"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

damind
26. bře 2014

@ined77 keď sa moja dcéra dozvedela, že JEJ babka je moja mama, celý víkend u našich ma ignoroval. ,,Nepchaj sa medzi babku a mňa"

lucisa
26. bře 2014

Skoro 4leté dceři se zamotaly vlásky do uzávěru náušničky, což malá komentovala slovy:
Zaseknuly se mi vlasy v uchu!
😀

lucisa
26. bře 2014

A jiná situace, seděla na koberci, něco si tam brumlala, najednou vyskočí a volá:
Héééj, poslouchejte, co jsem vymyslela v téhle mojí hlavě!!!!

(no co by, blbiny 😀 - akorát nás fascinovalo to její prozření, k čemu že má hlavu 🙂 )

onlika
27. bře 2014

@modrofuzik11 kepuc fici aj u nas 😀

samasa
27. bře 2014

taká PIČA v preplnenej pizzerii trošku zaskočí 😀 alebo kokot na miesto kompot 😝

siska53
27. bře 2014

Moj otec premenoval Mcqueena. Spravil z neho Rusa.- Mrkvin. Ale uz sa uci. 🙂)

audri
27. bře 2014

Včera jsme byly s dcerou (5let) v pedagogicko psychologické poradně na posouzení školní zralosti.
Večer mi Kája důvěrně sdělila: "Mami, já jsem vůbec nevěděla odpověď na jednu otázku."
Já: " Na jakou?"
Malá: "Co bych dělala, kdyby vykolejil vlak.. Mami, co je to vykolejil?"
Já: "No, to je jako kdyby spadl z kolejí..!
Malá: "Aha, to bych zavolala spravovatele kolejí, že?"
Já: "No, paní pedagožka spíš myslela na to, že tam bude spousta zraněných a zmatek a tak.."
Malá, naprostý děs v očích.. : "Mami, ale já přece neumím nikoho obvazovat..! "

samasa
28. bře 2014

@audri sakra tak s týmto by pani pedagogička zaskočila aj mna ... 😀 a to som sestrička 😀 myslím že by som kontorlovala najskor samu seba 😀 ak by som to prežila 😀

ivinka77
28. bře 2014

nasa vcerajsia aktualna "romanticka" debatka v posteli s mojou 5rocnou hereckou... 🙂

"Mamiiiiiii vies co ? ja nechcem deti !"
"Preboha a preco Teri ???"
"No lebo mi budu musiet rozrezat brucho a vytecu mi vsetky creva !"

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sissmiss
28. bře 2014

Mami? Najskôr boli praľudia potom šmolkovia a potom pokemoni?

sissmiss
28. bře 2014

Babka nemala vytrhane chlpky nad perou 😅 a maly pri nej lezal a hovori, babi, ty mas fuzy???!!!!! Babka zahanbena tak sa snazi zachranit situaciu, ze vieeees, ja uz som taka stara.... a maly ze babi, ty budes dedo????!!!!!

akrim1311
28. bře 2014

Ráno 6,30.Riškovi zasa išla obľúbená pesnička,tak ju chcel pustiť hlasnejšie.Sedela som chrbátom otočená k stene,kde majú susedia spálňu.Otočila som palec dozadu a vravím:"Ešte je skoro,ešte spia."A on:Ryyybyyy????? 😀 😀 😀 (za mnou bolo akvarko)

doty1
30. bře 2014

Dnes sme boli na výlete a zastavili sme sa aj na Kalvárii v B. Štiavnici. Malú to zaujalo, tak sme sa rozprávali pri každej kaplnke čo je na tých obrazoch.
Maminka a tu ho tí vojaci zabili?
Áno.
A prečo ich nezabil on?
Lebo,...
No neviem, podľa mňa preto, lebo to nestihol 😅

luciauk
31. bře 2014

@siska53 u nas je zas Majko Jackson 😀

evita123
1. dub 2014

syn sa hral na chodbe a zrazu sa rozbehol hore schodami, - pýtamsa kam ideš? - do spálne. - A na čo? - Na chvíľu

somjankad
2. dub 2014

no ,v byte mam jastericu,chceli mat dalsie domace zvieratko...no urobili to poza moj chrbat... ani neviem kedy ju do bytu prepasovali-no jedno co viem usla...

