"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

lussy23
19. dub 2011

@kvojtanikova - 😀 je veľmi šikovný a rozumný
@minny11 😀 😀 😀

fogpi
22. dub 2011

... ja som včera prišla od lekára a šepkám synovi, že : teraz ma budeš musieť poslúchať na prvé slovo lebo neviem hovoriť, stratila som hlas... a on na to pohotovo A kedy ho už pôjdeš hľadať ??? A kde si ho vlastne stratila ??? 😀 😀 😀

lucijja
28. dub 2011

moja este hlody nema ale pridam kamoskynho syna. Kamaratka sa ho pyta (ide do prvej), mala mat na druhy den meniny. "Romanko, hadaj co budem mat zajtra?" a Romanko - "sex?" 😀

alebo ked nastupila nova kolegyna do prace, prisla po prvom dni domov a mala dcerka sa jej pyta: "Mami, a tie tvoje kolegyne su vsetky ako ty?" "Ake, ako ja?" Noo...takeee...plnotucne...." 😀

ivanka85
28. dub 2011

@lucijja 😀

lussy23
28. dub 2011

@lucijja 😀 😀 😀 😀

danielik79
28. dub 2011

@lucijja 😀 😀 😀
@fogpi 😀 😀 😀

pridám aj ja dnešnú príhodu išli sme do susedov na piesok a majú tam šachtu na vodu ,akurát z nej vychádzal súsed a málá :Ty bubák nehaj ma ja som dobrá 😀

lussy23
29. dub 2011

@danielik79 😀 😀 😀
@fogpi jej, toto som si nevšimla, super perlička 😀 😀

majatob
4. kvě 2011

"maminko, muzu te hladit po brisku?"
"muzes, ale proc?"
"protoze tam mas malinky miminko"
"nemam, Tobi."
"ale zitra mit budes, reknu tatovi!"
😅 😀

lussy23
4. kvě 2011

@majatob 🙂 🙂 Fíha, Tobi sa v tom nejako dobre vyzná 🙂

majatob
4. kvě 2011

@lussy23 no jo, vi ze je na to potreba aj tatinek, ale podrobnosti ho nastesti jeste nezajimaji 😀 😀 😀

danielik79
4. kvě 2011

@majatob 😀 😀 😀 vidím že problematiku ovláda.

lussy23
5. kvě 2011

@majatob 😀 😀 veď by ani nemali 😀 😀

jitafol
10. kvě 2011

Tak to je borec chytrej 😅

jitafol
10. kvě 2011

Tomík se chystá k odpolednímu spánku, už ležel v postýlce zachumlaný pod peřinkou a povídá mi na rozloučenou: "čau, jdi domu!"......žádný maminko dobrou noc 🙂

fogpi
11. kvě 2011

@jitafol 😀 😀 😀

ivett1
13. kvě 2011

@jitafol 😀 😀 😀 mne zasa ten môj hovorí..."mami, ty choď preč!"...

ivett1
13. kvě 2011

@majatob 😀 zlatý...

zuzanocka11
13. kvě 2011

Moj 22 mesacný minule "preberal" postu,obzeral si obálky,a tak som sa ho opýtala,kto nám napísal, ukázal mi obálku zo sporitelne a povedal " tím baňťuječ"....( s kým bankujes?) 🙂

nady
13. kvě 2011

Včera manžel povídá že hlásí bouřky a mají padat kroupy...Odpoledne začala bouřka a malý "maminko už padá venku ta krupice ?? " 😀

lussy23
14. kvě 2011

@nady 😀

katarina229
18. kvě 2011

Už dlhšiu dobu čítam tieto perličky a naozaj dobre sa bavím, tak pridám aj ja aj keď naše bábo je ešte v brušku. Boli sme s partnerom nakupovať výbavičku v Ikei v Prahe a bola tam mamička s malým asi 3 r. chlapčekom. Malý sedel v košíku a držal varešku alebo niečo také a keď som prechádzala okolo, malý sa na mňa otočil namieril tou vareškou a vykríkol: "Padniii bestieeee!!!" No som skoro naozaj padla, ale od smiechu. 😀

A ešte niečo veľmi podobné. Očividne deťom pripadám ako niekto koho treba odstrániť.
Na sídlisku kde bývame je škola a škôlka. Ja som bola na balkóne a deti sa hrali vonku na dvore tej školy. Dvaja malí chlapci (vyzerali ako čerství školáci) nakúkali cez plot na ulicu a na naše balkóny, obidvaja mali mobily v ruke a púšťali si melódie. Jeden z nich pustil takú tu známu zvučku čo znie ako streľba, zrazu zamieril na mňa a vykrikoval: "Kalašnikoooov!" bavilo ho to asi 5 min. a očividne sa na mne veeeeľmi dobre bavili 😀 😅

lucisa
18. kvě 2011

Přidám se, už jsem tady dlouho nebyla:
Dnešní rozhovor s 8,5letou dcerou:
- Neli, prosím tě, skoč k babičce.
- Proč já?
- Protože máš mladší nohy.
- No tak běž radši ty, já si je budu šetřit na stáří, abych pak nemusela otravovat svoje děti, jako ty mě......... 😨 😕

To se mi snad zdá, není to držka?

lucisa
18. kvě 2011

A ještě jedna hláška z dneška.
Spěchaly jsme na autobus, tak jsme si musely klusnout. Jak jsme se na zastávce zastavily, tak mi dcera před všema lidma řekne:
- Mami, to je sranda, jak ti skáčou prsa, když běžíš.....

Nevím to jistě, ale asi jsem zrudla 😀 😀

ankan
18. kvě 2011

nieje to hláška mojej dcérky, ale mojich nových kolegov, ktorú počúvam skoro každý deň tento mesiac. Namiesto slova Máj (samozrejme ten postavený) o ňom hovoria - Prvý máj. Zo začiatku mi to smiešne, ako to môže skoro dôchodca povedať, ale asi je to v našej obci zaužívané, lebo to tak vravia viacerý. Aj keď som ich upozornila vravia to tak stále... 😀

ivett1
18. kvě 2011

@lucisa 😀 😀 😀 už dávno som sa tak nezasmiala 😀

danielik79
18. kvě 2011

@lucisa 😀 😀 😀 nuž čo narobíme ked nám príroda nadelila

lucisa
18. kvě 2011

@danielik79 jenže já je mám po dětech tak nějak gravitačně splihlé, že podprda má co dělat, abych si je kolenama nekopala a ona mi to tak vpálí, baba jedna drzá 😀

fogpi
18. kvě 2011

@lucisa 😀 😀 😀 ... zlatá

lussy23
18. kvě 2011

@lucisa 😀 😀 😀

danielik79
18. kvě 2011

@lucisa ved aj u mňa a kojenie urobilo svoje a malá iba povie čo si myslí ....je uprimná