"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

lottie
16. lis 2007

aha, jazyková bariéra 🙂 myslela jsem čůránky 😉

tilly
17. lis 2007

😀 😀 😀 nie, to je na tom tá sranda, lebo tie čúránky by som ešte pochopila, ale toto...

monkula
17. lis 2007

Jarko pozeral s tatom Superman sa vracia, no a Lexa Luthora tam hrá Kevin Spacey, ja som vošla do izby, zbadala som Spaceyho a povedalas om, jééé, Spacay, tohto herca milujem a Jarko na mňa škaredo pozrel a povedal, maminka, toho nemôžeš milovať, on je predsa zlý a chce ublížiť Supermanovi 😀 😀 😀

jankatt
18. lis 2007

ja pridam tiez jednu krstnej synovia ked boli este deti sa hravali na policajtov lebo otec bol policajt po neustalych hadkach o zbrane sa krstna nastvala a spravila krik ze ked sa budu hadat vsetky zbrane vyhodi,po chvilke z izby pocuje mledsieho syna ja mam pojebane inco ma pojebane (preklad ja mam svoje zbrane inco ma svoje zbrane)

sara2
19. lis 2007

Nedávno k nám prišiel na návštevu krstný otec našej dvojročnej dcérky.A tá mu hneď do vrecák či aj niečo doniesol.A keď tam nič nenašla,tak zahlásila:"Majan-akože Marián mi kúpil figu borovú." 😀

bubel
19. lis 2007

Sarinka nasla knihu o Snehulienke a krici na mna: Maminka Jezibaba tu je, Jezibaba tu je, Baba tu jezi a vzapäti:maminka aj Chujenka tu je.Ona totiz zabudla na Sne(hulienka).

mimusiacik
19. lis 2007

🙂 ...po vydatnom nedelnom obede :
"maminka ma tak velmi boli ŽALUD!"(žalúdok)

..."babinka nemozes ma tak stiskat,lebo mi pokrcis OBLÍČEK!"...(obličaj,tváričku)

bibinka
22. lis 2007

môj dvojročný syn hladkal muža po tvári a hovorí, že ocko má fúzy a potom hladkal mňa a že:,, maminka nemá fúzy, musia jej narásť" 😀 😀 😀

jaja0110
22. lis 2007

Ked som raz opatrovala 2-rocne dievcatko tak prislo za mnou s bananom a hovori "posukaj mi banan" 😀 (rozumej osupaj)

jaja0110
22. lis 2007

To iste dievcatko, ked mala asi 3 roky... sedela na nocnicku a kakala ale strasne dlho jej to trvalo. Tak sa jej pytam "a uz ti ide to hovienko" a ona to... "ide ide len teraz je v polovici tak tam oddychuje" 😀 😀

alionuska
23. lis 2007

Ja sa pridam a napisem vam prihodu mojej znamej.Isla s malou po ulici a stretla jednu starsiu pani a hovori svojej malej /asi 4 rocnej/:pozdrav pekne tetu...A mala Alzbetka na to:"preco by som mala pozdravit,ved ja tu staru kurvu ani nepoznam." 😅

roasha
23. lis 2007

alionuska-100bodov 😀 😀 😀

zuzu_z
23. lis 2007

alionuska: 😀 😀 😀 😀 drsný
moje malá neteř (skoro 3 roky) jela tramvají a za námi seděla holka s piercingem a strašně zmalované růžové stíny. A Natálka na ni: ta paní má v puse šroubek 😀 Celá tramvaj ležela smíchy a ona to ještě dorazila - a ta paní se asi vyspinkala do růžova 😀

jinak fakt mě bolí břicho smíchy jak to čtu 😀

aliuska
23. lis 2007

...když jsem měla tak 5 let, starší ségra mě naučila číst písmenka a já všechno chtěla důležitě číst..Mamina musela k doktorovi na kontrolu do špitálu a vzala mě s sebou. Sedíme v plné čekárně a otevřenýma dveřma čtu nápis u další ordinace:Léčba nemocí po.. hlav.. ních. Mamiii, co to jeee? Všichni v čekárně se nedočkavě dívali na mamku, jak to vysvětlí, že si to vychutnají taky..."No co je hned po hlavě? Krk přece. Tak tam chodí lidi s balavým krčkem.." 😀

pebi
24. lis 2007

tak já když jsem chodila do školky, byli jsme celá školka v kině na pohádce...a když to začínalo a zhasla světla, tak jsem na celé kino začala zpívat Dobrú noc Mária, voláme k tebe...(bydlela jsem na Slovensku a to byla modlitba), což byl trapas o to více, že to bylo za komančů, moje mamka byla učitelka a celá naše rodina měla zákaz chodit do kostela 😉

livka299
24. lis 2007

Baby moj brat ked mal asi 4 roky bol na lieceni. Medzitym sme sa prestahovali, a on prisiel rovno do noveho bytu. Ked sa chvilku pohral, prisiel za mamou: Mamiii, podme uz domov.. 😅

