"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

ined77
23. črc 2012

@briketa .. 😀 😀 😀

simoro1510
23. črc 2012

Mojej známej sa narodilo bábätko....a keď prišli domov, tak starší syn sa pozerá na to batola a krúti neveriacky hlavou: "načo nám len toto bude?" 😀 😀 😀

kikaneu
23. črc 2012

moja sesternica tak prišla k svojmu krstnému, keď sa im narodilo tretie.....a tiež tak pozerala na to bábo a zahlásila, že "Ďalší hladný krk"

renca3
23. črc 2012

5-rocny syn sa pyta mojej mamy. "Babka, uz si mala 40 rokov?" ona : "Jaaaj uz som mala aj 60". Tak jej polozil otazku: "Vies kto piska na zeny po 40-ke?" "Nie neviem". A on: "Tlakovy hrniec". To zacul v rozhlase, ci co. Ma neskutocnu pamat na hluposti.

camelinka
23. črc 2012

@briketa dekuju,uprimne me vase historka rozsekala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terkaz
23. črc 2012

Hrali jsme s Filipkem hru, co se stane kdyz...? Ptala jsem se ho, vis co se stane, kdyz budes jist moc sladkosti? On na to: bude me bolet brisko...
A on se me hned na to pta a maminko, co se stane: kdyz si vezmu jeden bombonek? Hmmm? A bylo vymalovano 😀

lillah
23. črc 2012

My sme raz boli v restauracii... objednavali sme nieco na pitie... Tatko si vypytal pivo.... ja tiez. Nato syn vykrikne. Ty nemozes pivo, nemas fuzy!.... pytam sa ho...a co mozem? On - vino, ale iba jeden pohar 😀

zuzulienka1973
23. črc 2012

Napisem vam moj trapas.Bola som si kupovat podprsenku.A pytam si:Mate prosim vas nejake damske podprsenky?

suezana
23. črc 2012

@zuzulienka1973 to nie je až taký trapas 😉 😉 ja robím v spodnom prádle a bežne si tak pýtajú 😀 😀 a teraz som zaúčala novú a prišla pani, pýta podprdu a ona, že dámsku? a teta kuká 😅 😅 že áno, je aj nejaká iná? 😀 😀 😀

zuzulienka1973
23. črc 2012

@suezana Tak to bolo ozaj este lepsie

kikaneu
23. črc 2012

jáj baby, táto téma je skvelá.....trochu som to tu poštudovala pár strán dozadu....a už viem, kam prídem keď budem mať zlú náladu alebo depku 😀
ešte vám pridám niečo od tej sesternice 🙂 takže sme išli na výlet na Krásnu Uhorku, ocka pýtala, aby jej kúpil blazén a všetkým hovorila, že ockovi slabo držia vlasy (už je takmer plešatý) a zlatý klinec bol v Kaštieli v Antole, kde mali vypchaté zvieratá.....a že biely bocian nosí biele deti a čierny bocian nosí čierne deti 😀 (teraz má slečna už takmer 19 rokov) ale srandy sme si s ňou užili riadne 🙂

zuzulienka1973
23. črc 2012

Este ma napadlo ako moja mala 2 a polrocna zahlasila ze dedko ma plesate vlasy namiesto plesatu hlavu.A dnes si skusala moju podprsenku, stale jej padala.A hovori "kaslem na cecky" hodila ju na zem a isla sa hrat

sevi
24. črc 2012

viki 3,5r sa prvy krat pocikala pri obednom spanku.boli sme na wc a pytam sa jej. -Treba ti cikat?? A viki- niee netlebaa uz som to pustila do postielky.

