"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

zatykoa
16. črc 2010

velmi dobra tema, a pridavam tiez hlasku mojej 2 rocnej dcery, babka si dala na usi nove nausnice a ked to mala zbadala zahlasila, babka sa zasa vyzdobila 😀 😀

lucisa
16. črc 2010

Dnes mi moje 5,5 letá dcera na zahradě hlásila, že jejího bratrance (mého synovce) štípla vosa takto: Mami, Vojta dostal do nohy od vosy švihadlo (mělo být samozřejmě žihadlo). 😀

vejula
16. črc 2010

super tema,, moj maly sice nerozprava ale mam mladšieho brata... Tak ked nam umrela babka 😔 tak ocino bol smutny a maly 4 ročny lukaško mu vravi, Ocino nebud smutný ved babku uvidiš ked prideš do nebička. A ocino mu s povzduchnutim vravi : No ved hej, ale kedy. A moj maly braško na to : Čo ty vieš možno o chvilu... Ako smutna udalosť ale nedalo sa nesmiať ako to vystihol 😀

janula2008
16. črc 2010

Cmulinko, oblíbené slovíčko,ale u nás nebylo pro pizzu 😝 😀 i u nás ještě tak v zimě ho dcerka používala a já vždycky u toho rudla...Simonka tak totiž říkala čepici 😀 takže máme nakamerováno, jak teta (moje mladší ségra), se ptá Simonky: Simonko, co to máš na hlavičce? A Simonka ji s nádherným výrazem odpovídá...no co, piču 😅 pardon za výraz 😅 teď už naštěstí říká čepice, uff 😅 😅

vejula
16. črc 2010

@janula2008 😀 😀 😀

sssimi
16. črc 2010

Tak moja dcérka ešte moc neperlí, ale moja ročná sesternica obháňa kohúta a kríčí: "koko, koko"....

vejula
16. črc 2010

neviem či vam bude pripadať vtipne toto ale v danom momente to bolo super. Moj braško mal asi 4 roky. Sedeli sme na zastavke a vedla nas taka kočka - velka sexica a mala oblečene take maskačove minikraťasky a ako sa postavila tak lukaško na nu pozrel a zahlasil : AAAAA bojovnik. Som myslela že sa pošikam 😀 😀 😀

ianitka
16. črc 2010

😀
@vejula 😀 😀 😀 😀

janula2008
16. črc 2010

Vejula: 😀 😀 s těma dětma je fakt švanda 😅

dzou
16. črc 2010

no baby fakt super tema ... ja sice deticky este nemam( i ked sa snazime o 106) ale rehocem sa tu jak dive 😀 😀 😀 konecne nejaka tema na konovi kde sa clovek moze z chuti zasmiat 😀 😀 😀
ja mam neterku(11r) a dvoch synovcov(7r a 4r) tiez mali zopar super perliciek ale momentalne ma nic nenapada... tak napisem jednu moju ...
ked som mala asi 3-4r boli sme u babky a dedka.. dedko fajcil fajku a dal mi len tak akoze k ustam... nooo a ked sme sli domov sedeli sme s maminou v autobuse a ja som zakaslala a na cely autobus... fuuuuuuuj to bude asi z tych cigariet 😀 mamina sa od hanby skoro prepadla pod zem 😅 a jasne ze cumel na nu cely bus 😀

traktor
16. črc 2010

@vejula 😀 😀 😀

dzou
16. črc 2010

no ja fakt nemozem 😀 precitala som par stran ... uz ma boli brucho z toho ako sa rehocem 😀 😀 a jasne ze tema je v oblubenych 😵

lussy23
18. črc 2010

😀 😀 😀 No toto je neskutočná téma. 😀 Vtipy sú proti tomuto nič. Už sa teším, aké perly bude hovoriť môj synovec a neskôr i moje deti.