zvedavamt
24. lis 2007

mne dcerka vohnala slzy do oci hlaskou : maminka,prepac,ze som ti znicila zivot ☹ . nikdy som nieco take pred nou ani inde nepovedala,ved je to slnko mojho zivota,aj ked "zlobive". som sa jej po skludneni opytala,ze skade to ma : ze jej to nepovedala ani babka ani dedko ani ja. ze to bolo v takej peknej rozpravke 😅

llenda
26. lis 2007

Když byli nejstaršímu synovi 3 roky,tak se mě ptal "kdy už babička s dědou umřou" (to jim bylo 67 a 68let).
V 5 si opakoval zvířátka a jejich potomky a říká:"já jsem TELE,taťa je BÝk a ty seš mami KRÁVA."
A dovršil to tím že "já jsem ŠTĚNĚ,taťka je PES a ty seš FENA."
Nedávno měl za úlohu napsat ve kterém roce se narodili rodiče a sourozenci.Tak jsem mu řekla ať hádá kdy jsem se narodila a říká "v roce 1800?"
Na to jak jsem stará tak pořád vypadám na 29 😀

sstefi
26. lis 2007

zuzu_z to s tou šrúbkou nemá chybuuuu 😀 😵 😀

mikca
autor
27. lis 2007

tak jsem se zase pobavila 😀 ..dostalo mě odpočívající hovínko 😀 😀 😀 ...ale pstatní perličky jsou fakt bomba 😀

sara2
27. lis 2007

Včera sa naša bábika hrala "na maminu" a prebaľovala svoju bábiku.A umývala jej z vlhčenými vreckovkami aj zadoček aj pišulku.A vraví:"musím jej dať Fungicidin,aby ju nebolela pišulka" 😀 😀 😀

alionuska
2. pro 2007

Nasa Alenka minule prdla a tak sa zahambila...a ja jej vravim,ze to je dobre zlaticko,ze si prdla,nebude ta boliet brusko.Vsetci musime prdiet,vysvetlovala som jej a ked som sa jej spytala ze ci vie preco/chcela som od nej pocut,ze aby nas nebolelo brusko/ ona povedala,ze "vsetci musime prdet,lebo mame diravu rit". 😀 😀 😀

tutifruti
2. pro 2007

Na ulici sa našej malej prihovára staršia pani, ktorá má namaľované obočie až pri korienkach vlasov... Alžbetka:A ty máš aké oči?... A ja už vedela, že je zle, tak vravím: Teta má modré oči... Alžbetka na ňu dlho pozerá... A: A akú ty máš pokrčenú ruku... /tetuška staručká, ruka ako hrablička/... Keď od nás odišla ďalej, tak malá na plnú pusu: Maminka to bola striga? 😀

monkula
9. pro 2007

Môj Jarko sa zamiloval do rozprávky Karlík a továrna na čokoládu, pozeral ju dva dni po sebe.
Kúpila som mu čokoládu a on netrpezlivo roztrhol obal a vraví mi: Chcem tam nájsť zlatý pufón (kupón), aby som mohol ísť do čokoládovej kraviny (krajiny).

A dnes z lochneských príšer urobil Kozmetické príšery. A vtipný tato mu na to povedal, že kozmetická príšera je maminka 😠 😠 😀 😀

veronicka25
10. pro 2007

😀 ak neviete co je to morsky potvor, tak su to napr. morske uhorky /len si tipujem ze tou "potvorou" myslel morskeho "uhora"/ 😅

mikca
autor
17. pro 2007

tak co dětičky neperlí 😀
naší malý tuhle spadlo lízátko na koberec, tak jí ho vemu olíznu a že to půjdu vyplivnout a ona se na mě zděšeně podívala a řekla " mami ty máš ráda chlupy"--v tu ránu jsem to spolkla 😀 😀 😀

weroni
18. pro 2007

sestricka si pozerala knizku kde na nas ciha nebezpecenstvo a pri kupelni ukazala na osusku a povedala "aha, sušná potreba" 😀

danullinnka
18. pro 2007

Tak mi včera čistili wc a malý chtěl čůrat,tak jsem s nim zaletěla nahoru k babičce,že do našeho ted čůrat nemůže.Večer před spaním šel čůrat a říkal,co jste tam dávali??Já-kyselinu,aby se to vyčistilo. Kuba-jakou čistilinu?? 😀

stanule
22. pro 2007

Tak já to tu čtu a už mě bolí břicho jak se směju...tak mě napadlo,že tu napíšu jak naše malá žvatlá a někdy to fakt vyzní legračně...Řekne už úplně všecho a spoustu slov čistě ahlavně tomu každý rozumí a všichni se diví jak krásně mluví...no a jednou si pořád sahala na vlásky a tahala si za ně...a protože jich ještě moc nemá,tak jsme jí říkali,no a až budeš mít delší vlásky,tak budeš mít na hlavě z vlásků kohouta viď?A ona říká hmmmm,budu mít kokota 😀 😀 no,jsem si to hned živě představovala...fakt dobrý 😝

alionuska
22. pro 2007

Ja som s nasou malickou robila vianocne nakupy na poslednu chvilu a ako sme tak boli v jednom obchode,v uzkej ulicke stala chrbtom otocena pani,ozaj obrovska porcia a moja mala na cely obchod zahlasila,ze mamina aka tucna rit!Skoro som sa neudrzala. 😅