Podstupuje právě někdo IVF? Podpořme se

rioko
20. črc 2013

Ahoj, podstupuji právě své 3 IVF, ráda bych se s někým podporovala a probírala pocity a podobně.Většina diskuzí je ale už hodně rozjetá. Nezačne někdo semnou novou?

alenka_p
3. srp 2013

@gebymaruska jééé to se nenech nějak vystrašit, jen jsme se tu blbě sešly tři co jsme měly smůlu...jinak je ta pravděpodobnost otěhotnění po ivf docela dobrá ;)

karolina82
4. srp 2013

@rioko
@alenka_p Tak já taky nic.

alenka_p
4. srp 2013

@karolina82 Ach jo, to je mi moc líto...fakt jsme se tu nějak blbě sešly. Budu držet palce ať se chytnou mrazáčky ;)

rioko
autor
4. srp 2013

@karolina82 tak to mě mrzí, kdy půjdeš na KET? budeme bojovat zase spolu? já jdu v září

gebymaruska
4. srp 2013

@rioko aha, tak hlavně ať se podaří. =) To to je naše první ivf, tak jsem zvědavá.

karolina82
4. srp 2013

@rioko vůbec nevím. Musím počkat, co mi řekne doktorka. Položilo mě to a jen řvu a řvu..tak jsem tomu věřila. Vůbec si nedovedu ted představit, že tohle zklamání zažiju znova.

rioko
autor
4. srp 2013

@karolina82 já vím úplně přesně jak se cítíš, já jsem tomu teď taky věřila a tím, že to bylo poslední IVF, je to pro mě hrozné. Ale asi to beru líp, než kdybych neměla ani Vojtíška, to je pravda, že je mi velká útěcha. Ale Tobě to vyjde, máte hodně mrazáčků, tak nemusíš všechno podstupovat znovu komplet