"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

verusky
13. lis 2010

nasly jsme s holkama cervika ve strouhance.cele odpoledne jsme se k tomu nevratili a vecer dosel tatka z prace a ja vzpomnela,at mu reknou,co se nam stalo.skoro trileta anicka bezi za tatkou:my jsme nasli ee,eee... slimaka.
za ni bezi veruska-ne,neee,housenku! v majorance! tak jsem musela prijit a uvest to na pravou miru...

lussy23
13. lis 2010

@verusky - zlaté
@anelehka 😀 Joj, odkial poyná také slovo?
@petusko 😀
@benne 😀

atinka22
15. lis 2010

Mladší syn stále čosi komentoval, že "preboha" a starší syn na to : "neber meno božie zadarmo" 🙂

lussy23
15. lis 2010

@atinka22 😀

steelska
15. lis 2010

ahoj holky tak se svamy take podelym mam 2 neteře dvojčatka(3) a tet v sobotu mněly narozeniny
daly sme jim darky a ja tam slavnostně nakráčela s pětistovkou podala to Nikolce a řekla rozdělte sy to na pu a mužete hadat co udělala rostrhla ji napul druhou pulku dala segře a mně řekla ,,teto díky" 😀

pifina
16. lis 2010

@steelska 😀 ved spravila len to, co si jej kazala 😀

steelska
16. lis 2010

@pifina to jo no 😀

suezana
16. lis 2010

šikovné 😀

monic22
16. lis 2010

@daniela1974 😀 😀 😀 Naši veľkí-malí 10-roční....

monic22
16. lis 2010

@verusky máš veľmi inteligentné dcérky... 😀

monic22
16. lis 2010

@verusky fakt sa zabávam, asi to je u Vás dosť pestré.....

monic22
16. lis 2010

Viete čo je tikttutka? Štikútka.

murkaa
16. lis 2010

4- ročný sy n neposlúchal, tak so ho vytočená zavrela do izby, že ma rozmýšľať čo urobil. On po 10 minútach otvoril dvere a kričí "mami?" ja, že "prosím?" a on že " UŽ SI SA UKLUDNILA????? 😀 "

inna7
16. lis 2010

@murkaa 😀 😀 😀 😀 zlatý....... zažila som podobnú situáciu 🙂

lussy23
16. lis 2010

@murkaa - zlaté
@steelska - 😀

steelska
16. lis 2010

docela jsem čumněla 😀 😀 😀 😀 jak ji rozškubla

missy97231
16. lis 2010

perla Nnamdiho, ked mal 3roky (dnes uz 16rocne chalanisko, o ktoreho som sa starala ako au-pair) :" Lubim ta. Ja sa raz s tebou ozenim (v slovencine to znie inaksie nez v AJ 😀 )" asi po pol minutke ticha a premyslania uplne vaznym a dospelackym hlasom... "ups, ale ked ja budem mat 18, tak ty uz budes stara babka" 😀 😀 o 2roky bude mat 18, ale veruze sa babkou necitim byt, ale aj tak - uz som vydata 😉

verusky
17. lis 2010

ctyrleta veruska premistuje kytku z obyvaku a tatka se pta,kam ji nese.pry - do pokoje.a proc do pokoje? -protoze je pokojova...

petusko
17. lis 2010

Petik dnes: "mamiiii, ja nechcem na veceru kakaovy zavit !"

petusko
17. lis 2010

@murkaa 😀
za mnou Petko zvykne prist a namiesto nehnevaj sa mi povie, nehnevaj ma 😀

lucisa
17. lis 2010

Prostřední dcera mi dnes vyprávěla včerejší zážitky z kroužku. Pak mi ještě chtěla něco říct o paní šatnářce a nemohla si na to slovo vzpomenout, tak z ní vypadlo - paní šatnice. 😅

dioliana1
18. lis 2010

Malá hovorí: Mám na krku "šalát" (šál). 😀

stankapk
18. lis 2010

Tato kričal na neposlušnú Natálku a ona mu vraví: Tato, ty si na mňa smutný!

A vonku hovorí: Mama, ja tu voniam smrad.

cairka
18. lis 2010

@petusko , @murkaa , 😀 😀 😀 za mnou sa zas malá chodí udobrovať, že "Už si sa prepáčila?" (nie "mi")

monic22
18. lis 2010

Pozerali sme s Dominikou - 2,9r. dokument o púšti a ťavách a ona zrazu povie "Tam som bola." myslela tým, že videla ťavy a ja " A kde si videla ťavy? Predsa v z....." snažím sa 1. písmenom slova pomôcť dcére povedať v ZOO a ona vykríkne " V zelovóci!"

monic22
18. lis 2010

@cairka, @petusko , @murkaa, 😀 😀 😀 a tá moja, keď bola menšia a sme pred ňou utekali, tak nekričala Čakaj !, ale Nečakaj!

janusa127
19. lis 2010

čerstvá hláška môjho 3-ročného syna, keď ho ocko volal jesť - neotravuj tučniak 😅 😀 /mm má troška brucho/

bocinka
19. lis 2010

@janusa127 😀 😀

masinka
22. lis 2010

Nelka je pravacka a Dianka lavacka. Tato je pravak a ja som tiez lavacka. Tak Nelka zacala dnes nad tym meditovat...
ja som tatinkova a Dianka je maminkina..
ja na to ze Ale ved vy ste obidve moje.
Nie, ja som tatinkova a Dianka nie.
A koho teda je ?
Susedova !
a tato v susednej izbe ....

a potom pri obede pokracovala v perleni:
tato, ty mas pipik ? a netlaci ta ked sedis na stolicke ? (nedavno bola u babky s bratrancom a odvtedy ju nejako zaujimaju rozdiely v anatomii 🙂)

suezana
22. lis 2010

dnes som umývala riad a počujem: mamička ty si krava! Sa neveriaco otočím a ona mi pri zadku drží nafúknutú gumenú rukavicu a napodobňuje dojenie 🤐