"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

etuska
15. únor 2008

😀 😀 😀

etuska
15. únor 2008

Este jedna perla: Zapni mi gombiky=Zagombikuj ma 😀

alionuska
16. únor 2008

Nasa Alenka ma doma knizky a videla tam morsku pannu-Arielu.A vcera sme boli v tescu a ona hovori:Mamicka ja chcem to devedecko Ariela morska panda. 😀 😀 😀

roasha
16. únor 2008

moja mala asi dva tyzdne dozadu pozerala nejaky film,a tam si davali uhorkove platky na oci.pyta sa ma-"to si na co davaju na tvar?"
ja-"aby boli krasne"
asi o dva dni mi zahlasila"davala som si na oci uhorky".zalovila som v pamati...."ale my nemame salatove uhorky"
mala-"viem,tak som si dala z pohara"....... 😅

elenita
20. únor 2008

No u mna boli krstne deti a ta starsia, takmer 5-rocna, mi hladkala brusko a hovori: Moooje babatka, moooje....
Nato prisiel jej 1.5 rocny bracek, zacal mi frkat na brucho caj z flasky a hovori : Babatka, pati ta, tajik!! (paci sa, cajik.....) 😀

kukona1
21. únor 2008

a mojej malej som povedala na čo papá tú čokoládku,ked ju hned vykakaá že si iba zúbky kazí a ked sa pokakala na druhý den tak povedala ,,Dudu kakala kokoa" -Zuzu kakala čokoládku....Teraz mám obavy,aby tú čokoládku čo ,,vykakala" nepopala,musíme teraz sliedit 😀

langkofel
21. únor 2008

Ja vcera vysvetlovala malej, ze nechcem aby stale pozerala TV....A mala stale a preco? Ja uz som nevedela co odpovedat, tak, tak zartom vravim, ked budes vela pozerat TV tak s toho zblbnes....A mal sa pyta "Ako tata?" 😀 😀 😀 Trefa

kardia
21. únor 2008

Moji zasa často plánujú, že až budú veľkí, Radka bude mamka a Borisko tatko a vymýšľajú svojim budúcim deťom mená... Minule sa ma Borisko opýtal, kto z nás (mamka alebo tatko) bol skôr? Odpovedala som, že tatko. Už to mal dopredu rozmyslené, lebo hneď odpovedal: Tak ja budem malý, lebo aj ja som druhý ako Ty (teda ja mamka) a aj ty si menšia od tatka. 😵

kardia
21. únor 2008

Mňa dcérka pozorovala pri sprchovaní a kládla otázky: " Prečo máš na cikulke chlpy? 😅 " Aj tebe také narstú, keď budeš veľká." "Prečo máš veľkú cikulku?" "Som väčšia ako ty, tak mám aj väčšiu cikulku" "A tam pod chlpkami ju máš akú?" 😨 " Presne takú ako ty." " Tak mi ukáž, či máš takú istú."... 😅 a to som už skončila, čosi som zamrmlala, akože sa to nerobí a zakecala. Čo povedať pri takýchto otázkach?

monkula
21. únor 2008

kardia, oholiť cikulku 🤐 🤐 🤐 🤐

kardia
21. únor 2008

😀 dobrý nápad. Len keby to tak potom nesvrbelo.

monkula
21. únor 2008

zvykneš si... 😀 😀 😀

mikca
autor
24. únor 2008

dnes jsem naší malé zakázala , aby si šla hrát nějakou hru na počítač 😠 ..no a její reakce byla.."maminko zvaš svá slova" 😀 ..mi spadla čelist 😀 ..jj pohádky

nguyen
24. únor 2008

ked ste pri tychto haklivych temach, my sme mali super zazitok ked som bola asi pred 4 rokmi robit opatrovatelku do francuzska, som sa starala o take male 4 rocne dievcatko a bolo neskutocne sikovne mimoriadne inteligentne na svoj vek a stale sa ma pytalo ako prislo na svet, by som jej aj povedala, ale kedze som presvedcena, ze to je uloha rodicov nechala som to na nich, no mala som moznost byt pri tom a bola to pecka. Mala vravi mame "mami a ako som sa narodila" mama: "no mala som ta v brusku...." mala:"to viem ale ako som sa dostala do bruska?" mama: "no vies vyrastla si zo semienka" mala:"akeho?" mama: "ockovho"mala:"ako sa semienko dostalo do tvojho brucha?" mama uz nezvladala a doslo jej ze musi s pravdou von tak jej vravi ze cez cikulku a v tom nas mala zabila odpovedou "ale mami uz si prestan vymylslat ved cikulka je na cikanie" a ofucana odisla, skoro sme sa popucili od smiechu ale kym som tam bola mala sa uz na svoj povod nepytala 😅

magg
25. únor 2008

Moja Lujza zacina perlit: (je to asi vulgarne, tak to napisem cenzurovane 🙂Dnes sme boli v Lidli a bola tam plysova zebra. Ukazala som ju Lujke a hovorim: " Aha lujza, zebra." Lujza sa na siroko usmiala a na cely lidl vykrikla: "...ebak?" Sme s manzelom celi cerveni bezali zaplatit a uz nas nebolo

kri
26. únor 2008

Ahojky holky, vlastního prcka ještě nemám (pracujeme na tom ;o), ale mám synovce (5 let) se kterým se opravdu nenudíme....

