"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

ulu465
8. bře 2013

No tak moj drobec sice moc "neperli" ale na com som sa zasmiala bolo ked som zobrala metlu a isla pozametat balkon a syn sa ma s vaznou tvarou pyta: "maminka, ides lietat? "
Az neskor mi doslo, ze muzik, ked cca.3mes.dozadu kupil novu metlu tak synovi povedal, ze na tom bude maminka lietat, mna ale nenapadlo ze si to zapamatal 🙂 A ze to zobral vazne 🙂
A ked sme boli mensi a hrali sa u suseda, je rovnako stary ako moj syn a akurat sa mi obom dalo cikat, tak sme ich otocili k plotu, sup dolu gate.... ked tu zrazu susedkin maly :" Mama, ni akeho ma Marek velkeho pipika, ja nemam takeho velkeho a preco ma Marek takeho velkeho???" Sme ostali bez slov 😀

ulu465
8. bře 2013

A ten susedkin maly, na danu vec upozornoval este najblizsi mesiac hocikoho, koho stretol. Aj predavacky v obchode 🙂

alexa21
8. bře 2013

V stredu sme isli do skolky a videli sme ťukes dvoch aut.samko sledoval s otvorenymi ustami..poobede sme isli tou istou trasou a samko si nahle spomenul..nahnevane mi vravi..mamka a v skolke mi klamali ze tu bola zrazenia.(v skolke mi neverili ze tu bola havaria).

ulu465
9. bře 2013

lôlju,m plmôk,pju,ô,ulj.luj,jmljkmohhljjhjkvfghhvfgzdfvzbfzgbvfzfgv vb f vf fv vfbdzb dfzhvf hvf vfgfdrb fvgrbf v b g gfgfb vzfbfgg f fgdbdvff bfv dzfrgbfrfrf bfgdfvrgz

hupcza
9. bře 2013

manžel dneska utíral po koupání veru a ona, že chce z ručníku na hlavu turban...a on, že to neumí...a veru: to protože jsi chlap?

erni
9. bře 2013

synator ma 5 rokov a paci sa mu jedna pesnicka od Elanu kde sa spieva ze :"ja som sa vsak vazne zamiloval"..tak som sa ho pytala ci vie co to slovo znamena? a po mojom vysvetleni, dostal taky zachvat smiechu,ze som sa rehotala aj ja 😀 vsak zivot ho o laske nauci 😀

ulu465
9. bře 2013

az teraz som si vsimla moj dnesny prispevok, ospravedlnujem sa, syn sa vam snazil napisat asi tiez nieco dolezite 😉

xabri
10. bře 2013

Čakáme v rade pri pokladni.Okolo kopec ľudí.Marko zakašle. Ja:No tak keď budeš chorý môžme ísť vieš kam....
Marko /nahlas a riadne/:No do prdele! A mami?Kde je prdel? 🙂

hanuullka
10. bře 2013

Sestřenice má tříletou holčičku a ta stejně starou kamarádku. Všechny ženský sedíme na terásce a popíjíme, holkám se zachtělo na malou, tak jsem je doprovodila na záchod do patra. Nejdřív šla trůnit jedna a druhá u ní tak stála a povídá jí: Ty si sama utřeš kačku? Ty to umíš? druhá hrdě odpoví: Jo. 🙂 vyšla sem ven a vyprávim to tam, no řvaly sme smíchy 😀

xabri
10. bře 2013

Marko našich psa.,,Sano nehrab!Ani je nehrabem!" 😉

gubcikova
10. bře 2013

ležali sme na posteli a malá ležala pri tatinovi ale tak že pri jeho nohách a bláznili sme sa.tato si potichu prdol a malá ako tak ležala sa postavila:fúúj smrdí ti riť........

beruska24.9.
11. bře 2013

........... ´´To je šípkový keř ..... z pohádky o Šípkové Růžence, znáš ji?´´ ´´Jo, mami´´ ´´Jak se Růženka píchla o trn nebo o vřetýnko......´´ ´´O tln se píchla.´´ ´´Aha... a pak usnula, viď?!´´ ´´Jo.´´ ´´A kdo ji probudil si pamatuješ?´´ ´´Nějakej pinc.´´ ´´Ano, a jak?´´ ´´Klackem nějakým, asi.´´ 😲 😀 😀 .............

