Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

fanunka
18. pro 2017

@jeanne_g nic jen trosku nafoukle bricho a na dotek trosku boli ale tezko rict jestli to neni dusledek stravovani na svahu

daphney
18. pro 2017

Holky tak jsem nevydržela. Jsem šílenej lovec duchů 🙈 po zaschnutí to chce trochu fantazie, ale byl v limitu 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

fanunka
18. pro 2017

@daphney a pockej zitra rano to uz urcite bude pekna carka 🙂 keez bychom vsechny dosly zdarneho konce!!

merilina
18. pro 2017

@daphney Je tam... já ho vidím 😉😁 Kolikaty jsi den?

daphney
18. pro 2017

@merilina dnes 7 den po ket

fanunka
18. pro 2017

@daphney 🙂 no jsem zvedava jak ti bude silit

jeanne_g
18. pro 2017

@daphney Vidiiiiim 😍

daphney
18. pro 2017

@fanunka sílit musí, jiná varianta prostě není přípustná!!!

fanunka
18. pro 2017

@daphney bodejď 🙂

merilina
18. pro 2017

Holky a jak berete Utroš? Taky 2-2-2?

jeanne_g
18. pro 2017

@daphney Dvojčata už vykukujou 😊 😉
@merilina Ja ho beru 2-0-2

fanunka
18. pro 2017

@merilina 2-2-2 a dnes jsem volala do caru a rekli dobrat co mam a pak si plod uz musi poradit

hanyas
18. pro 2017

@fanunka a kam chodis, ze vysadis Utros tak brzy? 😲

daphney
18. pro 2017

@jeanne_g stačilo by jedno, ale pokud budou dvě, budou jen vítána 💏

daphney
18. pro 2017

Beru 2-0-2

fanunka
18. pro 2017

@hanyas k Apolinari. A jak dlouho by se mel brat?

daphney
18. pro 2017

@fanunka teď by měl být plod vyživovaný zloutkovym vackem a pak jeho funkci přebírá placenta. Brala jsem ho asi do 10týdne ale já jsem krvácela.

hanyas
18. pro 2017

@fanunka prosla jsem dvema centry a v obou se utrogestan bere do konce 12.tydne. Potom uz jeho funkci prebira placenta. Aspon tak mi to bylo receno.

antoaneta
18. pro 2017

No teda holky tady se to teda rozjíždí..🤰 super!! Moc gratuluji a přeji @jeanne_g ať hcg stoupá a miminku a tobě se daří
@daphney teda holka teprve 7mý den, ty si ale netrpělivka, ale vypadá to nadějně, taky vidím ducha!! Tak ať je čárka den o dne silnější a máš těhu potvrzené ještě do Vánoce, holky to budou svátky, co? 😍

daphney
18. pro 2017

@antoaneta moc děkuji 🙂 jsem hrozná, potřebuji mít jasno a nedokážu čekat. Co ty? povídej? Kdy nás potěšíš první fotkou s bublinkou?

chiara75
18. pro 2017
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@daphney Děkuji, jsi hodná, ale už trochu krvácím, mám termín MS. Takže opět smolík...

antoaneta
18. pro 2017

Ano, utrogestan se bere až do ukončeného 12tého týdne. I já jsem brala 2-2-2, od pátku ale u mě změna, místo Utrogestanu jsem dostala Prolutex. Je to stejná látka progesteronum, akorát toto jsou injekce. V příbaláku je přímo napsaný že pomáhá otěhotnět a těhotenství udržet a v době kdy se podstupuje asistovaná reprodukce. Doktorka mi řekla, že s nimi mají lepší zkušenost a že by mi je doporučovala. Že se u nich neprojevují takové vedlejší účinky jako u toho Utrogestanu. Pokud mi teda nevadí injekce. No a vzhledem k tomu že jsem si už z předchozích cyklů zvykla, tak jsem řekla jo, když jsou teda lepší a doporučuje mi je. Řekla že můžu zkusit a uvidíme, dala mi raději i jeden Utrogestan, kdyby mi to náhodou nevyhovovalo, na který zase můžu plynule přejít. Jako ještě nevím, uvidím, přece jenom 12 týdnů 😨 Ale zatím je to popravdě asi daleko příjemnější se jednou denně ďobnout a mít klid, než 3krát denně do sebe cpát čípky, řešit hygienu a chodit pořád s vložkou. Tam dole, bez toho, je to daleko příjemnější, a navíc to že nic ze mě nevytíká je příjemnej bonus, aspoň nestresuju.
A holky co vitamíny?, dřív jsem střídavě brala na podporu otěhotnění ale už jsem dobrala a teď bych chtěla nějaké dobré na těhu a nevím jaké si koupit. Které doporučujete?

