"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

tutifruti
7. srp 2009

Na dovolenke v Chorvátsku.... Alžbetka 4,5 roka: "Maminka a my prečo bývame v DK..." My:... "No preto, že sme sa tak rozhodli a máme tu prácu a priateľov a blá, blá, blá..." Alžbetka:...."A prečo ste sa nerozhodli, že budeme bývať v Chorvátsku?...." 😀

nnikka
28. zář 2009

Tak ja mám jednu perličku z nedele... 😀

Knaz v kostole hlási oznamy: " V utorok bude svätá omša za zdravie a božie požehnanie Zlatice."
a taký malý chlapček na celý kostol zahlásil že: "Puškárovej???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deborah1
28. zář 2009

Naše bábatko malo asi pred 2 týždňami malo v pusinke žabku..teraz ju už nemá,no minule keď po papaní si trochu vygrckol,náš 3.syn hovorí,že:"Tečie mu z pusy tá žabka!" 😀

dzio2
28. zář 2009

moj 16rocny brat cez prazdniny teraz ked som este bola tehotna 🙂 a papala som chlieb so salamou sa ma opytal a to mala v bruchu ako to pokuse tu salamu ked nema zuby 😀 😀 😀 bola som mrtva od smiechu

atrami
28. zář 2009

Babka čítala mojim deťom rozprávku o kohútikovi. Cestou stretal rozne zvieratká. Prostredného syna zaujal výraz konský trus, babka mu vysvetlila, že je to hovienko od koníka. Na konci rozprávky kohútik stretol Pána Boha. Babka sa opýtala, či vie kto je to . Moj syn vykríkol :,, To je ten, čo robí konský trus!"

lussy23
28. zář 2009

nika 😀 😀 😀 😀

petruna
28. zář 2009

synovec (5 let) k neteři (5,5 let) : až budu velkej, budu paleontolog. Budu skoumat kosti dinosaurů.

neteř : já až budu velká, tak budu skoumat víly.

synovec : no to teda nevim, jestli najdeš nějaký kosti....

silvia123
28. zář 2009

S kamoškou sme sedeli v ordinácii u detského lekára, jej 5 ročný syn sa postavil, šiel si pre nejakú hračku do košíka a medzitým sa otvorili dvere čakárne, vošla nejaká mamička s dieťaťom a sadla si na jeho miesto. Malý prišiel, pokrútil hlavou a na plnú čakárnu: No, ani boh nevie, kde si teraz sadnem!!! Ja som sa smiala, až ma brucho bolelo... Malý expert a že v Tescu jej tak raz zahlásil: mami uhni tou veľkou riťou! 😀 😀 😀 .

deborah1
28. zář 2009

Môj 5-ročný syn pred chviľou povedal na tohto smeja- 😝:"Mamička,ja viem,čo má toto červené,to je teplomer." 😀

tutifruti
8. říj 2009

😀 😀 😀 😀
Alžbetka /5/: Maminka a ty si pamätáš ako dinosaury papali tú prasličku?, Koľko si mala rokov?... 😀

sasulec
8. říj 2009

tuti,mileeeeeeee 😅

cairka
8. říj 2009

malá dnes pri večeri :" mami, tie fazuľky mi moc nechutia, ale viac chutia" 😕 😀 😀

tutifruti
19. říj 2009

Alžbetka: Maminka, kde máme ten "učesánček"? /hrebeň/ 😀 😀 😀

dadulaa
21. říj 2009

Dnes ráno, keď som bola prikrytá po uši paplónom, mi vraví môj 4-ročný syn: Mami, a kde máš cicíky? Čo ti vyfučali? 😀 😀

atrami
21. říj 2009

Syn /4,5/ išiel s babkou a stretli dobre vyvinutú dievčinu a malý zahlásil ,, Teta aj moja mama má také veľké prská! " Aj Ty kojíš ?"

spevacka
31. říj 2009

No aj my máme zopár, ale najnovší: malá Hanka veeeeľmi plakala a nemohli sme ju nijako utíšiť.napokon sa nejako utriasla a chytila si prsko, že ide papať.O chvíľu prišiel Matúš (6r.) a pýta sa: Čo robíte? Cicáte?A to už odvtedy ako mala tú depresiu?

