Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
12. kvě 2010

Tady už se taky zalehlo 😀
a já zasloužím pochvalu-konečně jsem uklidila to prádlo a zaroveň přerovnala věci malýmu,takže večer to možná nafotím a naházím na prodej-jestli se mi bude chtít 😝

janulle22
12. kvě 2010

no tak sjem osprchovana a oblecena i ada je oblecenej... 😉 😉 jeste mam cas... 😀 asi mam v zadku vrtulu ze jsem to stihla tak rychle... 😀 ale vlasy yi musim vyzehlit u nasich a namalovat oblicej taky,.... 😉 tak jdem se pomalu vypakovat ven,.,, tak pa holky vecer se tu na skok ukazu... budem chystat to malovani.... a jedem asi i pro koberec... 😉 tak doufam, ze do pristi vyplaty nebudem louskat cvrcky... 😀

lamarika
12. kvě 2010

Tak manža už je s malým venku. Tak jedu nakoupit jídlo,malýmu čapku (jednu mi manža totiž stratil), bačkůrky, protože ty co má už mu jsou těsný a pak rychle vařit. Po o pojede konečně manža koupit koberec. Akorát ten pokoj se posunul až na pátek, protože zítra budou tchánovci stěhovat obyvák a manža musí jet pomoc 😠 A my kvůli tomu musíme posunout celej program 😠

elidule
autor
12. kvě 2010

holky, vy mě štvete s těma kobercema 😀 já už chci taky nějaký koupit!
Ráďo,to se nedivím,že jsi naštvaná,toho mýho by snad ani nenapadlo,teď když nás tlačí čas a na bytě musí dělat v každou svojí volnou chvilku,aby jel k rodičům.To by mě pěkně taky nakrknul!

denisa31
12. kvě 2010

ahoj, tak já byla včera okukovat nábytek v Asku a tam měly taky krásný koberce a za dobrou cenu, když jsme sháněli my, tak měli prd
dneska tu byli kupci na sedajdu a představte si, byl to manželovo kámoš, ta Plzeň je fakt vesnice s tramvají, ještě se rozhodnou, kéž by to klaplo
u nás už se taky spí

seba
12. kvě 2010

Tak u nás už je po spánku,nočník splněn,polívka zdlábnutá,půjdem pro Sáru a pak mu dám druhý.
tatínek se nám dneska ještě neozval,asi jezdí ☹ Ráda bych věděla,kdy přijede,slíbil Sáře multikino,tak abych jim zamluvila lístky

denisa31
12. kvě 2010

tak sedačka prodaná, už se mi ozvali další zájemci.....takže si klasicky říkám, jestli jsem to nedala levně, ale hlavně, že je pryč a mám tím pádem penízky na novou
nám dneska přišel novej nočník a je prasklej 😝
my dneska razíme do zoo

seba
12. kvě 2010

Jé já bych šla taky....
Taťka se ozval,přijede až v sobotu večer-to si ho teda užijem 😠 😠 😠
My máme nočník po Sáře,teď jsem mu kupovala to sedátko na záchod-ale ještě to není aktuální

lamarika
12. kvě 2010

sebu a už si dokáže i sám říst, že se mu chce?
Mně zase dneska řekl manža, že má pro sebe a Matese na sobotu výlet k jedněm známým a že já je stejně neznám, tak bych tam prý neměla co dělat 😒 No, alespoń, že si sebou chce vzít malýho.
Nás čeká ZOO asi příští víkend a pak to aqua centrum (myslím to s těma rybičkama) v Praze. Nebyl jste v tom centru někdo?

elidule
autor
12. kvě 2010

Radu,nevím,asi to není ono,minulý rok jsme byli na Matějský a tam byla nějaký mořský svět nebo co to bylo (to bylo jako stálá expozice),plno akvárek i žraloci (líný,žádný čelisti 😀 😀 ) a tak různě,bylo to moc hezký,ale tma 😅 jako je jasný,že ty akvárka osvícený,to bylo krásný a pak tam pouštěli na zem na koberec nějakou projekci a děti v tom řádily,ale byly to všechno větší děti,naše cácora by se tam asi bála ............... ale možná mluvím o něčem úplně jiným 😨

elidule
autor
12. kvě 2010

jinak cestu autem jsem zvládla dobře,nezapomněla jsem to 😀 akorát na cestě zpátky mi Jusťa usnula,tak půjdem spát asi tak po osmý asi až

seba
12. kvě 2010

Zdravím při večeru,mám toho dost-malýho jsem rychle vykoupala-byl plný písku,dostal mlíko a padl za vlast.
Seba si na nočník neřekne,vysazuju ho před a po spaní.Ale pokaždý se buď vyčůra nebo tam je hoňas.

elidule
autor
12. kvě 2010

koukáte některá někdy na factor strachu?