linusha
18. pro 2017

@antoaneta Mě dr. v centru i moje gyn. doporučili femibion 1 a pak přejít na 2

antoaneta
18. pro 2017

@daphney no to se uvidí, kdy bude co vidět, mám jít znovu na odběry v pátek, to mi řekla, že by rovnou i zkusila na mě kouknout ultrazvukem, tak uvidím, snad si to nerozmyslí. Právě doufám, že by tam v pátek už třeeeba? něco mohlo být vidět a já mohla i tu fotečku dostat, ráda bych ji naložila rodičům k Vánocům....už si plánuji scénář😝, nejdřív jednu fotku syna a pak tuto druhou ultrazvukovou jako překvapení druhého vnoučátka😉 moc se na to těším

merilina
18. pro 2017

Mě to podávání Utrose spodem právě taky moc nevyhovuje ... 😖 🙂 Já už jsem nakoupila ten GS Mamavit jako vitaminy. Přála bych si dvojčata 🙏 😀

misko5
18. pro 2017

@antoaneta
@daphney
@fanunka
@jeanne_g ahoj holky, moc gratuluji, držím palce, aby bylo už jen dobře a nic vás netrápilo..a tak to vypadalo beznadějně..co?? Mám velkou radost, že to dopadlo, páááni..a na Vánoce! krásný dárek..

daphney
19. pro 2017

Krádné úterní ráno všem. Testovací mánie pokračuje, ale bohužel už ne tak úspěšně, jak jsem se domnívala ☹ Dnešmí duch na testu stejný nebo možná slabší než včera ( pokud to tedy vůbec jde ) Prsa už skoro nebolí a břicho se čím dál víc chystá na MS. Nervy pracujou a hlava jede na plné obrátky...už jsem to obrečela, co už... stejně s tín nic nenadělám, neovlivním, takže jediná možnost, smířit se s realitou. Čekají mě teď perné čtyři dny v práci a ve volné chvilce se chci věnovat rodince. Miminku se u mě nelíbilo, nedá se nic dělat, ale doma mám JI, slečnu dokonalou a udělám maximum pro to aby na letošní vácoce nikdy nezapoměla. Věří na Ježíška, co může být o vánocích krásnějšího...
Holky,ženy, budoucí maminky, dávejte se sebe a své drobečky pozor, opatrujte se a věřte na zázraky... Až se trochu oklepu, přijdu vás alespoň pozdravit a pokochat se fotečkama drobečků :-* :-* :-*

fanunka
19. pro 2017

@daphney neblazni rekla bych ze je brzy na testovani. My s // nemame vyhrano ještě porad ms muze prijit akorat nemam prehled kdy kdyz jsem mela dlouhy protokol. 14 od ET nebo 14. Den od punkce?

merilina
19. pro 2017

Holky a mě od rána bolí břicho jako před MS.. Přitom jsem 26 DC a 3 den po ET 😨 Mohlo by to být uhnizďování? 🙏

jeanne_g
19. pro 2017

@daphney Naprosto chápu tvoje pocity, děvče, taky jsem to takto měla. Včera na krvi mi sestřička říkala, ze do 12 dne po et nemá cenu vůbec dělat testy z moči. Ale kdo to má vydržet, že... Něco na testu je a to bych brala pozitivně, musí se holt jenom ještě trochu víc zavrtat, než to pořádně rozjede. 😘🍀
@merilina Ano, to může byt 🍀🙏