eaka
11. bře 2013

@beruska24.9. Malá ani netuší, aká je dvojzmyselná 😀

doty1
12. bře 2013

@beruska24.9. 😀 no ešte ju bude bozkávať 😀

xabri
12. bře 2013

Marko sa hrá na lekára.,,Musím ťa popočúvať jak ťa bilo srdce" 😉

doty1
13. bře 2013

mám kamarátku, ktorej manžel a samozrejme že už aj synátor sú veľkí nadšenci Divokého západu. Nedávno išli na návštevu k jej rodičom, dorazili, zaparkovali a kamoška vraví synovi "Marek zavolaj na dedka" A malý zareval : "Vylez ven bídniku". 😀

bubelko
13. bře 2013

tak mladsi prave vypustil perlu:
sme sa bavili o tom, kde rastu babatka, tak odpovedal, ze v brusku. tak som sa pytala, ze kto bol tiez v brusku. na to moje dieta: jaaa, v tatovooom 😀 😀 😀

erni
15. bře 2013

@bubelko u nas bola tiez debata,ze kto bol v koho brusku a maly to svojej setricke vysvetlil,ze tatovia mavaju v brusku iba slaninu a hovienka 😀
ale vcera prisiel z vaznou tvarou a pytala sa ma: " ze ci viem,ze Eskimaci byvaju v iglu?"

frick
15. bře 2013

Náš synovec Aleško (4 ) zase perlil. Babka sa ho pýta: Aleško aj sa ti páči v škôlke nejaké dievčatko? Máš tam kamošku či len Kamošov? a Ali na to suverénne: nie mne sa páči Angelina Jolie. 😀 😀

januska191
15. bře 2013

Nedavno ked sme sa s manzelom objali (synator tomu hovori, ze sa mame radi.....,tak v rychlosti hovori: "ved sa uz tolko neradujte" 😀 😀 😀

susy82
15. bře 2013

mala kuka Pali vam to a bolo tam slovo ATEISTA
a Vaneska co je to? moja mama: to je taky co neveri na Jeziska Vaneska: ako sa to volal? mama: ateista
Vaneska: a co je to? 😀DDDD

cairka
15. bře 2013

Boli sme v mäsiarstve a menšia mi ukazuje, že "Aha, krava", ja som videla len taký malý obrázok, tak reku áno, taká malá kravička tam je a malá vytrvalo ukazuje jedným smerom, že "Nie! Tam je veľká krava ako ty!" 😀 😀 😀

pulsatilka
15. bře 2013

@doty1 mi to pripomenulo nasu malu, ktora sa vozila dedovi na chrbte (ako na konovi) a pohanala ho: hijoooo mrcina :D :D :D

janinah
15. bře 2013

môj prvák kričí z detskej od písacieho stola....mamííí,koľko je 20 - 8 ? a hneď na to...mamííí,ja ti verím 😉 chcete-nechce,poviete správny výsledok,keď vám verí 😉 ..ale ďalšie už počítal sám

kitinka76
16. bře 2013

Tete a Bebe se po tréninku převlékaly v šatně a řešily ponožky..... a pak Bebe říká "naše učitelka nosí pořád černé ponožky, jako kdyby jí umřely palce...." 🙂

xabri
16. bře 2013

Marko komentoval cestu v aute.:,, Teraz doprava.Tak.A teraz doľava.A zase doprava a už len rovno."
No vidíš tato aký si šikovný! 😉

ivasad.
16. bře 2013

Roční synek po obědě usnul (měl za sebou krušnou probrečenou noc), uvařila jsem si tedy kafe, že si chvilku oddychnu. Dcerka 2,5r do mě pořád něčím šila, ať si dám na ruku maňáska, ať ji jdu zvednout do okna, ať vyprávím pohádku... Chvíli jsem spolupracovala, ale pak jí říkám: Klárinko, nemohla bych si teď odfrknout? A ona: To víš že můžeš maminko, já ti na to přinesu čistej kapesníček.

yukki
17. bře 2013

Máňa (4): mami môžme si zapnúť vejáj?
čo maňka?
"No náš vejáááj!"
"čo to markétka chceš...aký vejár?"
"no ten biejy...vejáj.."
"kristínka, poď mi vysvetliť čo to chce.."
Kika: "radiátor či si môžme zapnúť...."

majú tam taký konvektor elektrický, ale to neopužívame....vejáj...

yukki
17. bře 2013

Naša babka si potrpí na vyšperkovanú rétoriku, v mäsne pýtala panenku (pre neznalých nejaká lahôdka z prasacieho chrbta), doma to spracovala a pri obede mi staršia vyhlásila. "Ryžu zjem, ale tú "dušičku" nechcem..."

xabri
18. bře 2013

A zase jeden ,,odpis" od nášho syna. Sedí na záchode,trvá to už dlhšie,manžel stratí nervy a podráždene sa ho spýta:
,,Čuráš alebo čo robíš?"
Marko:Nečurám!
Manžel:A čo teda robíš?
A Marko s kľudom Angličana zaperlí:,,No čakám kedy pôjde ten moč!" 🙂 🙂 🙂 /logické,že?/