"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

dana_l
21. kvě 2013

@piuska no to ze tam byvam 😉, v kanade

zizala79
21. kvě 2013

@misenka3 @yukki já jsem si říkala, že asi slovensky bude beran býček 😀 teda přišlo mi to divné, ale možné je všechno, no ne? 🙂

xabri
21. kvě 2013

Na balkon priletel holub.Marko:,,Jaj, ty si,ale krasny!Mozes u nas byvat!" Holub sa zdvihol a odletel.Marko:,,Isiel pre ostatnych!" 😉

talexa
21. kvě 2013

2.ročný syn nás "vymákol" s manžel a jeho reakcia: maminka, ocko cvičili ste - cvičili. 😀

bronia13
22. kvě 2013

dnes som strazila kamoske 2,5 rocneho syna Sebastiana, kedze mam len dvoj kocik a sli sme na prechadzku tak vravim drobcovi (mame ten sit and stand kocik) posun sa trosku nech si Sebastianko vedla teba sadne a drobec na to "mami nemozem bo mam velky zadok ako ty" no ja som sa musela tak rehotat, deti vravia pravdu co? potom neskor mu ten Sebastian zobral vodnu pistol a drobec mu x krat povedal nech mu ho vrati, Sebastianko nereagoval a drobec na to "hm asi nepocuje lebo ma male usi" no tie deti vedia zapotit nie? 😀 😎 🙂

luciauk
22. kvě 2013

@xabri to by ti tak chýbalo ku šťastiu 😀 😀 😀 si mi pripomenula, ako mi manžel hovoril pred mesiacom, ked mal syn narodeniny, robili sme mu len malú oslavu doma, vyberal ho zo školy a vravel, že prišla naša rodinná priatelka a že si urobíme narodeninovú párty a Bubík na celú triedu: " A teraz ste všetci pozvaní k nám na párty!!! " Tak sa muž rýchlo s ním pratal preč 😀

cervena_vila
22. kvě 2013

Mami, kde má tričko zadek a kde pipinku?

martinka24
27. kvě 2013

Matesovi jsem dala malou nugetu a on se na mě dívá a říká : "Ty sis dala taky?Já myslel, že sloni čokoládu nesmí ."..... :-O ( jsem ve 40.tt)

alenockap
27. kvě 2013

minule večer mi malý zahlásil- : ideme na rande zlatko?????????? skoro som odpadla 😀 😀

stepak
27. kvě 2013

Mladší dcera (3) sledovala s tátou tenis a já jí přinesla pití.Když jsem vešla do obývacího pokoje, tak začala mlátit se svým plyšovým žabákem o roh gauče. Pak ho hladila a říkala: "Plomiň".Ale pak s ním zase začala mlátit o roh gauče a říkat: "To se nesmí, chápeš to?". "Gábi, a co řekl Kvak že ho boucháš?" "No, maminko,on žikal kleténe" 😀

stepak
27. kvě 2013

@alenockap Z něho bude nový Kasanova 🙂

alenockap
27. kvě 2013

@stepak to hej, od malička pozerá babám na ritky....minule sme šli autobusom a oproti nám si sadli dve baby,jedna mala minisukňu...a malý jej čumel na nohy xixi a to má 3 roky.....

doty1
27. kvě 2013

moje dieťa bolo dnes v divadielku na Snehulienke, prídem po ňu do škôlky a vyzvedám : "Tak ako sa ti páčila rozprávka?", žiadne známky nadšenia a odpoveď "Páčila", a zas ja "a čo sa ti najviac páčilo" a odpoveď "že nám dali jesť" 😕 😀

jagatko
27. kvě 2013

Syn na vianoce objavil v skrini darceky, tak som mu povedala, ze ich tu nechal Jezisko, lebo ich nestihne zabalit, aby som mu pomohla. Potom som ich schovala inde a syn ich siel zas hladat a ked som mu povedala, ze si ich Jezisko odniesol a radsej zabali sam , tak zavesil: nech ich okamzite donesie spat, lebo si to s nim rozadam 🙂