janulle22
12. kvě 2010

ahoj holky,, tak jsme doma... ve skole nuda pak posezeni s jakoubkou nakoupili deckam blbosti a pak jeli s tatou na koberec a hend jsme koupili a v patek nam ho dovezou... 😵
ted pomaha dedcovi na zahrade a pomalu to nachystame a zetra hned sup na to... 😵 se tesim co bude ada rikat na vymalovanej pokojik... 😉

lamarika
12. kvě 2010

Liduš já myslím trošku něco jinýho, ale asi to bude hodně podobný http://www.morskysvet.cz/

elidule
autor
12. kvě 2010

Ráďo,tak je to vončo 🙂 podle těch fotek si to vybavuju,nahoře v patře se dělají různý výstavy a pouští se do toho hudba a je to moc pěkný

elidule
autor
12. kvě 2010

hlavně mě fascinovaly ty lidi - všude nápisy jak kráva nefoťte s bleskem a bral na to někdo zřetel? 😠

lamarika
12. kvě 2010

Malýmu se strašně líbí rybičky, tak se mu to bude snad líbit 😕 Hlavně je teda rád krmí 😀

elidule
autor
12. kvě 2010

akorát by tam člověk měl jít sám,protože těch lidí,ani jsme se k některým akvárkům vůbec nedostali 🙄

elidule
autor
12. kvě 2010

jo jo,děcka tam řádily,ta naše poserka by měla strach asi z toho šera a blikátek 🙂

lamarika
12. kvě 2010

snad tam nebude moc lidí abychom si to mohli užít. Ten můj blázen si půjčil na týden čtyřkolku a teď s ní řádí někde venku v blatě. Se pěkně vysleče před dveřma 😀

axi81
12. kvě 2010

Zdar holky!! 🙂

Mám za sebou teda den...! Ráno jsme vyrazily s malou do beskyd na úřad vyřídit dokumenty ke svatbě. Hoďka tam a hoďka zpět, po spinkání jsme vyrazily ven. Zmokly jsme, nicméně kapry v potoku jsme nakrmily, taky kačenky a ptáčky, a dnes novinka - dokonce nějakou krysu... 😖 Malá už teď spí. Dnes mi volala mamka (jsem pořád ještě v Luhačovicích), že jí volali z léčebny, aby nastoupila 21., ale domluvila se s nimi na 28., o týden později, aby mohla jít na mou svatbu. Ta je 27. tak jsem jí jen říkala, že mám strach, aby to tak dlouho ještě vydržela. Zatím se drží dobře, je na práškách a abstinuje, no ale to už tady bylo tolikrát...říkala, že to určitě zvládne. Že nechce, abych měla na svatbě ostudu...tak držte pěsti, holčičky... 😵
Zítra valíme do zlína, kde se potkáme s tchýní, jezdí tam občas za prací, tak to spojíme. Malou už dlouho neviděla, akorát se budu muset obrnit železnou trpělivostí...aby malá nezmrzla, aby se nebouchla, abych se s ní nenabourala, aby ji nekousl pes, aby ji nesrazilo auto, aby si neumazala koleno, aby si ho neodřela, aby nesnědla kamínek, aby se nenachladila...aby ji neunesl orel..! Bla bla bla!!! Je tak přehnaně úzkostlivá, že jsem na ni nas.aná už teď!! 😀 A navíc je hrozně ukecaná! 😝
Teď jsem sama doma, dala jsem do kupy svatební seznam a pustím si nějaký film, Filip musel na pracovní večeři. Jinak se mi tady v Luhačkách líbí, docela uvažuju o tom, že bych se sem za tátou přestěhovala... 🙂 Já byla vždy proti. Mám ráda naše město, svou práci, lidi okolo...

elidule
autor
12. kvě 2010

Radu,přeju,aby se líbilo,rybiček druhů milion, kdyžtak použijte lokty 😀

Alex ahoj,ty máš ale nabitý program 🙂 taky chodíme krmit kačeny,jenže se vždycky přižene nějaká šílená labuť a jde po housce jak blázen,posledně za náma šla i na břeh,jsem radši šli pryč 😀 ale krysy teda nekrmíme 😀 😀
s mamkou je to fajn,vydrží jí to,musíš věřit,svatbu nezkazí 🙂 a co se týče bydlení,tak já se klidně odstěhuju kamkoliv,mě to bylo tak nějak vždycky jedno,Děčín mám moc ráda,ale nebylo mi proti srsti se stěhovat za manžou ........... je ale jedno město,kam bych nešla,pravda, a to je Most 😔

lamarika
12. kvě 2010

Ahojky Axi, tak to je fajn, že se ti tam líbí. Jen dál zvažuj svoje stěhování a klíďo do toho jdi. Přátelé si najdeš nový a nějakou tu práci taky. Možná by ti i prospělo se trochu distancovat od problémů co jsou doma. Mamka to určo zvládne, protože tě nechce zklamat

axi81
12. kvě 2010

Eli, v Děčíně ani v Mostě jsem nikdy nebyla...už jen ty jména s sebou nesou takový divný stín... 😅 😒

elidule
autor
12. kvě 2010

Vůbec Ústecký kraj - není o co stát,ale Děčín je hezkej a já tu vyrostla,takže je to moje srdeční záležitost 🙂

axi81
12. kvě 2010

Lami právě ty problémy mě podporují v tom, že bych měla jít pryč a začít opravdu žít svůj vlastní život. Jak budu mít naše furt blízko (doslova, bydlí ode mě 250m). Ale zase takový ten morální závazek mě tlačí tam zůstat...jednak rodinná firma (závazek vůči tátovi) a pak ta máma... 😔 Bojím se výčitek. Jak jejich, tak svých vlastních. Taky trošku bráchy, se kterým máme hodně blízko...

lamarika
12. kvě 2010

tak já bych v životě nešla do Ústí, je to tam podle mě strašný

elidule
autor
12. kvě 2010

Ústí je roztahaný a fuj,souhlasím

axi81
12. kvě 2010

Ale byla jsem v Ústí!! Dokonce víc než jednou. A během těhu jsem tam ležela s akutrním krvácením...ale už vážně, vážně nikdy víc. Byl tam mladý pan doktor, který si mě opravdu nezískal... 😠