"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

suezana
10. dub 2011

@dulkagabulka niééééééééééééééé 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😝 🙄 🤐 🤐 🤐 🤐

lussy23
10. dub 2011

@any241 😀 😀 😀 😀

ani3012
11. dub 2011

viezla som Patrika zo školy na obed domov....nemali sme kde zaparkovať,tak že si urobíme kolečko a možno sa niečo nájde..na to Patrik :To čo tu je toľko áut ? To nikto nie je v práci ? 😀
bývame v centre a okolo obeda sa strašne zle parkuje

fogpi
11. dub 2011

@dulkagabulka 😀 😀 😀

ivett1
11. dub 2011

@dulkagabulka 😀 😀 😀 😀 😀 na toto sa neda nic povedat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nanulik
11. dub 2011

no mám tiež jednu perlu tiež mm. včera sme boli u našich a pýtali sa či nám kúria. mm hovorí že "v kuchyni a v obývačke kúria ale v spálni nie" a dovod je ten že v spálni je vypnutý radiátor lebo na spanie netreba velmi teplo

ani3012
11. dub 2011

@nanulik 😀 😀

fogpi
11. dub 2011

@nanulik 😀

tikivikiniki
12. dub 2011

Ideme domov zo škôlky,a 4 ročná dcérka si všimne,ako sa vedla cesty práve "pária" dve psy. A ozve sa: Jé,mami pozri sa,havinká! A ako pekne sa skamarátili!

atinka22
12. dub 2011

tikivikiniki - to povedala veľmi pekne, ja som čakala, že povie niečo horšie. 😅

ivett1
12. dub 2011

@nanulik 😀 ...no...ale nekuri sa...treba ho pochvalit, lebo odpovedal spravne...

ivett1
12. dub 2011

@tikivikiniki 😀 ...aj ja som cakala, ze to bude nieco horsie 🙂 ...ale, musim uznat, ze dcerka ma vyborny postreh 😀 😀 😀 😀

ivett1
12. dub 2011

@ani3012 😀 😀 😀 akoby som pocula mojho...ale manzela 😀 😀 😀

ivett1
12. dub 2011

nas Stevi sa blaznil s ocinom, ktory lezal na sedacke s vylozenou nohou (operovanou a obviazanou) a pri skakani na vankusiky rozlozene (teda, neviem podla akej logiky...) okolo sedacky, sa posmykol a pri pade medzi tie vankuse sa zachytil o "choru" nohu...ocko zmeravel (aj od bolesti, aj od napatia) a Stevko ...ten vyskocil, zdvihol ruky hore a zahlasil:
"Som v pojadku!...a este zduploval..."Tata, Stevko je v po-ja-dku!..."

dulkagabulka
12. dub 2011

@ivett1 😀 😀 😀

marooshka
12. dub 2011

můj nejstarší chlapeček pořád zlatej, ale už trochu puberťák nedávno když jsem mu říkala když šli ven že se ale musí učit, tak že ho brzy zavolam, tak zvedl otráveně oči v sloup. Já jsem mu na to řekla že ať nezvedá oči, že se prostě musí učit. On na to já nezvedám oči, já na něj zvedáš oči, on zase že nezvedá oči a když jsem se už naštvala a řekla ať mě neštve že prostě zvedá oči tak mi řekl že nezvedal oči, ale že se koukal jestli tam má vlasy (na čele). No tak na to jsem už neměla co říct: 😀 😀 😀

dulkagabulka
12. dub 2011

moj syn ked bol vo veku tvojho, sa ma spytal : No , mami, čo povieš, ake je to so mnou v tej puberte???
Ja na to,ze ako sa to pozna,ze je v puberte..
Odpovedal mi : Noooo...lebo hreším a plujem 😀

lussy23
12. dub 2011

@tikivikiniki - jej, pekne to povedala, milé 🙂 Tiež so msi myslela, že povie niečo horšie. 🙂
@marooshka @dulkagabulka @ivett1 😀 😀 😀 😀 😀

fogpi
12. dub 2011

@dulkagabulka
@marooshka
@ivett1 😀 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
12. dub 2011

moja zlatokopka dnes zahlasila 'tatino isiel do prace zarobit eura a potom donesie Natalke'

tutifruti
12. dub 2011

Naša Dorotka dvíhala autosedačku Šimonkovu a jej hovorím...."Polož ju... bude ta boliet bruško, ked sa natahuješ".... Dorotka:"Viem..., aby som nedostala prúšvih"/Pruh/

tutifruti
12. dub 2011

Jóóój a ešte dalšia... Ráno sa v posteli Dorotka prihovárala Šimonkovi, ked "gágal"....
"Vieš Šimonko, ty ked budeš mat tri roky, tak ja pôjdem do školy.... a pozri...sa tvoja maminka čo tu leží, nebude už takáto maminka... to už bude stará babka..."
No hned ma prebralo.... 😀

magimary
12. dub 2011

@tutifruti fantastické hlodíky!!! 😅 😵 😵 😵

maja22
12. dub 2011

😀 😀 😀

tutifruti
12. dub 2011

Tak ešte pridám Alžbetku: Maminka..., a kde sa ľudia kúpali, ked ešte nemali vane....
Asi 15 minút som jej vysvetlovala, že v drevených vaniach... a ako to asi bolo... a potom hovorím... Vieš aj starká sa tak kedysi kúpala, ked bola malá....
Alžbetka: " To myslíš... ked boli ludia ludoopice?" 😀 😀 😀

tibinka22
12. dub 2011

Baby musim pridat aj ja mojho dva a pol rocneho synovca 🙂 kedze mna este len tie vyroky cakaju 🙂 V kostole na sv. omsi, vsade ticho, hlavna cast omse "premienanie" a maly zahlasi : " Baba, pozri farar ide pit vinko" a nasa babka nevedela ci ma utekat alebo sa smiat, cely kostol sa zrazu len na nich pozeral... 😀 😀 😀

cairka
13. dub 2011

Prechádzali sme kolo takého miesta, kde sa to len hemží podivnými týpkami a malá sa tam rozbehla. A staršia na ňu volá, že :"Klaudinka nechoď tam, tam sa venčia bezdomovci" 😅 😀 som len čakala, či nás daktorý neuhryzne 😝
@tutifruti , 😀 😀 😀 , super hlášky

petusko
13. dub 2011

@tibinka22 😀 ja ma tiez jednu kostolnu prihodu, neviem si com uz aj nepsiala. Cez omsu moj vtedy trojrocny odbehol a po chvili sa vratil a cely nateseny mi takmer zakrical, ze " mamiii, ja som si umyl ruky !" chvilu som lapala po dychu, mlady sa totizto vymachal vo svatenicke pri dverach 😅 😀

tibinka22
13. dub 2011

@petusko 😀 😀

suezana
13. dub 2011

Mne malá do toho ticha v kostole - asi pri pozdvihovaní - tak nadšene: cikať 🙂

ale ešte ma napadá: vzala som si ju bokom a vysvetľujem jej, že nemôže papuľovať, že sa to nepatrí, že to dobré detičky nerobia, že keď niečo poviem, nebude mi protirečiť, lebo...bla bla bla - chápete... Keď som dohovorila môj siahodlhý výchovný dohovor aj s vyhrážkami ... ona sa ma opýta 😕 mamička a čo je to papuľovať? 🙄