Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

luciebx
17. pro 2017

@merilina já taky na začátku furt kašel rýma bylo to děsný. Ale malá to zvládla. Myslím ze pokud není hodně vysoká horečka tsk takovýhle obyčejný nachlazení by nemělo mít vliv

adydejka2609
17. pro 2017

Holky taky mě zítra čeká KET a dnes silná bolest v krku ☹ tak snad to bude dobre, ale mám strach

adydejka2609
17. pro 2017

Jinak dlouho jsem tu nebyla tak všem co se to povedlo moc moc blahopřeji, ostatnim držím palce 🙏

fanunka
18. pro 2017

Holky? Bojim se i pomyslet žeeee...

daphney
18. pro 2017

@fanunka je toto tam.🍀🍀🍀 držím palecky ať je den ode dne silnější😉 kolikátý jsi den po et? Mě to dnes teprv čeká, došla zásoba testů

fanunka
18. pro 2017

@daphney dnes 10. Den hned jsem mazala na odbery krve a cekam je tu hrozne moc lidi. Ja jsem hodne aktivni tak chci mit jasno abych trosku zbrzdila a jeste nic nepokazila

antoaneta
18. pro 2017

@fanunka no to je panečku už silná čárka, moc hezky jde vidět! Je to jednoznačný, moc gratuluji, ať hcg krásně stoupá a vše je o.k.!....krásný vánoce😉

daphney
18. pro 2017

@fanunka naprosto tě chápu. Jsem zvědavá kolik budeš mít 🙂 Jsi na odběrech v caru nebo v laborce jako samoplátce?

fanunka
18. pro 2017

@daphney jsem v laborce jako samoplatce ve 13h si jedu pro výsledky

fanunka
18. pro 2017

@antoaneta nooo právě vubec tomu neverim jen se mi chce brecet. Jinak zadne priznaky jsem cela vyděšená

jeanne_g
18. pro 2017

@fanunka To je krása, máš krásný testik 😍 Potichoučku gratuluju😘 Zázraky se dějí 😊

chiara75
18. pro 2017
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@fanunka Gratuluju, skutečně se jim asi v děloze daří líp, viď?

chiara75
18. pro 2017
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Tak holky, u nás to asi nedopadlo. Včera večer (9. den po ET) poslední test a stále sněhobílý...

hanyas
18. pro 2017

@chiara75 nehazej flintu do zita! udelej si testik rano! 😉

chiara75
18. pro 2017
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@hanyas Děkuju, ale musím říct, že tomu tedy vůbec nevěřím...

hanyas
18. pro 2017

@chiara75 Vím, že výsledek často cítíme a nechci ti dávat plané naděje, ale vážně bych vsadila na ranní test. Já se nikdy ani neodvážila dělat test z jiné než první ranní moči a 9. den je podle mě brzy na závěry - tedy z večerního "čůrání" určitě 🙂

fanunka
18. pro 2017

@jeanne_g
@chiara75 jojo zazraky se deji a kdy jindy nez o Vanocich 🙂 tak v krvi mam 179 hcg a potad se mi chce stestim plakat vim ze je to predcasme ale nemuzu si pomoc

daphney
18. pro 2017

@chiara75 vydrž ještě do zítra. Naprosto tě chápu, já se hroutila 5 den, že byl test negativní. Třeba to třeba opravdu.jen chce čas a přijde vánoční zázrak. 🍀

daphney
18. pro 2017

Holky stejně je to tak šíleně nespravedlivé. Pracuji s dětičkama a když vidím, jak někdo sází jedno za druhým bez většího přičinění a následného nadšení je to k zblití...

daphney
18. pro 2017

@fanunka je to tam 😉 krásné číslo, jen tak.dál. Kdy jsem do caru na kontrolu?

koudelka82
18. pro 2017

@fanunka je to tam ! Gratuluju 😉 Iz bude jen stoupat 🙂

jeanne_g
18. pro 2017

Holky, hcg 304, je to tam💃😍🙏👶🍀

fanunka
18. pro 2017

@daphney na kontrolu 5.1.
@jeanne_g a kolikaty den jsi? Gratuluji

fanunka
18. pro 2017

@daphney vubec mi nerikej o spravedlnosti dost casto potkavam v praze pochybne existence s novorozenatama byste videli jaky vztek to ve me vyvolava

jeanne_g
18. pro 2017

@fanunka Jsem dnes 14 den po ket 5denniho. Takže vy jste rychlici😊 Tfuj tfuj, ať nam sílí, rostou, stoupaji, tak jak mají. 2. jdu na ultrazvuk. Pripadam si jak ve snu 😊😍

daphney
18. pro 2017
fanunka
18. pro 2017

@jeanne_g 🙂 jojo to ja taky a nějaké priznaky mas?

daphney
18. pro 2017

@jeanne_g jupiiiii 🍀🎁🎄 a pak že se vánoční zázrak nekoná. Další těhule. Ale že si ten test dával na čas 😂
Jen tak dál 👼

daphney
18. pro 2017

Holky to snad není možné jak se to tu rozjíždí. Já jdu také testovat. A to by bylo aby nebylo!!!!!!!!!!!!!

jeanne_g
18. pro 2017

@daphney vydrz, testuj z ranní 🍀
@fanunka No občas se mi trochu navaluje, ale nic hroznyho. Ale vůbec nemam hlad ani chuť na sladký, to je u me fakt podezřelý 😃 A co ty?