"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

tina_
17. led 2009

Nam sa stalo minule, ze staršia dcera (7 r.) zahlásila:" Pozrite na Ninku (6m), aký má pekný "zív"." (malá zívala)

alionuska
18. led 2009

Tatino dnes jedoval malu...jasili sa a smial sa jej ze je este "krpata" a mala mu hovori,ze :Ty si taky "pribitív" tatino! 😀 😀 Akoze primitív... 😀 😀 😀

amaretta
18. led 2009

vzdy v piatok byva v kostole omsa spojena s naukou pre deti, co sa pripravuju na prve svate prijimanie a farar sa s detmi rozprava, skusa co sa naucili atd. Vzdy pred koncom omse sa ich pyta za koho sa budu modlit a decka rad radom odpovedaju do mikrofonu...napr. za starku, za mamu, za siroty a nas maly zahlasil...za plyn 😀 😀

lekno
19. led 2009

Včera sme sa vracali domov z návštevy a mangel sa vždy rozčuľuje, že nás kdekto na neprehľadnej ceste obieha. Malá sa už na to asi nemohla pozerať, lebo skríkla na muža: "Přidej ďáble"! 😀

kili
19. led 2009

amaretta, tak takúto pointu som fakt nečakala 😀

kocurik16
19. led 2009

amaretta, 😀 😀 😀

ale dačo natom je,nie??????????????????,,,

mracik
19. led 2009

Nášho Maťka som sa včera pýtala, ako sa budú volať jeho detičky.
A on mi na to "Neviem, opýtaj sa mojich vajek." 😅

majdzy666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
snezienocka
31. led 2009

moj svagor je rybar. raz ideme po moste cez priehradu s neterou(4) a ona pozera a pozera a krici, pozri kolko je tam ujov vladov. 😀

langkofel
4. únor 2009

"Zostala" som sama s malou, a kedze tu nemame ziadnych pribuznych...atd. podujala som sa malej (3,5 roka) vysvetlit, ze keby sa mi nieco v byte stalo ako ma vytocit cislo jej otca, ktory byva nedaleko...
Vysvetlovala som jej, ze sa mozem posmyknut v kupelni a zlomit si napriklad nohu, alebo mi moze prist zle a odpadnut...atd, mala zo zaujmom a pochopenim v ociach pocuvala, prikyvovala a zrazu zahlasi "ok, a teraz mi ukaz ako tu budes lezat mrtva" 😖 !
To ze ked tu budem lezat mrtva, uz mi nic nepomoze, som si nechala na neskor 😝

alon111
5. únor 2009

ja si pamatam ako som sa ostrihala na kratko a na druhy den som sa zobudila s vlasmy ako by mi bomba na hlave vybuchla a moja trojrocna dcera sa na mna pozrela a takym vaznym hlasom mi povedala."no vidis mamka ja som ti vravela ze to tak dopadne chod sa ucesat lebo ma s teba az srdce boli"

monkula
5. únor 2009

alon 😀 😀 😀
langofel 😅 😅 😅

gerena
5. únor 2009

tato tema je perfektna, citam ju pravidelne 😀 😀 😀 sme boli na nasteve a kamoskyn 3,5 rocny syn sa ma pytal:"a stebou ma zrazi auto?" ja upne vyvalena hovorim ze nie, a on vaznou tvarou mi prikyvne: "tak potom ma mozes zobrat domov.........."

alon111
5. únor 2009

pred rokom a pol som mojim starsim detom vysvetlovala ze k nam pride bocian a prinesie im braceka alebo sestricku.moja starsia sa na mna usiala zmurkla a povedala "tak co mamka smyklo sa vam"doteraz nam nepovedala od koho to pocula pretoze my sa doma takto nerozpravame

monkula
5. únor 2009

alon a čo si jej povedala? šmyklo sa vám? 😀 😀 😀 😀 😀

alon111
5. únor 2009

v tej chvili som nevedela co mam povedat len som ju poslala do izby.neskor som jej vysvetlila ze takto nesmie rozpravat lebo jej jezisko nic neprinesie.

danca.b
5. únor 2009

ahojte
dobre som sa zabavila
ja si spominam,ze ked bol moj najstarsi syn este malicky a zistil,ze na svete nie su Slovaci sami,ale ze su aj ine narodnosti tak sa ma opytal:"mami a česi aj jedia" 😀

dena14
5. únor 2009

velmi super tema. moja malinka este ziadne hlasky nema ale pametam sa ked bola moja sestra asi 4 alebo 5 rocna hovorili sme jej,, veron chod uz spinkat"a ona nam povedala ja,, pockam maminu kym sa vyfajci"(mama vtady fajcila na balkone) 😀 😀 😀 alebo ked sme jej povedali veron zavolaj vytah a ona sa naklonila k vytahhovej sachte a zakricala VYTAH ! 😀 😝 😅

alon111
6. únor 2009

mojim detom som vravela ked boli strasne zle tak ze ich povesam na klince do spojze.ked sme krstili najmensiu a vosli sme do kostala tak moja starsia ked uvidela kriz s jezisom tak na cely kostol zacala kricat"mamka,mamka ten chlapcek bol asi velmi neposlusny ked ho zavesili na klinec

alionuska
6. únor 2009

😀 😀 Baby ale co vam ja teraz napisem..? 😅 Mala Alenka bola so sestrinymi detmi(5 a 8 r) a bavili sa,hrali a taaak. Myslim,ze tam si tieto slova zapamatala,lebo do skolky este nechodi ...A doma sa pyta ocina:" Oci a co by si chcel byt radsej, bezdomovec alebo buzerant?" 😀 😀 😀 No na toto tatinko odpoved nenasiel... 😅

pacna
7. únor 2009

ali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
7. únor 2009

Ali 😀 😀 😀 😀
hovorila som to MM a skvele sa zabavil 😀 že to mu navýber veľmi ani nedala 😀

alionuska
7. únor 2009

No ja sa na tom smejem vzdy, ked si na to spomeniem! 😀 😀 😀

sasanka78
16. únor 2009

S manzelom sme sa dobre pobavili, ked po otvoreni branicky na cintorin nas maly pozdravil "Dobly den!" 😅 😅

monkula
16. únor 2009

Včera sa jarko hral sa Chiarkou vozili sa an autíčkach a jarko chcel pustiť Chiarkou cez dvere a ona tam stála ako tĺčik ,tak je jJarko hovorí: Chiarka choď, dámy majú prednosť a páni zadnosť 😀 😀 😀

ankan
16. únor 2009

baby skúste vtipné výroky vašich pokladov poslať do redakcie časopisu dieťa. Moja dcérka dostala odtiaľ za vtipný výrok detskú knižku. Veľmi sa jej potešila hoci ešte nevie čítať začala listovať a žavotať ABECEDEEDE(ABCDEFG) a abeceda zjedja deda 😀 . Nechcela ju dať z ruky ani za nič. 🙂

j.a.n.u.s.
17. únor 2009

Na prochazce jsme sly kolem lesoparku a chlap jel na kole(ted v zime!)...mamka poloseptem rika:" Jezis, to je blazen...ted v zime na kole!" a samozrejme jak projizdel kolem nas mala (22.m):"Blaaaaazen!" jsem se mohla do zeme propadnout!

Jednou jsem se neudrzela a pri stekotu naseho psa jsem na nej vyjela:"Hovadoooo!"...od te doby jak Monty steka El na nej takhle rve...ale zase jednou na prochajde sel kolem nas pan se DVEMA psi, moje dcera si dokonce zasklonovala:"Hovadaaaa!"...jsem se stydela 😀

zuzidr
18. únor 2009

tak našej malej sa poriadne rozväzuje jazyk,pekne mele,akurá že máme menší problé lebo papuče sú :pap.či a čapica je pop.či 😀 😀 😀 😀 😀

a včera som prišla z roboty a hned medzi dverami sa ma malá pýta:čo púpila mamina Memke?

hovorí si Mema 😀 😀

alionuska
18. únor 2009

😀 Zuzidr..krasne! 😀 😀

garfieldmail1
18. únor 2009

Syn je taky pěkně upovídaný... Nedávno jsem dělala něco v kuchyni a najednou slyším syna : "To je kyselé!" Tak se na něj podívám, co že to jí. Bohužel, to, co měl na rukou, nebyla hlína z květináče, jak jsem si nejdřív myslela... To bylo takové malé "voňavé" překvapení od našeho kocoura (byl předtím na kočičím záchodě a malý bobek z něj spadl až když byl v obýváku na koberci) 😝 Tak teď tedy víme, že jeho bobky jsou "kyselé" 😀 😀 😀