• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
tak to já mám víc :frowning2: ale už mám namíchanej koktejl,zacpu noc a vypiju :grinning:
12. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pívo je lék :grinning:
12. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to máš za koktejl?
12. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě ten od herbalifu :unamused: já si ho objednala, to už je dlouho,otevřela jsem ho minulý rok,ale nebylo dost vůle :confounded: tak snad teď to vydržím aspoň měsíc - u mě stačí ten týden překlenout,pak je mi líto,to přerušit,když jsem už "tak dlouho" vydržela :slight_smile: je čokoládovej,ale ta chuť nemá teda s čokoládou vůbec nic společnýho :sweat_smile: :rolling_eyes: mám ho vyhodit nebo vypít? radši ho zkonzumuju
12. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata...
teda to jsem ani necekala, ze tu nekdo bude po ranu... :wink:
elit o se mi stalo v nedeli, vcera jsemd leala plysaky, knizky, stan s hrackama... :wink: vcrea k urazu nedoslo... :wink:
cekame na tatu jede pro vyjadreni do skolky a nakoupit... uz mi kruci v bruchu... to je to , ze jsem se vcera anrvala hranolama... ale byly z trouby, tak to nebylo tak mastny... :slight_smile:
12. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak jsem zase blbě četla :unamused: ... :slight_smile:
nejhorší je chodit nakupovat o hladu,to já pak nakoupím všechno a začnu jíst už cestou k autu a skončím večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi eli to je znamo ze se nema chodit ankupovat s hladem... ale enkdy to envyjde a to pak je palka za nakup... :grinning: taky jim uz v aute... :grinning: to nevadi, ze nectes... :wink: hlavne ze pises... :sunglasses:
12. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,člověk koupí samý kraviny a pořádný jídlo žádný :grinning:
12. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo... ale plnej kosik a hroznej hlad a kdyz se tak kouknu tak nic poradneho v košiku nemám... :grinning:
ja asi umru hlady nez dojede... :confounded:
12. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neumřeš,člověk vydrží dlouho bez jídla :grinning: to jakten chlápek,co držel půst 40 dní a jen pil vodu a ještě do toho cvičil - to by byla moje smrt :astonished:
12. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje taky... :grinning: :grinning:
neumru tata uz je doma a chysta snidanicku... :dizzy_face: konecne jednou dela nekdo neco za me.... :grinning: a jeste mi nadal, ze nemam koupenej platkovej syr... ten ji jen on... :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem taky doma,venku to vypadá,že budou padat h...s hákama.Malý mi udělala scénu v krámě-nutně potřeboval pití-chutná mu figo a maminka nechtěla dát :astonished:
Musím to jít tady kapku poklidit,udělat číčana a dát mu žrádlo,odpo se k ničemu nedostanu,přijede mamka a pak trénink-jo a večer se chystám cvičit-Sára mi to bude počítat-tak snad nezhebnu
12. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady svítí sluníčko zatím,po obědě vyrazím k mámě,tak snad mi nebude lejt,budem na zahrádce :slight_smile:
co budeš cvičit? já mám mna dvd pilates a pak nějakej aerobic,jenže tady je tak málo místa,že nemůžu moc rozhazovat rukama a nohama :grinning:
12. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sakriš, vy jste toho zase tolik napsaly, že se to nedá ani číst :sweat_smile: Jen jsem to rychle prolítla a co jsem si všimla, tak nejvíc rozebíraný bylo hubnutí
12. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestrašte s tím cvičením. Já už na něj nejsem schopna sebrat ani tu energiinatož chuť
12. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Radu,taky nevím,kde energii vezmu,ty odpočívej a nabírej síly :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nějaký to cviko během těhu bych taky mohla, ale fakt už se večer sotva plazím (teda i před těhu to tak bylo) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem koukala na účet a ta mateřská tam ještě není. Budu muset zkusit prubnout i automat, protože ych ju tam už dneska měla mít a celkem bych ji i potřebovala. Musím Matesovi nakoupit nějaký sváče a taky něco na pití :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen sed-leh a dřepy-na nic víc se nezmůžu
tak než jsem poklidila u Sáry v pokojíku,prťavec mi vylil čaj do ohrádky-doufám,že už si zlobení pro dnešek vybral :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem zjistila, že vůbec neumím hospodařit s penězma. I když si řeknu, že můžu utratit každej tejden tolik a tolik, tak pak je nějakej větší nákup, tak vemu z jinýho přídělu a pak se to takhle vleče a opakuje a nakonci měsíce se už modlím aby byla mateřská
12. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj lump než jsem si vyčistila zuby vylil psovi z misky všechnu vodu, naházel do toho granule a celej se v tom vyválel. . . :angry:
12. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě chodí stav účtu na mobil,ale poslední měsíc mi choděj chybný údaje,je tam rozdíl asi pět tisíc,pořád si říkám,chodíš okolo spořky,tak si tam skoč a nejsem schopna tam zajít
12. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky neumím moc vyjít s penězma,natož ušetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky chodí upozornění na mobil, ale s denním zpožděním. A někdy se mi stává, že peníze už mám na účtu,ale na servisu nejsou vidět, ale v bankomatu jo
12. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
peníze a já se moc nekamarádíme-vždycky mi někam utečou! :frowning2:
12. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že nekamarádijou jenom se mnou :sunglasses:
12. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady paní na přepážce mi říkala,že to je u nich obráceně,že když nejsou vidět u ní,nemůžou být na bankomatu vidět :sweat_smile: a za týden byl manža v bance a paní mu odsekla,proč se chodí dívat k ní,že když nejsou na bankomatu,stejně na účtě nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si pak vyber
12. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ten servis vůbec nevyužívám
12. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho právě využívám pořád. Jako spořka to má všechno tak na prd
12. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz je devet a za pul hodky mame jit na bus.. no to nevim jak udelam... :sweat_smile: sakra
12. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
málo času málo času? tady se spí :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek