Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

lucie7411
27. pro 2016

Jééé já myslela, že píšeš o mě 🙂 krom IUI mám vše stejné, IUI po endošce prý u mě nemá ani smysl.... Takže letos plánujeme IVF, doktor mi ještě nyní zkusil dát duphaston a clostík, ale prý to nevidí nadějně, ale prý to zkusíme a pak ivf.... no čeká nás krušný rok 😉

nita1984
autor
27. pro 2016

@lucie7411 jojo, clostík mám také za sebou, jen v konbinaci s utrogestanem... u nás to po červencové operaci vypadalo nadějně.. pěkný folikul po clostíku na průchodné straně, udělala se IUI, ale pořád nic... tak jsem si dali od září do konce roku pauzu a v lednu to pomaličku začneme řešit. Máme ještě njaké jiné starosti, ale chci ít alespoň jasno v otázce financí a toho, jak to celé bude probíhat

lucie7411
27. pro 2016

@nita1984 my to začneme řešit v červnu, tak uvidíme, máte už děti nebo by bylo první? My máme skoro jedenáctiletou dcerku a druhátko jsme pořád odkládali a tak to dopadlo...já to teprve začala brát a po tom duphastonu jsem nedostala ms, měla jsem jí dostat v sobotu a nic a to mám vždy pravidelné, TT negativní tak uvidím zda mi to rozodilo nějak cyklus :(

nita1984
autor
27. pro 2016

@lucie7411 pro nás je to první dítko. My také samotné IVf chceme řešit ž v létě, teď máme ještě řadu starostí které se v posledním roce vyrojily, tak až to bude mít nějaký progres. Ale chci vědět co a jak i finančně. Částky se rozcházejí i v řádech deseti tisíců... tak mě zajímá náś konkrétní případ

lucie7411
27. pro 2016

napíši Ti zprávu 🙂

nita1984
autor
2. led 2017

Tak jsem objednana na konec ledna na konzultaci. Bylo by to i dřív, ale chtěla jsem konkrétního doktora. Takže se moc těším, co se dozvím

lucie7411
2. led 2017

@nita1984 ahoj, tak to je super, to jsme zvědavá, pak mi prosím napiš první dojmy a info, budu za ně moc vděčná 🙂 moc díky a držím pěstičky ať jde vše tak jak má 🙂

lenejewel89
3. led 2017

Ahoj holky, já už jsem v IVF centru přes 1.rok a stále je moje děloha prázdná, mám za sebou 1x KET - neúspěšný, a tak dále jezdím každý měsíc do Heliosu na kontrolu ultrazvukem, zda se moje děložní sliznice umodřila a budu moci jít na další KET... teď v pátek jedu, budu 10DC, tak jsem zvědavá, co moje sliznice. Mám jí hrozně nízkou, embryjko by se mi v ní neudrželo, už jsem zkoušela prášky, injekce a nic nepomohlo...Mám za sebou 1x císařský řez v roce 2012, máme krásného zdravého syna, potom laparoskopii s odstraněním ložisek endometriózy, potom hysteroskopii 2x a další operace byla chirurgický řez na pravé straně břicha a také odstranění endometriózy.

lenejewel89
3. led 2017

Snažíme se o druhé už 2 a půl roku a zatím nic...

lenejewel89
3. led 2017

Jinak nás doteď stálo IVF i s lékama přes 80.000,-Kč...kdyby to alespoň k něčemu bylo, ale zatím není...uvidíme, co mi v pátek řeknou v Heliosu na sliznici, ani nevíte, jak moc bych si přála už jít na KET a mít embryjko v bříšku...

martik29
3. led 2017

Neví někdo prosím o jakou kliniku se jedna? Děkuji http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/4408...

nita1984
autor
3. led 2017

@lenejewel89 ahoj, sleduji Tvůj příběh už z IVF 2016... byly u vás tyto problémy očekávané? Jakože už předem si věděla, že jsou se sliznicí problémy nebo se objevily až v průběhu IVF?

nita1984
autor
3. led 2017

@martik29 Reprofit Brno

hanyas
3. led 2017

@martik29 netusim, ale docela by me to zajimalo...

hanyas
3. led 2017

@lenejewel89 tak budu drzet pesti. Ja se prave ted taky chystam na KET. Jsem 6.DC a na utz jedu v pondeli.

nita1984
autor
3. led 2017

@hanyas psala jsem to o zprávu výše. REPROFIT BRNO

hanyas
3. led 2017

@nita1984 uz to vidim. A to vis jiste? Kdyz to tak tutlaji...

nita1984
autor
3. led 2017

@hanyas Je to potvrzené, říkali to ve zprávách a atdy to taky píšou
http://echo24.cz/a/iQdtc/babisova-klinika-zpack...

hanyas
3. led 2017

@nita1984 no, tak to ufff. Do Brna chodim taky, ale nastesti ne do Reprofitu...

nita1984
autor
3. led 2017

@hanyas no, je to síla. Chápu, že jsou to jen lidé, ale zrovna v tomhle oboru to má fatální následky .-(

hanyas
3. led 2017

@nita1984 to teda jo. Uz takhle je to zaprah pro psychiku...natoz tohle...

nita1984
autor
3. led 2017

@hanyas v právě, právě. Vůbec si to neumím představit

marsi69
3. led 2017

Ahoj holky 🙂 já jdu na první IVF ted v lednu .... 11.1. bych měla mít menses - tajně doufám že nepříjde 😀🙂 docela se toho ale bojím :( je tu někdo kdo se chystá na ivf do fakultky v olomouci ? 🙂
s ex přítelem to nešlo :/ jedno mimoděložní těhu, jedno zamlklé :( po zdravotní stránce jsem ok - chyba byla spíše v psychice s ex :/ ted mam fajn přítele tak uvidíme 🙂

lucie7411
3. led 2017

@marsi69 ahojky, taky plánujeme Olomouc, ale zatím nevím kam, budu držet pěstičky, můžu když tak napsat pak zprávičku a poprosit Tě o bližší info prosím? 🙂

marsi69
3. led 2017

@lucie7411 jj klidně 🙂

ellisabetha
3. led 2017

@marsi69 ahoj. My chodíme do fakultky. V srpnu jsem byla na IVF a v lednu nás asi čeká KET. Zatím jsem tam docela spokojená. Držím palce. ☺

marsi69
3. led 2017

@ellisabetha děkuji 🙂 a držím palce

sussah
3. led 2017

No úžasné...My o 3 týždne ideme do Reprofit Brno

lenejewel89
3. led 2017

@nita1984 Ahoji, o sliznici vedeli doktori hned od zacatku v Repromede Brno, ale nerekli mi o tom, potom kdyz uz to bylo pres pul roku a nic se nedelo, zadny transfer, tak jsem se zeptala, kde je problem, proc mi nechteji udelat transfer, tak ze mam nizkou sliznici, ze by se embryjko nechytlo...no a od te doby na prd, presla jsem do Heliosu v Brne, tam zkousela take prasky i injekce do bricha a stejne nic. Uz jsem zoufala, mam krasne embryjka zamrazene, ale pouzit je nemuzu.

hanyas
3. led 2017

@sussah myslím, že můžeš být v klidu. Ti si tam teď dají sakra majzla, aby v tom měli pořádek 🙂