"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

vejula
5. říj 2010

@kirkee 😀 😀 😀 užasneee

suzik77
6. říj 2010

@kirkee 😀 😀 😀

neumisa
6. říj 2010

@kirkee krása - asi skryté vlohy 😀 😀 😀 😀

pifina
6. říj 2010

@kirkee alebo ho osvietilo 🙂

lucisa
6. říj 2010

@kirkee 😀 - to člověk pak hledí, odkud to děti berou, co?

cuttysark
6. říj 2010

@kirkee tak to je geniaaaalne!!!!!!! 😀

zajama
6. říj 2010

4-ročný synovec si takto plánuje budúcnosť - keď budem veľký, tak budem lekár a ožením sa so Zuzankou zo škôlky a vieš čo babka, prídeme bývať k tebe, veď dedko aj tak už bude mŕtvy. Detská úprimnosť nadovšetko 🙂

janusa127
6. říj 2010

@kirkee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simcab
6. říj 2010

@zajama 😀 😀 😀

anjelicek26
6. říj 2010

@kirkee - skoro som si oplula monitor ked som si to predstavila 😅 😅 😅

lussy23
6. říj 2010

@zajama 🙂 😀 😀 😀

benne
6. říj 2010

@kirkee si mi pripomenula obľúbenú historku mojej mamy, o spievaní kolied, konkrétne Tichej Noci: "...Ježiško, Láska, Boh, Syn." v jej detskom prevedení: "...Ježiško, láskavo spi!"

kirkee
6. říj 2010

To me tesi, ze jsem vas pobavila 🙂

Vzpomnela jsem si jeste na jednu jejich historku ze skolky - meli pani ucitelku Vochyanovou, ktera se ale pres prazdniny vdala a rekla detem, ze uz ji maji rikat pani ucitelka Ticha. Kdyz jsem se pak se synoveckem jednou bavila o skolce, ptala jsem se, jak se jmenuje pani ucitelka, rekl: "Jmenuje se Ticha, ale spis mi pripomina pani ucitelku Vochyanovou" 🙂

vejula
6. říj 2010

@kirkee booože tak toto su hlody... som sa zas pobavila na poriadek 😀 😀

vejula
6. říj 2010

Baby tak ja pridam taky zlaty podvod jedneho prvačika (syn otcovho kolegu) KEd prišiel domov a mamina prikaže synovi aby ukazal žiacku knižku, ked už mama naliehala tak syn vybalil žiacku a tam poznamka a v kolonke kde ide podpis rodiča bolo prvackym velkym tlačenym pisemnom napisane MAMA.... maličky podvodniček 😀

suzik77
6. říj 2010

@benne to fakt laska, boh syn? a ja som si dodnes myslela, ze laskovo spi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj som si to tak pocas vianoc pospevovala, ked som chodila este do kostola 😀 😀 😀 😀

vejula
6. říj 2010

@suzik77 ty jedna koledmanka.... Ja som zas spievala ako je ta papežska hymna že živ Bože otca svateho, tak ja som spievala živ bože ducha svateho 😅 až par rokov dozadu som si uvedomila že čo za blbosť to spievam 😀

suzik77
6. říj 2010

@vejula ale mne to prislo take normalne, ze nech jezisko laskavo spi. ved boli vianoce, jezisko bol babatko, tak nech laskavo spi, nie? 😀 no sranda... tak to su mi novinky na stare kolena!

vejula
6. říj 2010

@suzik77 no čo už učime sa cely život 😅

benne
7. říj 2010

@suzik77 U nás sa hovorí, že napr. ...láskavo to už dojedz!, tak to preto to malo ešte vtipnejší podton 😉

lucifuck
7. říj 2010

Ja keď som bola malá, tak vraj som robila dosť hanbu. Raz som bola vyvesená na balkóne, išla okolo susedka a sa ma pýtala: "A rodičia sú doma?" a ja som vraj na celú ulicu kričala: "Mamka spinká a ocko kaká" ... Ocko mi vravel, že sa na tom WCku skoro o hanby prepadol :D

... alebo som bola s ockom vyhodiť smetie, a tam si naši spoluobčania nakupovali. A spýtala som sa: "Ocko, a toto je CIGÁNKA??"

...alebo sme išli niekde v električke, zbadala som verejné WC, a zakričala som na celú električku meno a priezvisko mojej babky: "Tu babka *** kakala!!!" :D Keďže bola babka učiteľka, to mohlo byť zaujímavé :D

monkula
7. říj 2010

@vejula ten podpis rodiča, to je krásne 😀 😀 😀

lucifuck
7. říj 2010

Kamoškin syn (3) stál s babkou na železničnom priecestí keď išiel vlak. A zastavil tam aj jeden pán na koni, niekde obďalej koľají. A babka chcela vlastne od neho počuť, prečo ujo s koníkom stojí tak ďaleko. A malý ju zabil, bola to hanba (tie výrazy majú zo škôlky)

Babka: Peťko, prečo tam stojí ten koník, vieš?
Peťko: Lebo je koko*. :DDDDDDDDDD

dusanab
7. říj 2010

nas Lukas nema sopliky, on ma v nosteku muchu 😀 😀 netusim ako na to prisiel 😉 🙂
@vejula krasny podpis v ziackej 😀

petusko
7. říj 2010

😀 😀 😀 sa bavim dievcata 😀 😀
@dusanab u nas zase je v nosteku škaredko 😀 ja ani neviem kedy som maleho upozronila, nech si nevrta v nose, ze je tam skaredy skaredko a odvtedy to funguje 😀

no a dnes som sa snazila Petka ucit povedat R, tak som mu davala slova a ked mu to uz islo na nervy a chcela som od neho hRRRRozno, maly zaskulil a skrikol SLIVKA 😀 a uz ho nebolo 😀

suzik77
7. říj 2010

@dusanab mozno preto, ze ho to tam niekedy stekli 😉 ked mas muchu v dlani, tiez ta tam (v tej dlani samozrejme) stekli 😀

zajama
8. říj 2010

Moje milované krsňa zahlásilo môjmu priateľovi - "ale vieš ujo starká (moja mama) hovorí, že krsná je občas ako sto čertov", na moju reakciu " veď také nesmieš prezrádzať" som dostala odpoveď " a čo nie je to vari pravda ?" Nuž popravde - je. 😀

snehovavlocka
8. říj 2010

lezim na chrbte,nad tvarou sa mi sklana syn a pozerajuc mi do nosa zahlasi:mami,ty tam mas vlasy!!! 😅😀

monkula
8. říj 2010

Dnešný povzdych mojej dcérky:
Už by som sa mohla zamilovať 😀 😀 😀

pifina
8. říj 2010

@monkula 😀 nedockava 😀