• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po narození dítěte mi kleslo sebevědomí. Jak to máte vy?

27. října 2014 
@dokument nenech si do niceho kecat...urcite to tchyne mysli dobre,ale jen ty vis nejlip jak se postarat o sve detatko..uz jen proto,ze je to tak po matersky strance dany matkou prirodou..nehledej na sobe to co nestihas a nezvladas..a to ze uz nejsi treba tak namalovana ci nacesana to je to vedlejsi...urcite nechodis jako strasak...hledej na sobe i to dobre..urcite toho je hodne..
9. říj 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@veroon1 děkuji za povzbuzující slova :slight_smile:
9. říj 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafeska Strach Tě ničí a ničemu moc většinou neprospívá. Jestli se chceš cítit líp, můžeš se podívat na malý manuálek FasterEFTu (článek na mém fotoblogu) a pro ví informací případně nasměrování Tě zvu do skupiny Emoční terapie.
10. říj 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dokument Něco od chlapa - jak žena vypadá (a to nejen z osobní zkušenosti, ale i z výzkumů) je méně důležité, než si lidé myslí. Spíš je to o energii, náboji, "šťávě", schopnosti šířit náladu. A to si myslím, že je oboustranné, že? Určitě je vizáž partnerky důležitější, než pro Vás (statisticky) partnera, ale nepřeceňuj to. Snaž se dostat do pohody. Můžeš k tomu užít manuálek uvedený v mém předchozím příspěvku.
10. říj 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
naopak. s péčí o dítě mi sebevědomí vzorstlo. Dokázala jsem sama sobě, že zvládnu věci, které sem předtím nedělala nebo dělat nemusela. Starat se o miminko, velký dům (nezahrabat se do nepořádku např.), uvařit si, trošku zahradničit.
Dokážu žít daleko od rodičů a poradit si, ono to ani jinak nejde.
taky jsem nespokojena občas s vizáží, ale pro svého chlapa jsem ,,krásná maminka". holt olečení ve skříni změnilo pořadí, něco jsem si koupila nového abych se v tom cítia dobře, pohled na spokojené dítě vždycky zvedne náladu.
máma vždycky ví, co je pro její dítě nejlepší, nejlíp se znají. rady ostatních poslouchám a využiji, co chci.
27. říj 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
13. lis 2014 v 11:47 • karolin54
Tvůj příspěvek