Předčasný přechod (menopauza), máte někdo?

hlavinka
23. kvě 2012

Ahoj holky, je tady nekdo, kdo by mel predcasny prechod? Zatim to nemam potvrzene, ale lekarka ma na to podezreni (musim jeste na krevni testy).
Berou se nejake hormony? Dejte prosim vedet, co to s sebou nese, krome toho, ze uz nemuze clovek mit deti (coz mne teda vubec nevadi).

diky moc 😉

lynks
14. dub 2014

@hlavinka Ahoj, už jsou to dva roky od tvého příspěvku,mohla bys napsat jak to dál dopadlo?díky

zdenek_15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eliska665
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankamila
4. pro 2018

Ženy a berete nejaky doplnky, vitaminy??

lprdola
10. pro 2018

Mamina bere vitamin D, citi se po nem lepe.

hankamila
20. pro 2018

Díky, jak citi zmenu? Citi se po nem lepe? Lepe to snasi ten výbuch hormonu?

doubrafka
25. čer 2019

Nejhorsi jsou podle me ty navaly a i vykyvy nalad.Pak jsem také hodne od kamaradek slysela ze se i pribira. Berou vitaminky všechny a pak se to ustalilo.

dan70
9. led 2020
Uživatel dan70 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dan70.

Hezký článek o menopauze. Doporučuji pročíst. https://www.vegall.cz/novinky/menopauza

herbinaaa
3. črc 2020

mamka je v menopauze a bere doplněk stravy perfect day

aidi2
15. kvě 2023

Holky, diskuze je sice starší, ale poraďte mi něco, co vám zabralo na předčasnou menopauzu, prosím? Nějak se mi to spustilo a trpím hormonálními výkyvy, pocením, šílený prostě.

zorizeli
18. kvě 2023

@aidi2
To znám, také jsem tím trpěla, trvalo mi to asi půl roku, než mi něco zabralo a srovnalo se to. Zabraly mi až tablety KK Harmonie ženy, který obsahuje přírodní směsi na vyrovnání hormonální hladiny, po třech měsících jsem měla hormony v rovnováze a návaly přestaly.

zlato89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz