"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

slunicko552
9. kvě 2009

chech malý když vidí pivo tak zase řve pije,pije.Nejlepší,když jdeme kolem nějaké hospody,kde lidi sedí na zahrádce 😀

mayap
10. kvě 2009

keď som mávala mladšieho syna na rukách, tak stále šmátral v mojom výstrihu. raz som mu vytiahla ručičku so slovami, že je tam koza a nech dá pozor aby ho neuhryzla... 😠 odvtedy mám pokoj, no dokonale sa mi to vypomstilo... 😝
minule sme boli vonku a prišiel kamoš s priateľkou, malý sa tmolil pri nás.asi po 10 minutách sa pýtal na ruky... zrazu vopchal ručičku do môjho výstrihu a obrátil sa na mojho kamoša so slovami ... ujo, mamina má tu kozu,nechceš sa pozlieť? ale pozol, lebo hlyzie, potvola jedna.... 😝 😝 😝

slunicko552
10. kvě 2009

may 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
10. kvě 2009

dnes sme mali s malou oblecene rovnake leginy. Uvedomila som si to az ked ma mala upozornila na to, ked sme sa boli bicyklovat.Hovori - jeej, mami, mi mame rovnake krasne leginy, no ale maminka, ty mas uz aku velku rit, ja mam taku malinku. 😀 😀 😀

alionuska
11. kvě 2009

Renka to mi pripomenulo moju malu,ked si nahodou dame tricko,alebo nieco ine rovnakej farby,tak mi povie:Mami ,my mame take iste,len ja mam ovela krajsie! 😀

vikykiss
12. kvě 2009

may
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vikykiss
12. kvě 2009

Keď sa ráno mojej dcéri spýtam čo si prosí k raňajkám na pitie ona kávu ja jej hovorím Mayka kávičkú piju len dospelí vyber si niečo iné hmm maminka tak ja si prosím pivo 😀

mayap
12. kvě 2009

vikykiss... 😀 vynašla sa... 😀 😀 😀

najnovšie malý skracuje slová krava - kravia, teliatko - telia, ap. skrátka všetko končí na ia...
a psík hovorí zásadne spík, spíček ...no a pri tom druhom ekvivalente občas vynechá ,,s,, ... 😠

zitaje
12. kvě 2009

Dcera ked bola skolkarka, byvaa casto chora. Mala tak 4 roky, hrala sa s babikou na lekara a hovori: Moj bratranec berie antibiotika. Mami, co je to bratranec? 😀

johnie
29. kvě 2009

baby dajte este... ja sa tak tesim na sofi, ked zacne 😀

monkula
29. kvě 2009

zitaje 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli tri týždne dozadu u rodičov na dedine a deťom sa veľmi páčilo, umývať sa na dvore hadicou, tak otec utiahol kohútik, nech tam stáel nechodia, lebo už boli mokrí ako myši a Jarko dovliekol k hadici mamu, nech mu to otvorí, lebo dedo to silno zavrel, tak mama mu pustila vodu a jark ojej povedal, Fíha, na to ,že s ibabička si silná 😀 😀 😀 😀 😀

kulimka
29. kvě 2009

Malá když měla asi 2 roky řekla jsem jí ať něco uklidí a ona si dala ruce v bok a řekla mi : Ty jedna hlupá babo! Dost mě to překvapilo, dal jsem jí lehce na zadek a šla se vysmát vedle do pokoje... 😀

monkula
29. kvě 2009

kulimka 😀 😀 😀

kulimka
29. kvě 2009

Když jí byly asi 3 roky chodili jsme do pizzerie a manžel si vždy dal jedno pivo. Jednou jsme byli v obchodě a měla přijít navštěva tak jsme kupovali pár piv. U pokladny se manžel ptal jestli to bude stačit a malá mu řekla tatínku nekupuj pivo zajdem si zase do hospody 🙂
Taky jsme byli vyřizovat na sociálce a čekali jsme na taťku a tak jsme si tam sedly ke stolečku. Asi po pěti minutách, když dcera viděla, že se nic neděje se mě zeptala: a maminko kdy nám paní něco donese... Myslela si že jsme v restauraci...

monca4ever
30. kvě 2009

užastná téma 😀 😀 😀 😀 😀
100 bodov, ja ešte drobca nemám
ale potom sa pridám 😝

lucia375
30. kvě 2009

Vcera som sa pytala syna ci chce papat. Hovorím: "Kašicku chces? "
Odpovedal mi: "Nie, okús ty. Ja sa najem kapusty. "
To má z jednej detskej básnicky.

martinaema
30. kvě 2009

dcérka sa väčšinou nepýta na nočník, ide sa sama vycikať a preto sa jej zvyknem pýtať, čo je tam, lebo občas sa vykaká a nepovie: neni tam honno iba pička 😅 😀

martinaema
30. kvě 2009

pre istotu dodám - nevie povedať "š"

penny13
30. kvě 2009

Pridám sa ja ja. KeĎ bola Katka malá, vymýšľala veciam, ktoré nepozná mená. A raz vošla manželovi do záchoda., keď cikal. A to čo mal medzi nohami začala volať chvonst 🙂
Alebo sme šli s Gabikou po meste a prešla okolo nás tehotná paní. Samozrejme sa ma opýtala, prečo má také veľké brucho. Tak som jej povedala, že čaká bábo. Po chvíli prešiel okolo nás tučný muž. A Gabika: ,,Ujo, vy asi čakáte dvojičky. 🙂
Alebo, keď sme čakali Gabiku, hovorili sme Katke, že bude mať sestričku. A Katka: Sestričku nechcem." Opýtali sme s ajej: ,,Prečo? A ona nato: ,,Lebo mi bude pichať injekciu.
A môj malý synovec raz povedal, že Gabika je jeho bratranica.

monca4ever
30. kvě 2009

penny 😀 😀 😀

penny13
1. čer 2009

A ešte som si spomenula: Raz sme šli s Katkou domov z mesta. Obďaleč sa jeden doktor z nášho mesta(volal sa Čeršňa) s niekym rozprával. ,,Tam je čerešňa" povedala som. A katka sa začala obzerať na všetky strany. Potom sa ma spýtala: A kde je tá čerešňa? Ona si totiž myslela, že sa jedná o strom.

winona24
1. čer 2009

baby super.....no tak už sa teším,keď malá začne kvákať....deti sú v tomto nezameniteľné 😀

penny13
1. čer 2009

Možn osi ešte spomeniem na nejaké perly, ale baby mi už rastú. Už sa teším, aké perličky sa dozviem od Filipka.

penny13
3. čer 2009

Baby, práve ma napadli ďalšie perly. Čítala som ich na jedenj stránke, kde som si zmenila meno ,aj mená detí.

Raz som prišla domov nahnevaná, pretože mi Miško od susedov hodil do schránky papier od čokolády. Od hnevu nechtiac nahlas povedala: ,,Asi sa porozprávam s Miškovými rodičmi. Ten chlapec robí samé Vylomeniny." začula to Gabika a poznamenala: ,,Ale, mami, Vilomeniny robí predsa Vilo Rozboril." 🙂

Alebo: S manželom sme kukali Superstar tri. Vtom za nami prišla Gabika, že chce piť. Náhodou sa kukla na televízor, kde Adela práve držala Vierku okolo pliec a povedala: ,,Ona opakuje po tom ujovi vo Susedoch!"

felina09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
suki
21. čer 2009

Včera jsem se zasmála...dávala jsem malé přesnídávku a do toho nalámala piškoty...a ona mi zahlásí: "Jé maminka tam udělala nepožádek" 😀 😀 jako že jsem ji udělala bordel v přesnídávce 😀 😀

alionuska
11. črc 2009

Dlho som neprispievala a tak napisem najnovsie pikosky nasej Alenky.
Teraz leti taka reklama na nejaky pripravok proti na vsi a hnidy..teda proti nim...a v tej reklame je taka hlava a v nej chrobaciky a mala sa ma pytala,ze co to je...tak som jej vysvetlila,ze to su tale vsi a hnidy a ked sa nebude cesat,tak aj ona take bude mat...to samozrejme zo zartu,lebo ona ked uvidi kefu,uz aj uteka.... 😀 A na druhy den ma videla,ako idem rano s kefkou na vlasky a vravim:nO podme sa ocesat! A mala,ze:A ked sa neocesem,tak budem mat tie " švídy"? 😀 (švi a hnidy-švídy!) 😀 😀 😀 😀 😀

alionuska
11. črc 2009

Jaaaaj a este ma napadlo,ze si nasa mala Alenka spievala pesnicku od Desmodu,ze:"Neverim,ze si nebola vyrobena z vola!" 😀 😀 😀 Skoro som odpadla..kde na to tie deti chodia?? 😅 😀 😀

alionuska
11. črc 2009

A este jednu perlu do tretice! Teraz sa ucime pismenka doma a tak jej vzdy poviem pismenko a ona povie nejake zvieratko..napriklad M ako Maco,alebo P ako Prasiatko atd...a mala mi na druhy den hovori:Mamina U ako...cicina 😅 😅 😅

monkula
11. črc 2009

MM si dal pivo a na stole ostal pohár, z ktorého pil. A Chiarka ho ovoňala a povedala, fúúúj, to pivo smrdí ako tchor... 😀 😀 😀 😀

ali... 😀 😀