sevi
24. črc 2012

babka a dedo su starí,aj mama aj tato su stari.len ja som novyyy. (sebko 5,5r)

benjik
24. črc 2012

@briketa a cos mu odpověděla? 😀

nadhera
24. črc 2012

chystam jest v kuchyni a starsi /5r/ pri mne sedi a vypytuje sa - a ako sa povie po angicky a cesky a pyta sa na bezne slovicka a zrazu chce po mne vyrazy v cudzich jazykoch typu - spaleny olej, naklepane maso , tak to uz moja pamat skoncila ☹ vravim za kazdym treti vyrazom ...pozrieme do SLOVNIKA ....po dooobrej chvili simko povie a kde mame toho SLONIKA....

nadhera
24. črc 2012

Decka sa na chodbe obuvaju a ja somrem pri pohlade na okno /lastovicky-dve hniezda/.Maly na to - uz by si konecne mohli postavit zachod a neosierat nam tu okno.

renca3
25. črc 2012

ked bol syn prvak, preberali v slabikary dlhe spoluhlasky, konkretne Ĺ. boli tam slova ako sĺp, pĺzne .....pytam sa ho: "Vies vobec co to je slovo pĺzne?" A on na to: "To co pije tato?" Mal na mysli Plzeň. 😅

renca3
25. črc 2012

Teda v "šlabikári". Pardon za chybu. 😉

terkaz
25. črc 2012

Dnes nase 2,5 leta Marketka tvorila na nocniku hodnoty. Pote vstala, a ja rikam: No teeeeda tys ale udelala hovinko velke jako cep. Ona se tak podivala a rika: To neni cep, to je had, had dinosaur 😀
Omlouvam se, jestli jsem nekoho pohorsila 😀 😉

katka1981
25. črc 2012

@terkaz, pripomina mi to jeden zazitok. Mala zacala kakat do serblika, mala asi 10 mesiacov ked sa jej podarilo dvojfarebne hovienko. Vyzeralo ako strom. Malo hnedu koru a zelenkavu korunu. Tak som si to vyfotila. Ukazala som to zo srandy kamoskam, ze co im to pripomina. A tie hlasky ma zabili. Ze to je jasny penis 😀 😀 😀 ja tam stale vidim strom 😀 😀 😀

terkaz
25. črc 2012

@katka1981 😀

lvka
25. črc 2012

@ined77 tecu mi slzy od smiechu z tvojich prispevkov 🙂))))

lvka
25. črc 2012

Moja neter, ked mala asi tri rocky - bola v skolke babicka isla po nu, lucila sa s detmi aj s ucitelkou a ta na nu krici "ahoj Vierka"...(mame Veroniku). A v satni sa jej babicka pyta Veronka a to pani ucitelka ti hovori Vierka?? Veronka: ale nie babi, to ona sa niekedy len tak POMiLUJE ;)

ined77
25. črc 2012

ještě jsem si vzpomněla...když jsem čekala kačenku, tak matýnek na otázku jak se bude jmenovat sestřička odpovídal ga ga ga 😀

mandragora22
25. črc 2012

@katka1981 mohla by si zo srandy hodit foto 😀 😀 nech zahlasujeme, ze co to vlastne je?? ktovie,co si ty fotila, ze? 😀 😀 😀 😀

katka1981
25. črc 2012

@mandragora22, vies co moze to byt aj zmrzlina, ale nakoniec tu niektora otvori forum, ze aka som klamarka, ze ziadna fotka nebola..... no ale ja to skusim pohladat, ale zajtra sa balim prec, takze ak nestihnem tak az ked sa vratim. Aj by som to sem capla, len neviem, co na to admin, ale ved nech je sranda 😀

mandragora22
25. črc 2012

@katka1981 tu mas vhodnu temu:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/fotky-z-ka...
tak ked sa vratis a najdes si cas, kludne to tam hod, a mozeme diskutovat 😀 😀

mandragora22
25. črc 2012

@katka1981 juj, ja som ta neoznacila za klamarku, ja len, ci to fakt nie penis? 😀 😀 😀

katka1981
25. črc 2012

@mandragora22, citujem kamosku, gule..... no to je penis a boli to kamosky z kona a viac ani muk. 😀