2012

moj syncek:mami tebe rastu v nose vlasy 😨 ,alebo:mozes sa so mnou kupat,alebo mas kraby 😀

karmela23
6. pro 2012

Stellinka/2,5roka/ bola pri mne ked som sa obliekala a zahlasila : mami Jezsiko aj Stellinke prinesie prsenku /podprsenku/ 😀

nelustek
6. pro 2012

Dcérky sa spolu kúpu a muž hovorí staršej (4,5roka) Nelka Linda (13mes.)sa pokakala do vody(robil si srandu s tým že bude chcieť ísť hneď von) a ona na to nevadí ja som sa tu vycikala

katka1981
6. pro 2012

@waneska231, 100 bodov

katka1981
6. pro 2012

@kocko, super!!!

mima1311
6. pro 2012

Mamiiiiiiii , u nas v Jednote maju super cenu za syrove nite , vies o tom ? Som tam bol a videl som to na vlastne oci , 200 kg za 1,5 eura , to je vyhodne ze ? Mozem si ist kupit ? .......