Podstupuje právě někdo IVF? Podpořme se

rioko
20. črc 2013

Ahoj, podstupuji právě své 3 IVF, ráda bych se s někým podporovala a probírala pocity a podobně.Většina diskuzí je ale už hodně rozjetá. Nezačne někdo semnou novou?

alenka_p
29. črc 2013

@karolina82 To je krásný počet, závidím ty zamražená embrya 🙂

rioko
autor
31. črc 2013

@karolina82
@alenka_p jak se cítíte? nějaké těhu příznaky? já vůbec nic, jsem z toho trochu zmatená, říkali mi, že ohss se případným otěhotněním zhorší, ale spíš odezněl a necítím vůbec nic

alenka_p
31. črc 2013

@rioko já ne, ale u mě už je asi jasno, test negativní, špiním, skoro krvácím....

karolina82
31. črc 2013

@rioko
@alenka_p
Ahoj. Já jsem od včera naprosto bez nálady:( Od včerejšího odpo je mi blbě jako před menstruací , takže se chodím kontrolovat snad každých 10 min. Alčo, není na test brzo?

alenka_p
31. črc 2013

@karolina82 podle instrukcí jo, ale 8. den po ET už většinou něco bývá vidět (minule jsem čárku měla už od 7. dne po ET - ale odešlo s MS), navíc to špinění.....takže bez nálady jsem tedy taky :(

rioko
autor
31. črc 2013

@alenka_p netestuj, je to brzy, já měla u prvního dvě čárky až myslím 10 den takže teď bych se divila kdybych něco měla, Ty jsi byla na ET ve čtvrtek?

@karolina82 tak pocity mám úplně stejné, taky mě pobolívá břicho mírně na mrchu, ale vím už že to taky nemusí nic znamenat, měla jsem to i u Vojtíška, takže neboj, nic není ztraceno. Ale jinak nálada nic moc.Kdy budeš testovat?

karolina82
31. črc 2013

@rioko Ještě určitě ne. Jsem teprve týden po, takže ještě týden mám čas.

rioko
autor
31. črc 2013

@karolina82 tak to jsi dobrá,tak dlouho to zase nevydržím, já asi o víkendu.Jinak já ms ani dostat nemám ještě, až za týden, ale kdo ví jak to bude po těch hormonech - ale mám delší cykly

alenka_p
31. črc 2013

@rioko já byla na ET v úterý, dneska jsem 8. den po....já vím, že je brzo, mě spíš znervózňuje to špinění, ale uvidíme no, ještě to nevzdávám 🙂

alenka_p
31. črc 2013

jo a MS bych měla dostat v pátek, tak to bude asi jasno, jestli se rozjede nebo ne, po minulém ivf jsem jí i přes utroš měla přesně v termínu....

rioko
autor
1. srp 2013

@alenka_p já byla na ET ve čtvrtek tak já mám času nejvíc, testnu v sobotu a neděli, ale pořád tomu moc nevěřím. a špinění nám řekli že kdyby bylo kolem 7 DC že je v pořádku že se mimi uhnizďuje, to já nemám špinění vůbec ale ani nemám mít ms

rioko
autor
2. srp 2013

Tak krev negativní, mám vysadit všechny léky. V září jsme se domluvila na KET. Ale jsem z toho hrozně zklamaná a smutná, všechno trápení na nic zase

rioko
autor
2. srp 2013

@karolina82
@alenka_p moc vám přeji, aby vám to dopadlo dobře, dejte určitě vědět

karolina82
2. srp 2013

@rioko Moc děkuji. Už třetí den mám takovou depku (samozřejmě jsem nevydržela a včera ráno tj. 8. den jsem si udělala test - negativní), že další se budu bát si udělat. Nezoufej, máte ještě mrazáčky a také už máš jednoho krásného zdravého synka🙂

rioko
autor
2. srp 2013

@karolina82 radši fakt netestuj, dokud nešpiníš nerozjede se Ti ms tak není nic ztraceno. Vojta mě drží nad vodou, ale touha po druhém je úplně stejná. No mrazáčky máme, ale jen 4, doufám že zvládnout rozmražení a budou pěkní

karolina82
2. srp 2013

4 je dost, určitě to dopadne.

alenka_p
2. srp 2013

@rioko To je mi moc líto :( Držím palce, ať je KET úspěšnější ;)

rioko
autor
2. srp 2013

@alenka_p a jak jsi na tom Ty?

alenka_p
2. srp 2013

@rioko no tak nějak furt stejně, špiním slaboulince, MS zatím nikde, ale tu může držet utrogestan....test jsem dneska nedělala, asi zkusím zítra, polud nezačnu krvácet

rioko
autor
2. srp 2013

@alenka_p tak to je pořád nadějné, mě se taky ms nerozjela, mírně špiním, ale u mě to fakt drží léky, už jsem vysadila a myslím že zítra to přijde.Držím pěsti na test

gebymaruska
2. srp 2013

Ahojte, taky jsem zrovna ve fázi příprav na Inaše první IVF, jsem dnes 5DC. Dnes jsem byla na kontrolním ultrazvuku a folikuly rostou, mám jich 8. Tak uvidíme v pondělí. Možná už ve středu bude OPU. 🙂

rioko
autor
2. srp 2013

@gebymaruska tak držím pěsti a přeji, aby byla pěkná úroda 🙂

gebymaruska
2. srp 2013

@rioko děkuji.. 🙂

alenka_p
3. srp 2013

Ahoj holky, tak hlásím, že u mě taky nic :( Test sněhobílý, špinění zesiluje...tak máme teď asi tak tři možnosti, buď za dva tři měsíce další ivf (to se mi ale vůbec nechce), nebo nějaké další vyšetření (nemám genetiku, laparku), nebo se na to úplně vykašlat....zatím se mi nejvíc líbí poslední možnost, aspoň na chvíli, nějak mě to tentokrát hodně vzalo :(

alenka_p
3. srp 2013

@gebymaruska držím palce, ať jsi úspěšnější než my tady ;)

rioko
autor
3. srp 2013

@alenka_p to je mi líto. Tak odpočiň a za pár měsíců uvidíš, třeba najdeš novou sílu a chuť.

karolina82
3. srp 2013

@alenka_p Ahoj Alčo. Moc mě to mrzí. Nepůjdeš ještě pro jistotu na krev?

gebymaruska
3. srp 2013

@alenka_p děkuji za podporu. A komu se zatím povedlo? Slyším tady samé negativní reakce. ☹

rioko
autor
3. srp 2013

@gebymaruska nám první IVF vyšlo, máme z něho 4 letého chlapečka, ty další už nám bohužel nevychází

alenka_p
3. srp 2013

@karolina82 nepůjdu, není ani duch, vím, že testy mi hcg ukazují, takže není co řešit...