"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

atrami
27. srp 2010

@andrea0903 , genitál 😀 😀 😀
@traktor 😀 😀 😀 😀 😀
@prvapomoc , 😀 😀 😀 😀 😀 😀

atrami
27. srp 2010

U nás je taká držka prostredný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Babka varovala mojich starších synov a boli na vychádzke. Babka kričí na toho staršieho:,, Poď lebo si odtrhnutý ako z vagóna" On neposlúchol. Tak sa na neho otočil prostredný syn:,, Napočul si, že si odtrhnutý z vagíny."" 😅

Teraz čerstvé:
Raz sa pýtali ako sa narodili. Najednoduchšie bolo vysvetliť, že mir rozrezali bruško a vybrali ich. Prostredný nosil toho najmenšieho. Tak som mu vsvetlila, že dostane pruh a budú mu musieť rezať bruško. On sa zhrozil:,, Čo zas budem rodiť?????????????????" 😀

andrea0903
27. srp 2010

@atrami vidim ze mas doma tiez take male drzky jak ja ale stoji to zato 😀 😀 😀 😀

andrea0903
27. srp 2010

@atrami teraz sledujem ze ty mas troch chlapcekov a ja teraz cakam tretie dievcatko.....

atrami
27. srp 2010

@andrea0903 no moja, dáme to dokopy 😀 😀 😀 😀 ???????????????

andrea0903
27. srp 2010

@atrami neni problem....moja starsia vezme do parady toho najstarsieho prostredny si sadnu aj vekom a mladsi musi vydrzat na malicku kym sa narodi a potom bude zurka 😀 😀 😀

atrami
27. srp 2010

@andrea0903 , dobre si to roztriedila 😀 😀 😀 Prostredný je na blondínky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andrea0903
27. srp 2010

@atrami no akurat moje su blkondave obe a ta postredna ma modre okale,,,,,mladsia bude ale carnula 😀

trdielko149
27. srp 2010

juj baby ahojte ako som sa len nasmiala na niektorych hlaskach 😀 ja mam sice este krpatu bude mat este len 1 rocik ale asi by som si mala vypytat od draheho na jeziska nejaky pekny diarik kde si pomalinky budem zapisovat ...
no podelim sa s vami s hlaskou mojej 4 rocnej susedky isli sme spolu autom na kupalisko ona s maminkou a my traja 🙂 a vravi mi : " teta Lilika a ty sa naozajsky zblaznis ked ma uvidis ako si viem ruky aj vaginku ponorit ! ja budem v tej vode naozajska sexica blaznica " mo j muzik to ledva ustal za tym volantom a musel sa fakt velmi drzat aby to odsoferoval a my dve (ja a suseda-jej mamina) sme sa rehotali ako kone 😀

andrea0903
27. srp 2010

@trdielko149 ty kokos tak to mala zaklincovala statocne.....a diarik ti radim 😀

atrami
27. srp 2010

@trdielko149 , 😀 😀 😀 😀 😀 no a teraz rýchlo očistiť monitor od kávy 🙂

atrami
27. srp 2010

Syn išiel s babkou a oproti ním riadne vyvinutá kočka, on len hvízdol ,, Fíha aké ich máš veľké, kojíš? Lebo moja mama má tiež také kozy a kojí." 😅
Niekedy by som sa fakt najradšej prepadla od hanby 😉

andrea0903
27. srp 2010

@atrami ci paaana tak sa mame na co tesit 😀

tutifruti
27. srp 2010

Dorotka pri raňajkách:Mamíííí, maminkáááá, mamííííí, mamííííí.... Prosím.... D: o ktorej chodia kravy spávať?

ani3012
27. srp 2010

u holiča:
Paťko,ako chceš ostrihať ?
Dohola ! Aby ma maminka nemohla šticovať 😝

@traktor 😀 😀 😀 No chudák Patrik,vybral menšie zlo 😀 Radšej tlstá ako tehotná 😀 alebo že by opačne ? 😅

lenka618
27. srp 2010

Včera chcel syn po večery nanuk. Ocko mu hovorí, že nie, že si zachladí bruško a bude mu zle. A malý na to:
"Ale ja mám bruško teplé, potrebujem si ho ozimiť..."

Alebo včerajšia otázka: "Mami, a čo drží zem na zemi?"

atrami
27. srp 2010

spomenula som si na príhodu s najstarším synom. Mal asi 3 roky a boli sme na Bradle na mohyle. Keď sme sa vrátili, dedko sa ho pýtal kde bol. ,, Na návšteve" a dedko sa ho opýtal, že u koho. ,, Boli sme pozrieť jedného uja a jeho dom." dedkovi to nešlo do hlavy, tak sa ho pýtal ako sa ten ujo volá. Paťko :,, ujo generál Štechánik/Štefánik/" 😉

snehovavlocka
28. srp 2010

ako ma 2,5rocny syn prinutil upratovat.... Hovorim muzovi: „tak sa mi nejako nechce ist,ale treba umyt zachod a kupelnu.”a zrazu pocujem zvlastny zvuk akoby zachodova kefa cistila misu.„ej,to bude asi maly!”pridem tam a on fakt „cistil” wc. A syn na to:„tak a umy uz len vanu” 😀 to mi teda presiel cez rozum

cruela
28. srp 2010

Pozerali sme s deckami fotky z tabora a Ema (8) hovori: "Mami, tento chlapec je fajciar"
Skoro som odpadla, ze asi 9rocny chlapec fajci a este k tomu v tabore.
A Ema pokracuje: "Vies, on byva vo Fajciarsku"
Vtedy som pochopila, ze chlapec je zo Svajciarska 😀

ivasad.
28. srp 2010

Jé, to je dobré téma 😀 😀 😀 To se fakt nedá vymyslet, ty zápichy 😀

Kamarádka šla s dvěma svými kluky po hlavním nádraží v Praze, zrovna byl nějaký důležitý zápas ve fotbale, a tak potkali velkou skupinu policajtů - těžkooděnců v helmách, s obušky a se štíty. A ten menší klučík zbožně na ně koukal, pusu dokořán, rozsvícené očička a jen zbožně zašeptal: Rytíři.... 😀 😀 😀

suzik77
28. srp 2010

@ivasad. 😀 😀 😀

ani3012
28. srp 2010

@ivasad. 😀 😀 😵

atrami
29. srp 2010

@ivasad. 😀 😀 😀 😀

traktor
29. srp 2010

@ivasad. si ho zivo predstavujem 😀 😀 😀 😀 😵

katyxq
29. srp 2010

@ivasad. Roztomilý 😀 (a navíc měl v podstatě klučina pravdu).

renca3
29. srp 2010

6-rocny syn povedal, ze by chcel počítač iBook. sme mu povedali, ze je este maly. a on na to. "ved nemusite mi ho kupovat, nemusite si minat peniažky, ja napisem Ježiškovi."

suezana
29. srp 2010

malá včera kreslila farbami, nakúkam ponad plece, že čo sa tak na tom smeje 😕 vyzeralo to ako pánsky pohlavný organ, tak čakám, čo povie 😅 ona, že mamička, to je k´bik! ja: fíha, no môže to byť aj kĺb - aká je len múdra na svoj vek 😵 ona: mamička, k´bik - to, čo sa mačiatka s ním hrajú! klbko 😀 ale som si vydýchla

ani3012
29. srp 2010

@renca3 tak kde je problém ? 😕 😀

bebebrumik
29. srp 2010

...aj ja pridam... my máme tri postielky-dve v spalni na spanie a tretia v obyvačke-teraz služi už len na to, ak dost vystraju, papuluju, proste neda sa s nimi nijako dohodnut, služi ako miesto na ukludnenie sa... Dnes tam bola dcera, ale len tak-chcela sa tam hrat a syn sa k nej dobijal, myslela som si, že chce ist k nej sa hrat, tak sa ho pýtam, či chce ist k sestričke? A on: "Nieeeee, David nepapuloval, David zlatyyy..." 😀

dali4
30. srp 2010

@snehovavlocka jaj aký je zlatý malinký 😅 , keby mu to tak vydržalo 🙂