reuska1
30. kvě 2013

Muz: ked som mal 6-7 rokov, tak som pohanal kona
Syn (6,5): a to si ho uplne sam honil? : D :D

janinah
30. kvě 2013

Sedíme včera na gauči /manžel,syn a ja/ a môj prváčik....mamííí,keď budeš volať do školy v prírode pani učiteľke,tak o deviatej áno ?mami,o deviatej....Števko,ale ja tam nebudem volať,ja tam budem s tebou /idem s nimi ako zdravotník/...ockoooo,keď budeš volať do školy v prírode,tak o deviatej,nezabudni... 🙂

bubelko
31. kvě 2013

dnesny rozhovor so starsim pri obede:
L:"mami, ja by som chcel 3 maminky."
J: "preco?"
L:"no jedna by chodila do roboty, druha by chodila robit za peniaze..."
J:"ale to je to iste, chodit do roboty a robit za peniaze"
L:"tak by ta druha chodila do firmy..."
J:"no ale to je stale to iste. obe chodia do prace a nosia peniaze"
L:"to nevadi, aspon by sme mali viac penazi a ty by si bola tretia s nami doma...
teoriu o troch tatinkoch sme radsej ani nezacali 😀 😀 😀

evicka71
31. kvě 2013

Zaháňali sme sliepky do ohrady a jedna vybehla späť na dvor,bola taká vypŕchnutá skoro bez peria a naša malá skríkla "Aha tatino aj tá deravá ti ušla 😀

kocko
31. kvě 2013

Boli sme na prechádzke a na lavičke sedel párik našich rómskych spoluobčanov. A moja našťastie až za nimi
zapílila: "Mami, to bola Whitney Houston"?. 🙂

evicka71
31. kvě 2013

kocko 😀 😀 😀 😀 😀 ,super chudera Whitney Houston

kocko
31. kvě 2013

@evicka71 Ja som sa poriadne nasmiala, ešte šťastie, že dcéru nepočuli.... 🙂 🙂 Dcéru iste zmiatla farba pokožky. 😉

bosacka
31. kvě 2013

kojila som dnes mladsiu a ked som ju dala grgnut, ostalo mi prso vonku. srarsia vravi "maminka schovaj mlieko!" schovala som... "teraz otvor mlieko!" 🙂

lejlla
1. čer 2013

Mami preco nema dedko v predu vlasy?
Noo lebo mu uz vypadali...
A preco mu tam nezostali dierky 😀

dana_l
1. čer 2013

mami, ked vyrastiem tak budem princezna

yukki
1. čer 2013

@dana_l ta takú jednu mám doma aj ja. A vysvetľujeme jej, ke´d budeš princezná a nebudeš nič robiť, budeš lenivá...Nie, ja budem usilovná princezná.

dana_l
1. čer 2013

@yukki no vedia sa vynajst tie prinzecne 😀

moischaaa
1. čer 2013

boli sme s priatelmi vonku maju 2,5 rocne dvojicky ktore su nesmierne ukecane 😀 a prechadzali sme okolo pizzerii , deti uvideli pizzu a zacali kricat na plne hrdlo ..aj my chceme pi.u .... samozrejme miest c bolo č ... a furt dokola a nahlas , kamoska cela cervena sa ich snazila nejak zabavit a deti to zaklincovali ked povedali ze oni chcu taku velku pi.u ako dala tatinkovi v minule , tak vam poviem ze ja som plakala od smiechu ,kamoska je cervena dodnes a ludia mali taku show z toho 😀 😀 😀 😀

dana_l
1. čer 2013

@moischaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa sulam od smiechu

sarriku
1. čer 2013

Já jsem vždycky neodbytně z pokojíčku volala: "Mamiiii, mamiiiii." Když mamka přišla, řekla jsem: "Zavolej mi tátu". 😀

majka1122
1. čer 2013

minule leto som bola na balkone aj s dcerou,zrazu bežala do izbi a strašne dlho hladala niečo.ked to nenašla pribehla a hovori(smutnim hlasom:de je moja zuza-babika),tak som ju našla.sadla si na balkon a začala jej hovorit:som ti povedala,že sem sama chodit nemozes lebo hapas,takto-a vyhodila ju von.