siska53
3. dub 2014

Este ked neboli mobily nam zazvonil klasicky telefon. Pani si pomylila cislo,pytala si nejaky mne neznamu osobu. Moja odpoved : "To vam asi preskocilo". Reakcia:" Asi ano."
az po zlozeni som si uvedomila,ako dvojzmyselne to vyznelo.

victory1
3. dub 2014

"Maminka, preco papas na veceru len masko a salatik?"
" Drzim trosku dietku, Viki, aby som mala mensie brusko..."
Viki ticho. Ked som sa najedla a odlozila tanier, pozera na mna , pozera a hovori:
" Mami a na zadku ti nezalezi?!" 😝 😀

katkatt
3. dub 2014

aj s predlozkami je niekedy sranda. Zelanie syna: "aby sme zajtra vytravili pekny cas."

lulu24
5. dub 2014

Moja dcéra dnes zase perlila.Snazim sa ju odstaviť od dojčenia,tak som si bradavky prelepila a vysvetľujem,ze ma to boli a celkom to funguje🙂dnes rano zase pýta mliecko,a ja jej hovorím"Tatianka nemôžeš piť mliecko,lebo cici ma bolia" ona sa zamysli a a s úplnou vážnosťou mi hovorí "keby si zomrela,tak neplač,prídeme po teba"🙂 ja len dufam,ze prežijem🙂🙂

damind
5. dub 2014

@mimusiacik tuším máš dnes sviatok. Všetko najlepšie prajem

h2
6. dub 2014

Syn: "Maminka, daj mi macíčkové cukríčky!" Keďže nepoprosil, hovorím mu: "A nechcel si k tomu niečo dodať?" "Nóóó, ešte aj delfínikové mi daj!"

akrim1311
6. dub 2014

chodíme okolo záhradiek domčekov a obzeráme kvietky.A malý nevie potichu ,ale strašne kričí keď rozpráva:"Mamííí aký krásny narcis,a tam majú tulipány,jééééj sedmokráska a mamííííí,ahááá hovnóó´."

victory1
7. dub 2014

@akrim1311 A bolo kraaasne ? 😀 😀 😀

akrim1311
7. dub 2014

@victory1 no akurát to nie,len dedko v záhradke čo si tam kopkal zostal zarazený 😀 😀 😀

mrsbrown
7. dub 2014

Saska:
...vcera ma v skolke bolela hlavicka...
...a kde?
,.,na prechadzke...
...ale kde?
....vsak v skolke...
....laska,ale na ktorom mieste...
...tam jak je ta ulicka s tym pipi domom az po skolku...
🙂)))

mrsbrown
7. dub 2014

-mami ovonaj mi ruku... (divne smrdela)...
-co si robila?
-hrala som sa v piesku a nasla som taky zaujimavy kamen...potom som ho stlacila a to bolo hovienko...

mrsbrown
7. dub 2014

Alka prisla za mnou na zachod: ...ja viem preco po tebe tak nesmrdi a po papovi ano,lebo ty ked sedis na zachode tak mas rit cez celu misu a papa ma len taku malinku ritku a tomu ide smrad okolo von...

mrsbrown
7. dub 2014

Cestujeme v aute,Saska (6r.) napchateho medveda pod trickom...akoze tehotna...dve babiky priputane na sedacke a hovori im..."ach vy dve...chcela som byt modelka a mam dve deti a tretie cakam...no co mozem byt modelka s takou postavou...jaj..."
...hovorim jej: " nemozes obvinovat deticky..."
Saska: "no dobre...tak mozem byt aj spevacka...tie su aj tlste... "
,..................
...................
Vystupime v McDonalde a ona stale napchateho medveda pod trickom...hovorim jej nech to okamzite vyberie...na co mi ona: ok...teraz si to vyberiem nech si o mne nemyslia ze som idiot ale v aute si zas zijem svoj zivot... 🙂))))))

mrsbrown
7. dub 2014

Saska (6r.) ma zakaz na pocitac dnes,aj na tablet ...zapla som si pocitac,pozrela na mna a hovori: TO je jaky hnus ked matka provokuje dceru :DD