Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

catchulinecka
3. led 2017

ahojky holky! ráda se přídám! my máme za sebou 2 IVF, z jednoho se nezadařilo, ani kety a při druhém, to už byl dlouhý protokol, se na poprvé zadařilo 🙂 a ted bychom si přáli sourozence. V prosinci jsem byla na ket a bylo z toho biochemické těhu ☹ a zítra jedu na konzultaci a uvidíme, na kdy budeme moct naplánovat druhý ket.

catchulinecka
3. led 2017

A jinak teda docházíme do Reprofitu Olomouc a naprostá spokojenost!!! dle mého se Reprofit, i přes současné zprávy, řadí mezi nejlepší v ČR

nita1984
autor
4. led 2017

@lenejewel89 teda, to je docela nepříjemné ☹ Že nic neřeknou.... no, držím všechno co mám, aby se umoudřila a pohnula, však už jedno dítko máš, tak by to mělo přece jít....

nita1984
autor
4. led 2017

@catchulinecka vítej.... kolik máte ještě mrazáčků? Budu držet všechny palečky. Nemůžu se dočkat naší první konzultace. Dřív jsem z této možnosti byla dost rozpačitá, teď když jsme se rozhodli, těším se...

absintka19
4. led 2017

@sussah radeji jdete do Heliosu, u nas prvni KET a uspech a hlavne jsou hodni a se vsem poradi, pomuzou, vysvetli.

absintka19
4. led 2017

Jinak vam vsem moc drzim palce, vim o vem to je. My s druhatkem zacneme v 2018 (kdyz 1.bude mit rok) a s tretatkem 2020 (kdyz 2.bude mit rok). V mrazacku nas jeste ceka 6 miminek tak at jim neni smutno 🙂

sussah
4. led 2017

@absintka19 ja som uz po 1x ET a 3 x KET. U vas sa teda podarilo na prvykrat?

absintka19
4. led 2017

@sussah presne tak, leky nezabrali, tak jsme chteli ET ale mela jsem stredni OHSS tak KET (7 mrazacku). Poprve a vyslo to.

sussah
4. led 2017

@absintka19 tak to ste mali stastie. Drzim Vam palce 🙂

absintka19
4. led 2017

@sussah moc ďakujeme. Zo srdca prajem všetkým snažilkám, je to krásny pocit, aj keď sa stále sledujem či je všetko v poriadku po komplikáciach na začiatku.

catchulinecka
4. led 2017

@nita1984 děkuji 🙂 máme jich ještě 8 🙂

nita1984
autor
4. led 2017

@catchulinecka to je krásné číslo, tak držím pěsti

catchulinecka
4. led 2017

@nita1984 to ano, avšak to co jsem musela pro ně protrpět bych nikomu nepřála ☹ silný hyperst.syndrom, odsávání vody za živa - bez narkozy, no jako byla to zkouška 🙂

nita1984
autor
4. led 2017

@catchulinecka uf, je mi to líto. Ale raději nás nestraš 🙂

catchulinecka
4. led 2017

@nita1984 néééééé, to určitě nechcíííí. ono zas na druhou stranu 🙂 otěhotněla jsem 🙂 takže prostě se to podaří a moc přeju všem, aby to bylo už brzy!!!!

absintka19
4. led 2017

@catchulinecka taky jsem mela ohss, ale stoji nam to za to 🙂

catchulinecka
4. led 2017

@absintka19 to jsem si taky rikala😊 a taky ti odsávali vodu?

martinkamoj
4. led 2017

Ahojky Holky, můžu se k vám přidat, nás to letos pravděpodobně čeká, jsem zvědavá kdy a jak to dopadne. 🙂 Jsem po jednom mimoděložním a nějak se přes rok od potratu snažíme a jako by se zaseklo nejde nic.. ☹ Myslím, že nám už nic ani nepomůže..

absintka19
4. led 2017

@catchulinecka ja jsem mela stredni takze jsem podepsala reverz a staral se manzel, ladovala jsem se bilkovinama na kila-jogurty, nutridrinky....za tyden bylo uz dobre jen vajecniky jsem mela az tesne pod zebra vysoko

catchulinecka
4. led 2017

@absintka19 jojo, je to prostě svinstvo, ale prostě co bychom neudělali že...

bambulka247
6. led 2017

Ahoj holky, pridávam sa k vám. My podstupujeme IVF teraz v lednu v Heliose. Teraz som si začala pichať Diphereline a čakám na MS. Tak uvidíme ako to pôjde, snáď sa koncom ledna dočkám nejakého embryjka 🙂

verunka_7
9. led 2017

Ahoj holky,

přidávám se k Vám. Náš příběh je teprve na začátku, ale nikdy nezapomenu na říjen 2016, kde nám můj gynekolog řekl že máme azoospermii a já do toho prekancerózu děložního čípku. Takže mám za sebou operaci, jak tedy konizaci, tak mi raději udělal i laparku a hysterku, kde naštěstí zjistil, že jsem naprosto zdravý člověk. První dobrá zpráva za Námi. Měli jsme za sebou už i konzultaci v Pronatalu v Praze. 9.12.16 jsme byli na kontrolním spermiogramu a další skvělá zpráva. Spermie se Nám našly a i když to není na přirozené početí, tak prý na IVF to bohatě stačí. Teď už jen doufáme v další skvělé zprávy, v březnu jedeme znovu na další vyšetření ( přítel k urologovi) a pak začneme s IVF. Vychází to nějako na začátek června, tak se už strašně těšíme 🙂

nita1984
autor
9. led 2017

@verunka_7 Jaké máš zkušenosti z Pronatalu? Já odtamtud utekla ☹

verunka_7
9. led 2017

@nita1984 No já tím že jsme tam zatím byli jen 2 krát, tak dobré 🙂 pročpak jsi utekla a ke komu jsi tam chodila? 🙂

absintka19
9. led 2017

@verunka_7 ahoj, proc az tak zadlouho? My jsme koncem kvetna byli v CAR poprve, pak testy, cekani na MS, stimulace, odber vajicek a kdybych nemela ohss tak i drive, a celkove za 3 mesice od 1.navstevy jsme meli IVF a cekame mimi.

verunka_7
9. led 2017

@absintka19 No já díky té prekanceróze..Můj dr mi doporučil i očkování proti rakovině děložního čípku, tak jsem do toho šla a tím pádem můžu otěhotnět až budu doočkovaná. To je právě na začátku června 🙂 ale já se uklidňuji tím, že na šampiona/ku se musí prostě počkat 😀 a jaký byl u Vás problém? Jinak moc gratuluji!! 🙂

absintka19
9. led 2017

@verunka_7 jo takto 🙂 u me pcos a tedy anovulace, cykly az 50dni a mam protilatky proti spermiim. Ani jme nedoufali ze napoprve se hned povede. Drzim palecky. My mame dalsi zamrazene takze dalsi miminka same taky v IVF.

verunka_7
9. led 2017

@absintka19 no taky pěkný :-/ to taky musela být rána, když Vám toto vše oznámili co..ale je supr, že to takhle všechno nakonec dopadlo a že se můžete hned radovat! 🙂 Paráda! Ještě jednou MOC gratuluji!

absintka19
9. led 2017

@verunka_7 moc dekujeme. Rana to byla, clovek ani netusi co vse se v tele muze "porouchat". Diky za skvelou medicinu a zazraky. Kez by se vsem podarilo, vim jake je to trapeni...

verunka_7
9. led 2017

@absintka19 a na jakou kliniku jste chodili?