Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
12. kvě 2010

tak to já mám víc ☹ ale už mám namíchanej koktejl,zacpu noc a vypiju 😀

elidule
autor
12. kvě 2010

pívo je lék 😀

seba
12. kvě 2010

co to máš za koktejl?

elidule
autor
12. kvě 2010

no ještě ten od herbalifu 😒 já si ho objednala, to už je dlouho,otevřela jsem ho minulý rok,ale nebylo dost vůle 😖 tak snad teď to vydržím aspoň měsíc - u mě stačí ten týden překlenout,pak je mi líto,to přerušit,když jsem už "tak dlouho" vydržela 🙂 je čokoládovej,ale ta chuť nemá teda s čokoládou vůbec nic společnýho 😅 🙄 mám ho vyhodit nebo vypít? radši ho zkonzumuju

janulle22
12. kvě 2010

dobre ranko devcata...
teda to jsem ani necekala, ze tu nekdo bude po ranu... 😉
elit o se mi stalo v nedeli, vcera jsemd leala plysaky, knizky, stan s hrackama... 😉 vcrea k urazu nedoslo... 😉
cekame na tatu jede pro vyjadreni do skolky a nakoupit... uz mi kruci v bruchu... to je to , ze jsem se vcera anrvala hranolama... ale byly z trouby, tak to nebylo tak mastny... 🙂

elidule
autor
12. kvě 2010

jo tak jsem zase blbě četla 😒 ... 🙂
nejhorší je chodit nakupovat o hladu,to já pak nakoupím všechno a začnu jíst už cestou k autu a skončím večer 😝 😀

janulle22
12. kvě 2010

hihi eli to je znamo ze se nema chodit ankupovat s hladem... ale enkdy to envyjde a to pak je palka za nakup... 😀 taky jim uz v aute... 😀 to nevadi, ze nectes... 😉 hlavne ze pises... 😎

elidule
autor
12. kvě 2010

no,člověk koupí samý kraviny a pořádný jídlo žádný 😀

janulle22
12. kvě 2010

no to jo... ale plnej kosik a hroznej hlad a kdyz se tak kouknu tak nic poradneho v košiku nemám... 😀
ja asi umru hlady nez dojede... 😖

elidule
autor
12. kvě 2010

neumřeš,člověk vydrží dlouho bez jídla 😀 to jakten chlápek,co držel půst 40 dní a jen pil vodu a ještě do toho cvičil - to by byla moje smrt 😲

janulle22
12. kvě 2010

no moje taky... 😀 😀
neumru tata uz je doma a chysta snidanicku... 😵 konecne jednou dela nekdo neco za me.... 😀 a jeste mi nadal, ze nemam koupenej platkovej syr... ten ji jen on... 😀 😀

seba
12. kvě 2010

Já už jsem taky doma,venku to vypadá,že budou padat h...s hákama.Malý mi udělala scénu v krámě-nutně potřeboval pití-chutná mu figo a maminka nechtěla dát 😲
Musím to jít tady kapku poklidit,udělat číčana a dát mu žrádlo,odpo se k ničemu nedostanu,přijede mamka a pak trénink-jo a večer se chystám cvičit-Sára mi to bude počítat-tak snad nezhebnu

elidule
autor
12. kvě 2010

tady svítí sluníčko zatím,po obědě vyrazím k mámě,tak snad mi nebude lejt,budem na zahrádce 🙂
co budeš cvičit? já mám mna dvd pilates a pak nějakej aerobic,jenže tady je tak málo místa,že nemůžu moc rozhazovat rukama a nohama 😀

lamarika
12. kvě 2010

Holky sakriš, vy jste toho zase tolik napsaly, že se to nedá ani číst 😅 Jen jsem to rychle prolítla a co jsem si všimla, tak nejvíc rozebíraný bylo hubnutí

lamarika
12. kvě 2010

Nestrašte s tím cvičením. Já už na něj nejsem schopna sebrat ani tu energiinatož chuť

elidule
autor
12. kvě 2010

ahoj Radu,taky nevím,kde energii vezmu,ty odpočívej a nabírej síly 🙂

lamarika
12. kvě 2010

No, nějaký to cviko během těhu bych taky mohla, ale fakt už se večer sotva plazím (teda i před těhu to tak bylo) 😝 Tak jsem koukala na účet a ta mateřská tam ještě není. Budu muset zkusit prubnout i automat, protože ych ju tam už dneska měla mít a celkem bych ji i potřebovala. Musím Matesovi nakoupit nějaký sváče a taky něco na pití 😅

seba
12. kvě 2010

já jen sed-leh a dřepy-na nic víc se nezmůžu
tak než jsem poklidila u Sáry v pokojíku,prťavec mi vylil čaj do ohrádky-doufám,že už si zlobení pro dnešek vybral 😅

lamarika
12. kvě 2010

Holky já jsem zjistila, že vůbec neumím hospodařit s penězma. I když si řeknu, že můžu utratit každej tejden tolik a tolik, tak pak je nějakej větší nákup, tak vemu z jinýho přídělu a pak se to takhle vleče a opakuje a nakonci měsíce se už modlím aby byla mateřská

lamarika
12. kvě 2010

Ten můj lump než jsem si vyčistila zuby vylil psovi z misky všechnu vodu, naházel do toho granule a celej se v tom vyválel. . . 😠

elidule
autor
12. kvě 2010

mě chodí stav účtu na mobil,ale poslední měsíc mi choděj chybný údaje,je tam rozdíl asi pět tisíc,pořád si říkám,chodíš okolo spořky,tak si tam skoč a nejsem schopna tam zajít

elidule
autor
12. kvě 2010

taky neumím moc vyjít s penězma,natož ušetřit 😝

lamarika
12. kvě 2010

mně taky chodí upozornění na mobil, ale s denním zpožděním. A někdy se mi stává, že peníze už mám na účtu,ale na servisu nejsou vidět, ale v bankomatu jo

seba
12. kvě 2010

peníze a já se moc nekamarádíme-vždycky mi někam utečou! ☹

lamarika
12. kvě 2010

Tak to jsem ráda, že nekamarádijou jenom se mnou 😎

elidule
autor
12. kvě 2010

tak tady paní na přepážce mi říkala,že to je u nich obráceně,že když nejsou vidět u ní,nemůžou být na bankomatu vidět 😅 a za týden byl manža v bance a paní mu odsekla,proč se chodí dívat k ní,že když nejsou na bankomatu,stejně na účtě nebudou 😝 tak si pak vyber

elidule
autor
12. kvě 2010

já ten servis vůbec nevyužívám

lamarika
12. kvě 2010

Já ho právě využívám pořád. Jako spořka to má všechno tak na prd

janulle22
12. kvě 2010

tak uz je devet a za pul hodky mame jit na bus.. no to nevim jak udelam... 😅 sakra

elidule
autor
12. kvě 2010

málo času málo času? tady se spí 😅