vanja
31. říj 2009

mal je teraz chorá a vo štvrtok sa večer pred spaním pozvracala a povedala, že: Vypľula som sa na mamku. 🙂

vanja
31. říj 2009

a staršia keď bola menšia tak stále v lete chcela nosiť štvrťnatri nohavice / trištvrťové/ 😀

zabenka21
31. říj 2009

moj 5 rocny synovec: rodicia mu dohovarali,ked po sebe neuprata veci,maly sapostavil,ruky v bok a zahlasil `rodicia,chodte uz do ri*i`

ked sa dozvedel ze cakam babo zahlasil,`nechaj mi babo tu a budem vo volat martinko`

kupal sa so svojim tatkom a tato mu hovori,ze akeho ma maleho kolibrika...a maly na to`ja mam kaliber! ty mas kolibrika!

berenika39
1. lis 2009

Peta ne že by nějak mluvil, ale projevit se umí🙂)).
V týdnu jsem byla pořád po doktorech, jeden den se mnou šla kámoška, protože péta nemohl na chir.ambulanci, tak aby s ním počkala. Je to takovej smajlík a s každým hned jedna ruka, vykládá s každým, lidi jsou na něj vždycky fajn, a komunikujou. Ale vyskytla se tam nějaká asi nenaložená paní, peta ji oblažoval, ale ona nechtěla, (nic proti ní, mohla být smutná, co já vím), prostě na něj neměla náladu.
Vyjdu ven, ptám se kámošky, tak co dobrý? Ona mi vyprávěla o tý nerudný paní, a mimoděk utrousila: ta se s ním teda nebavila,to byla nějaká kr...a. (pardon, ale kámoška je taková přírodní 😀 😀 ).
A péta na celou čekárnu do toho ticha: bůůůůůůůůůů

stankapk
8. lis 2009

Citame riekanku "kabanica cierna tvar, ozenil sa kominar, vzal si zenu elisku v roztrhanom kozusku". kominar drzal stetku, tak sa pytam kde je stetka a ona ukazuje na elisku. tak som ju naucila, kde je naozaj kominarska stetka. po case sa jej zase opytam kde je stetka, a ona ukaze na stetku, a potom na elisku a hovori "druha". 😅

jakoubka
8. lis 2009

Kubíkovi se to taky už rozvazuje 😀
Když se mu nelíbí nějaká paní-vždy se mi zeptá a vcelku nahlas"Mamííí,to e baba Jaga? 😅
Nebo jednou přijel domů od táty-A povídá:"Mamííí,mám plo tebe kakánky 😀 (kaštánky)

kibuk
10. lis 2009

ahojte pridam sem mojho pat ročneho syna aku hm hambu mi spravil v obchode 😀 😀 ešte zhoda nahod že tu predavačku poznam,kym blokovala tak sme rozpravali a moj Samko hm teta ma zelene pekne malovane oci a mamka kde ma zuby? prvy šok tak som povedala že psssst a nakoniec bafol že teta aj tak vyzerate ako krokodiiiiiil 😀 😀 😀 no ja som v tom momente myslela že umrem 😀 😀 😀

lenkavano
18. lis 2009

teda holky jen jsem nahlídla a jsem mrtvá smíchy. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

miska002
18. lis 2009

kibuk........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petikd
19. lis 2009

Ahojte tak pripejem aj ja.Večer pred spaním sme sa pomodlili a Damián sa vybral na WC,no ešte v polovici cesty zastal,otočil sa,pozrel na ježišou obraz a povedal "a dones mi darčeky" 😀
A ešte jedna vety od mojej netere.Mala vtedy asi 3 roky,varila som polievku a v chvíľke nepozornosti mi vykypela z hrnca a Tama zahlásila "no mne by sa to nestalo"

Kibuk 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
19. lis 2009

Jedeme MHD a pristoupi pani a telefonuje(fakt nahlas)...sedla si obsedadlo pred nas...Elishka(2,5)na mem kline pres cely jinak tichy autobus:"Nekriiiiiiic!"...pani zavesila 😀 😀 😀

pancake
19. lis 2009

ja mam prvu perlu. hovorim synovi ktory sa uci rozpravat:
Samko povedz MLIE-KO!
a maly na to: KO-KO!
odvtedy ho to neucim. 😎

sanym
3. led 2010

Manžel sa hral so starším synom (4,5-ročným Matúškom). Prišiel k nim mladší syn (1,5-ročný Maroško) a začal im brať stavebnicu a rozhadzovať ju po izbe. Matúško podišiel k nemu a úplne vážne mu hovorí: "Počúvaj, Maloško, taký sme tu mali kľud, kým si nebol na svete." 😀

babula90
3. led 2010

Mne dnes 2,5 ročná dcérka , ktorú ešte kojím, vraví takým jemným hláskom: "Maminka, ja by som si tak dala ciciky" 😀
A pýtam sa jej: Aké je mlieko maminkine? A ona: Sladučké a potom dodala: šťavnaté 😀