marinka
18. črc 2010

Včera jsme si prohlížely s Aničkou knížku o zvířátkách a Anička pěkně vyjmenovávala, jak se které zvíře jmenuje: pejsek, kočka, ovečka, KOKOT, kráva, krocan... 😀 Kokot byl prosím kohout 😀 😅

marinka
18. črc 2010

A moje mamka ráda vzpomíná na moji hlášku, když jsem byla malá.. Prohlížela si se mnou svoje šperky, prstýnky, řetízky apod. a říkala mi, že až umře,tak to po ní podědím..Za pár hodin jsem za mamkou přišla a ptám se: Mami, kdy umřeš? Mamka už zapomněla,co mi řekla a utěšovala mě: Neboj se, to bude za moc a moc let. A já jsem se podívala na krabičku se šperky, povzdychla jsem si a smutně jsem řekla: Škoda
😀 😀

dzou
18. črc 2010

@marinka 😀 😀 😀 ta detska prostorekost 😀

bubelko
18. črc 2010

fakt, skvela tema. som sa davno tak dobre nezasmiala 😀
mna minule dorazil moj trojrocny syn, ked som isla vysavat auto. najskor sa opytal, ci ma prababka vysavac a potom vyhlasil, ze nam s manzelom teda bude pomahat, lebo co by sme si bez neho pocali 😉

petusko
18. črc 2010

moj Petik mi prednedavnom v supermarkete pri pokladni hadzal do kosika prezervativy, ze mamiii toto potrebujes! vsetci sme sa dobre zabavali 😀
a este jedna oblubena hlaska mojho drobca, vecer ked sa modli tak si vravi: anjelicku straznicku, upratuj mi dusicku... 😀

ivmila
18. črc 2010

moja mala Laura povedala minule mojmu 18rocnemu bratovi - cize svojmu strykovi - kde ideš? ON: VONKU, ona: NIKDE NEJDES a zatvorila dvere 🙂

petusko
18. črc 2010

Petko sa takto raz zacal obliekat, obuvat a ked som sa ho pytala kam ide, vraj do obchodu. ja ze co ides kupit? a jeho odpoved s bohovsky vaznym vyrazom v tvari: Nisan Qasqai 😀 tak reku dones aj dva 😀 😀

ivmila
18. črc 2010

moja kamoska uci deti v skolke anglictinu. A raz jej jeden chlapcek povedal, ze pani ucitelka, vy ste kočka. A ona sa ho spytala ze preco? a on - ta lebo mate velke cicky a moj ocko povedal, ze ktora zena ma velke cicky, ta je kočka.

dzou
18. črc 2010

@ivmila 😀 😀 😀 no ale to co ho uci ten ocko 😅 😀

ivmila
18. črc 2010

@dzou no vidis....coho sa to ešte dočkáme...deti su premudrele jak bič

marooshka
18. črc 2010

naši mi vyprávěli že když jsem byla malá, tak jsem se jednou poblinkala nečekaně v obýváku a přišla jsem za mamkou a řekla jsem jí "Já jsem vytekla" 😀 😀

a můj nejstarší syn (asi tříletej) se zeptal jeho prababičky jestli zažila dinosaury 😀

dzou
18. črc 2010

ja si zase pametam ze raz na vianoce sme mali kapra vo vani a vsetky 4(sme 4 segri) sme sa s nim v kuse hrali az skapal 😒 no ale my sme leteli za nasimi ze kapor uz spi lebo lezi hore bruchom 😅 😀

snezienocka
18. črc 2010

stojime v rade v lekarni a maly hovori. mami pozri na toho pana za nami. preco mu narastli fuzy nad ocami? 😀 😀 😀

bejkka
18. črc 2010

pridám aj ja, môj starší, keď mal asi 4, prišiel zo škôlky a zahlásil: mami, ja už viem, čím budem! áno, a čím? No predsa podvodník! Podvodník? pýtala som sa nechápavo. No veď hej, to je ten, čo pláva pod vodou.... 😀

vejula
18. črc 2010

@bejkka jj to aj moj braško zahlasil raz vo vani. Alebo raz zahlasil ked pomahal mame s pradlom že mami ja budem skladatel ...a mama taka prekvapena že heeej???? a braško na to že hej skladatel ponožiek 😀

sssimi
18. črc 2010

Moja mamina si raz nahá umývala hlavu a brácho za ňou prišiel díval sa jej na prsia a hovorí jej " Mami to más aké lohy (rohy)"? a zase bratranec keď ho pestovala, tak jej capkal po prsiach a hovorí: "Idka toto más co? Bucho (brucho)"?

verapa
18. črc 2010

manža lezl z vany, Juli na něj kouká : taťku co to máš? bobek?.....
při cestě na nákupy Juli na křižovatce vybalí: Jééď pako...už jsem změnila při řízení slovníček 😀