... Sestra koupila v obchodě výhodně dvě takové skleněné voňavé dekorace a hned jednu postavila na poličku. Když za ní přišla kamarádka na návštěvu milej Lukášek se jí hned s naprosto vážnou tváří jal vysvětlovat, že to maminka musela koupit, aby to doma pěkně vonělo, protože tatínek moc prdí 😀

... V létě jsme měli na zahradě napuštěný bazén a naši hlídali malého, já akorát přišla z práce a malej na mě ať se s ním jdu koupat. Tak jsem se šla převlíct do plavek a otevřeným oknem slyším jak na mě z bazénu na celé kolo volá "teto, tetičko pojď já už tu na tebe čekám! Já jsem tvůj manžel! Už pojď! (v dubnu předtím nám byl na svatbě)

... Jednou v obchodě, to mu bylo asi 2,5 roku stáli ve frontě u kasy za černoškou a malej se samozřejmě ptřičně nahlas zeptal "maminko proč je ta paní tak špinavá?". Ještě že hnad pak přišli na řadu 🙂

tilly
26. únor 2008

mne malý včera, že maminka, nechaj mi vyvenčiť riťku (akože vyvetrať riťku, nechcel plienku)

len.petra
3. bře 2008

boli sme na navsteve u omamy a starsia dcerka jej hovori, vies o tom, ze moja mamicka je kravicka? a omama sa pyta, ze preco a ona na to, ze lebo dava mliecko.... 🙂

alionuska
3. bře 2008

Isli sme vcera na navstevu autom a po ceste ocino stiahol na chvilku okienko.A mala Alenka sa ho pyta:ocino preco si otvoril okno?A ocino,ze aby bol cerstvy vzduch tak som vyvetral...A mala po chvili hovori:ocino,este zavetraj. 😀 😀 😀

pacna
3. bře 2008

mne dnes povadala dcera že mama su všetky mamy take mäkučke? 😀

mikca
autor
3. bře 2008

mě včera zas ségra vyprávěla příhodu..její bai byla se sem venku, zastavili jí její známí že jí vemou domů autem...tak babi nasedla dozadu a tam seděl asi tříletý klučina..noa on povídá.." já mám doma taky psa" a babi na to "jo a jak se jmenuje" a malej " no já mu říkám Tapko, ale maminka mu říká hajzle" 😀 😀 ..maminka vpředu na sedadle ani nedutala 😀

kejka
3. bře 2008

Náš malej má hezký slovo,který většinou vyřvává v krámě.Chce koupit bublifuk a u něj je to bibišuk. 😀 😀 😀 😀 😀

alionuska
4. bře 2008

Hlaska mojej dcerinky dnes rano:Maminka ty vypadaš jak žena! 😀 😀 😀 😀

len.petra
4. bře 2008

mna vcera dcerka dorazila tym , co doniesla zo skolky... najprv sa ma opytala: Prijmes moji ruzi?a potom povedala: Strc si ju do zadku honziku ..som nevedela, ci jej mam vynadat, alebo sa zasmiat 😉

temma
6. bře 2008

Můj starší začal mudrovat ve dvou letech. Když jsem si vzala nové tričko, tak obdivně: "Mami, co to máš? No ty jsi takový fešák!" A pak mě jednou čapnul na záchodě a káral: "Mami, ty nemáš pindíka. Tys ztratils?" Teď bude mít šest a rozumuje kolem dinosaurů, např. "Až si mě příště narodíš, tak bych chtěl být dinosaurus nebo had, jo?" nebo "Mami, kdyby byli dinosauři, tak by jedli tyto stromy" Já na to, že asi jo. A on mi odpoví: "Dobře a proč?" Co na to odpovědět.

alionuska
6. bře 2008

Teraz sa ma pred chvilkou mala Alenka opytala:mamina,aj ja budem mat take cigankove vlasy? 😀 😀 😀 Myslela tym cierne. 😀

marse
7. bře 2008

Moja mala vcera chodila po obyvacke a stale len Fuuuuj Fuuuuuj a ja ze co fuj a ona, mam hovno v plienke 😀

dzidzuska
8. bře 2008

no tot sa sem celkom hodi.Sla som v MHD do nemocnice a nastupila pani s dvoma detickami dievcatkoa chlapcek.chlapcek stale cosi rozpraval o tom ako bol silny vietor ako uja zabil strom a deti sa zachranili atak...samozrejme vacsina vymyslena ale take uz deti su no nie? 🙂 a ich asi to bola babicka hovori "ty mudrlant"
chlapcek "co?"
dievcatko strasne vaznym hlasom a prizvukom na pol autobusy "...ze si mrdulant!"
celkom ma to pobavilo a nielen mna ale asi pol autobusu🙂) 😀 pani na dalsej zastavke vystupila... 😀 😀

schnek
8. bře 2008

kamarádka čeká miminko. Má už dvě starší děti (obě přes 10 let). Když jim to doma oznámili, dcerka se začala těšit a syn moc nadšení neprojevil a s vážnou tváří se jí zeptal:"mami, a nešlo by to nějak vrátit? nemohli by ti udělat nějakou tu kastraci?" 😅

dzidzuska
8. bře 2008

schnek 😀 😀 😀 😀