"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

macocha
24. dub 2012

Včera: "Maminka, poďme sa spolu bicyklovať, veď keď nebudeš vládať, môžeš si spokojne zomrieť na lavičke."
😕 Hm, tak ďakujem za povolenie, zlatíčko moje 😅

cairka
24. dub 2012

@macocha , 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto je perfektné 😀

macocha
24. dub 2012

@cairka no hej, rozmýšľala som, ako na to prišla. Asi zas z tých rozprávok, keď sa princ vráti zo sveta aj s princeznou a kráľ zahlási, že už môže spokojne zomrieť... tak aj pre mňa, keď sa spolu pobicyklujeme, už budú všetky starosti vyriešené. 😀

yukki
24. dub 2012

@macocha ježišku drahý.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubikan
24. dub 2012

@kvojtanikova no nato ze to bola svadobna noc..chudak 😒

atiatko
24. dub 2012

Tak my sme dnes išli zo škôlky domov .... pri kontajneroch sa pohybovali zase nejaké socky .... náš 5 a pol ročný Peťulko sa ma v paneláku cestou výťahom pýta, či viem ako rozoznám, či sa v kontajneri prehrabávajú cigáni alebo bezdomovci .... 😒 a ja že nie neviem ..... a tak mi to Peťulko vysvetlil : "no keď sa tam prehrabávajú bezdomovci, tak tí sa hrabú len tak rukou alebo palicou, no a cigáni sú v kontajneri skoro celí, trčia im len nohy .... to si si nevšimla ?" 😖 😀 😀 😀 😀
No Peťulko náš, veru nevšimla, ale Ty si náš úžasný múdry synček .... MILUJEME ŤA .... 🙂 🙂 🙂

ivett1
25. dub 2012

Števko predvčerom zahlásil (nahnevane a so zamračeným výrazom v tváričke):
"Mami, ste ma všetci tak rozčúlili, že sa rozlúčim s Tebou a pôjdem cikať do škôlky! A nesmej sa...to naozáááj!!!!"

macocha
25. dub 2012

D: Ja keby som stretla Škaredé káčatko, ja by som mu nedávala škaredé prezývky, že Šedivák, vymyslela by som mu pekné meno.
M: A aké?
D: Dominika, alebo Katka.
M: A keby to bolo kačiatko - chlapec, ako by si ho volala?
D: Hmm... Pán farár.
😅 😀 😀

sisaha
25. dub 2012

ja som dnes bola svedkom jedneho incidentu na ihrisku. Dieta, asi 5 rocne nechcelo pustit do jednej preliezky (domceka) mladsie dieta ani na chvilu. Pohadali sa popri tom dve mamicky a ta toho mensieho dietata povedala tej tomu starsiemu, ze nech mu vysvetli, ze ked z domceka odide, tak tam lezie jednoducho dalsie dieta a ze to jej tam bude iba chvilinku. Toho starsieho musela odtial tahat s krikom. Sadli si vedla mna a ten chlapes svojej matke hovori, ze on tam ide a chce ist a nech ide do "prdele" a ze chce "ist do inej rodiny". Matka sa mu to snazila vysvetlit, ze to je male dieta a ze tu druhu tetu niekto v detstve zabudol vychovat a ze ona za to nemôže..Nechcela som sa do toho miešať, lebo asi tuto niekto v detstve nieco nenaucil....a ostala som znechutena..

jijitka
26. dub 2012

Vašík chtěl pustit DVD a říká: "Budeme poušťovat Pata a Mata" 😅

garzonka
28. dub 2012

Včera v noci (prišiel za mnou mladší syn, že chce smrkať):

*Mama, kde su kapesníky?
*Zober si toaletný papier....(aby som nemusela vstavat, tak som ho presmerovala inde...)
*Čo?
*Toaletný papier si vezmi.
*Aký ? LETNÝ ?
*(to ma trochu prebralo 😀 ) Filipko, záchodový papier!! ...o dkrúť si a vysmrkaj sa doňho.....

ivett1
28. dub 2012

@garzonka 😀 ...s tým toaleťákom si mi pripomenula dnešný rozhovor nášho synčeka a manžela na wecku...
Števi niekde zmizol, tak ho tatino išiel pozrieť...a nakoniec ho našiel na wecku, ako si tam sedí ticho ako pena a pomaličky odkrúca toaletný papier (už bola dobrá kôpka papiera na zemi...) ...tak pri pohľade na ten papier už na neho ani nekričal, len sa tak rezignovane opýtal, či kakal, keď si "roluje" papier a či sa už aspoň utrel....a Števi mu hovorí: "JASNÉ!"...a keď ho už tatino ťahal z wecka, tak dodal...ALE, LEN AKOŽE..." 😀

evaviki
29. dub 2012

Poved se mi babovicko, jestli se mi nepovedes, mama te odfoti a uz nebudes 😀DDDDDDDD

cairka
30. dub 2012

Malá (2apol roka) dobehla z vedľajšej izby, sadla si ku mne a hovorí "Čo jobíš tu maminka? Smrdíš?" 😅 😀 😀

mayap
1. kvě 2012

môj mladší (6r.) dnes v ZOO:"mami, pozri aj tam sú človeci, póóózri, koľko človekov tu je "
ja: "nehovorí sa človeci, ale ľudia"
malý:"aha aj tu je ľuď " 😝 😀

yukki
1. kvě 2012

Šli sme popod cintorín, deti zoskočili z bicyklov, vybehli do svahu, videli rozfúkané kytice..Kika kukla na ne..potom na bránu do cintorínu a kričí..Mamiiii, poďme niekomu poblahoželať...!"
"čo? kde?"
"hore...na cintorín..."

Noo hej, sviečky, kvety....istá podoba tam je...

atiatko
1. kvě 2012

Tak náš 5 a pol ročný Peťulko dnes po tom ako videl reklamu na Markíze na tú novú reality show "Skvelé leto" a infoške tam, že sa majú prihlásiť tí, ktorí sa neboja špinavého riadu, povedal : "Maminka Ty sa tam kľudne prihlás ... Ty sa špinavého riadu nebojíš !" 😀 😀 😀 No a včera videl kúsok z Geissenovcov, ako si tam ona kupovala v Chorvátsku stále topánky, na čo sa ma Peťulko opýtal, či mi nemôže hovoriť "Gajsenka", lebo aj ja si chcem vraj stále kupovať nové a nové topánky ..... 😀 😀 😀 😀 no prípad je to .... a naša LÁSOČKA 🙂 😉

mayap
1. kvě 2012

malý ma potiahol za ruku, aby som sa k nemu zohla a hovorí mi: " mama, keď sa pozrieš tam za plot, tak tam uvidíš šptrosa a šptrosicu "
nuž uvidela som ho , ale až keď som si utrela oslintané okuliare 😝 😀 😀 😀

atiatko
1. kvě 2012

@mayap ja sa tak smejeeeeeem .... som si vás obidvoch dokonale predstavila 😀 😀 😀 ale malinký mal čo robiť, aby to vyslovil .... ja som si to povedala nahlas a veruže som pretierala obrazovku na noťase 😀 😀 😀

mayap
1. kvě 2012

@atiatko
našťastie tam nebolo "šptrosíča" 😀 😀 😀

atiatko
1. kvě 2012

@mayap 😀 😀 😀 😀 jáááááj ja dnes pôjdem taká vyrehotaná spať 😀 😀 😀 😀 😀 ĎAKUJEM !!!

lussy23
1. kvě 2012

@mayap juj veď ja to neviem vysloviť😀

mayap
1. kvě 2012

@lussy23
trénuj 😉 a pozor, dosť sa pri tom slintá... 😝 😀 😀 😀

eaka
2. kvě 2012

moja dcéra dnes ráno povedala svojmu tatovi, že "Tati, Tebe visí pipík dohora". 🙂

bodka70
3. kvě 2012

"hefty" mojej Kajušky:
náš psík Ťapko sa vždy tak teší, keď prídeme domov že skoro vždy vystrčí pipík pri tom. A Kajka na to:"Ťapo fúúúúj, mami pozri aké je to hnusné!" Kaji, keď je ti to hnusné, tak sa nepozeraj. A Kajka:"Mami, je to hnusné, ale aj tak ma to láka sa pozerať." 😝 😀 😀 😀

bodka70
3. kvě 2012

obaja 🙂 🙂 🙂

ivett1
4. kvě 2012

@bodka70 😅 😀 😀 😀

bodka70
4. kvě 2012

keď už som tu načrtla tému okolo "pipíkov" , včera večer sa ma Kajka pýtala: "Mami, vy ste sexovali s ockom, však? To kvôli tomu máš v brušku Grétku." Ja jej na to: "no tak nejako to bolo". A Kajka rozviedla svoje úvahy: "Ja to nikdy v živote nebudem robiť a vy ste to robili až 3x!!!" 😝 😀 😀 😀 😀

Jáááj, tá keby vedela, že koľkokrát. 😉 😀 😀 😀 😀 😀

evaviki
4. kvě 2012

Sebik prisiel do školky ostrihany, učitelka hned reagovala:" jeee, ty si tak pekne ostrihany" a Sebik mavol rukou s komentarom:" aaaale, ani mi nemluv" 😀

yukki
5. kvě 2012

Bývame v horách, z ovocných stromov tu kvitne ešte tak jabloň, slivka... šli sme na dolniaky a deti videli orgován a kričia z auta "Aha aká fialová jabloň!