Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

luciebx
16. pro 2017

@merilina po et nevím. Ale myslím ze pokud 10 den nic ani náznak moc bych nedoufala. Po ket už 7 den

martulaz78
16. pro 2017

@merilina mela jsem teda minimalni.po iui dorazila i driv bez ohledu na utros a ted me prvni zivotni spozdeni v 39letech....prvni ivf bylo uspesne,tak s tim nemam zkusenost.pokud nedorazi zolitra tak radsi zajdu k mudr at mrkne co se tam deje.mam uz obavy z cysty...

jeanne_g
17. pro 2017

@hanyas @koudelka82 @rosalline @linusha
Holky, tohle je můj test 13. den po ket😲. První duch byl 10. den, vůbec jsem tomu neverila. Zitra jdu na krev.

hanyas
17. pro 2017

@jeanne_g no super! 😍 ja uz myslela, ze se nepovedlo a ty takhle?! 😀 nadhera! Gratuluju moc moc moc (zatim jen potichu, at to nezakriknu) 🙂 ale myslim, ze budete mit krasny Vanoce! 😘

jeanne_g
17. pro 2017

@hanyas No já uz to ořvala ten 9. den. Je to fakt prekvapeni. Nemůžu tomu vůbec věřit. Doufám, ze není něco špatně, když to nabíhá takto pozdě. Ale sílí.

daphney
17. pro 2017

@jeanne_g to je nádherná. Mám obr radost za tebe 🙆 přeji ať sílí a vše spolu dotahnete až do úspěšné konce😻

hanyas
17. pro 2017

@jeanne_g hlavni je, ze sili 🙂 treba se ti do moci jen nevyplavuje tolik hCG. Uvidis, ze to bude dobry a zitra cekam super pozitivni vysledky krve! 🙂

jeanne_g
17. pro 2017

@daphney Díky moc, držím palecky, ať se povedou ty dvojčata 😊
@hanyas Fakt by to byl nejkrásnější darek🙏😍

rosalline
17. pro 2017

@jeanne_g ty woeeeeeeeee, děláš si z nás tooooo 😂😂😂 vždyť já už nad tebou zlomila hůl a ty teď takové eso na stůl.... ty bláho járo, ty jsi těhotná !!!!!!!!!! 🤰 😂🍀

linusha
17. pro 2017

@jeanne_g super, to je krásný 🙂 Držím moc pěsti ať je vše i dál v pořádku😍 Máte krásný dárek pod stromeček 😉

rosalline
17. pro 2017

@jeanne_g Vánoce Vánoce přicházejí , zpívejme přátelé..........šťastné a veselé 😂 jako ty teď musíš být jak ve snách.... 😂❤

jeanne_g
17. pro 2017

@rosalline No pořád tomu nevěřím. A bojím bojím, pac jsem nachcípaná, že se něco po... Ale dnešní testik mi dodal naděje, 9. den jeste bilo, 10.-12. duši (dávám foto). Snad už to dopadne 🙏

daphney
17. pro 2017

@jeanne_g tohle musí.dobře dopadnout!!! Jsem zvědavá jak dopadne krev 😉 také už jsem podlehla testovací manii, ale jsem 6 den po ketu a nic než bílo tam není.

merilina
17. pro 2017

Četla jsem, ze při zavádění 5 denního vajíčka už je možné to vidět po 5 dnech 👶 🙄

volfici
17. pro 2017

@jeanne_g to je paráda, držím palce na krev a ať se HCG pěkně zvedá! 😍🍀

volfici
17. pro 2017

@daphney @merilina holky klid, pátý, šestý den je brzo. Sice někomu se už něco ukáže, ale pokud je test bílý, nic to neznamená. Takže se nestresujte, myslete pozitivně a ještě počkejte. Držím palce 🍀

daphney
17. pro 2017

@volfici díky za podporu. Zažila jsem to s dcerou. Měla jsem test pozitivní už 5 den. A nyní po ketu jsem 6 den a ami duch. Takže začínám plašit a panikařit

hanyas
17. pro 2017

@merilina po 5 dnech by se hCG melo zacit vylucovat do krve. Moc je neco jinyho. Tam to trva o chvilku dyl 😉 nektera mame naznak ducha 6.den, nektera treba az 10.
Kazda jsme jina 😉

luciebx
17. pro 2017

@jeanne_g wow gratulace. Zázraky se dějí hlavně o Vánocích. Mooooc ti to přeji. Každý tělo je fakt jiný. Určitě buď vše v pořádku.

daphney
17. pro 2017

@hanyas máš naprostou pravdu. Musíme věřit. Nic jiného s tím stejně nenaděláme 🍀🍀🍀

merilina
17. pro 2017

@volfici
@hanyas
To bude dlooouhý týden 😁 Předsevzala jsem si, že si udělám test až na Štědrý den 😁

merilina
17. pro 2017

A jak moc velký vliv má nachlazení na uhnízdění vajíčka? Mám hroznou rýmu a jak furt smrkám, pořád to břicho namáhám😒

hanyas
17. pro 2017

@merilina k tomu ti muzu rict asi tohle... 🙂 den pred KETem bolest v krku, ta me drzela 4 tydny. Potom to preslo v silenej kasel, az zachvaty kasle, dalsich 5 tydnu, skoncila jsem az na plicnim s inhalatorem a antibiotikama. Nakonec to samo preslo, ale bylo to sileny... A drobek to vsechno zvladl. Taky jsem mela strach, hlavne abych ho nevykaslala, ale bylo to dobry. Takze se tim nestresuj, cajickuj a zkus to vylezet 😉

jeanne_g
17. pro 2017

@merilina Taky jsm nachlazená, tak mám strach. Kolikaty jsi den po et?
@daphney Fakt zatím nestresuj. Určitě vykouknou 😊
@luciebx Diky, Luci 😊 Přeju, ať ty mas svůj dáreček už na Štědrý den doma 😊 Jak se bude mala jmenovat?

jeanne_g
17. pro 2017

@linusha Dekuju a budu na tebe moc myslet, ať se v lednu zadari😘

merilina
17. pro 2017

@jeanne_g Na ET jsem byla včera dopo, takže první 😉

fanunka
17. pro 2017

@jeanne_g velka gratulace!! Jaaa zavidiim ale jen dobrem :* je to zazrak

antoaneta
17. pro 2017

@jeanne_g moc gratuluji!!!! ať čárka zesiluje a hcg roste. Držím palce! Ať je vše o.k. a úspěšně pokračujete🍀

koudelka82
17. pro 2017

@jeanne_g no ty vogooooo, to si delaaaaas.... 😲 Tak to je nádherná zprava , to je krásný vánoční dáreček 😍 Ten nejkrásnější, jaký sis mohla prát 🤰 Gratulace tehulkoooo . Mám z Tebe radost . Zázraky se dějí 😘

luciebx
17. pro 2017

@jeanne_g ještě jméno není jisté takže pockame až se narodí a uvidíme ji. Už se fakt těším