Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
13. kvě 2010

vaši prckové budou mít ale krásný pokojíčky 😉
mě přišla včera složenska růžovo zelená - od finančáku, taky radost, já zapomněla podat daňový přiznání z bytu 😝

elidule
autor
13. kvě 2010

na kosmetice jsem ještě nikdy nebyla 😔 už bych to ale potřebovala jako sůl 😅 😀 nemusej mě ani omlazovat,jen uvést do nějakýho přijatelnýho stavu 😀 😀
teď dělá v partě,která se vrací brzo domů - jsou to chlapi,který se těší domů.před tím dělal v jiný a to jezdil domů buhvíkdy,protože těm chlapům se domů nechtělo a kdyby to bylo na nich,dělaj až do soboty 🙄

lamarika
13. kvě 2010

Deni, tak to je teda radost 😝
Liduš tak jen ať se jich drží 😉
Jsem teďka něco málo prala a zase mi blbne pračka ☹ Už mě začíná rozčilovat 😠

elidule
autor
13. kvě 2010

nám v pračce při ždímání něco taky bouchá a vytejká aviváž ven 😒

seba
13. kvě 2010

V rychlosti,dneska to je fičák.Sára si vzpomněla,že mají asi zápas 😲 tak poletíme na fotbal.A já si tak chtěla dojít do knihovny.
No náš tatínek bude asi klečet,za poslední měsíc byl pokaždý v práci až do soboty do večera,jako občas to jde,ale každý týden ne!!A nejhorší,že on třeba v pátek neví jestli dojede nebo ne!
Sebovo spaní to byla vzácná vyjímka,včera dal jen něco přes hodinku. 😉 Škoda,že to neřekne předem jak bude dlouho spát,šla bych taky 😀 Tak já letím za sportem

janulle22
13. kvě 2010

tak my mamem vymalovano... 😉 no nevypada to jak jsem si predstavovala ale to uz tak byva... 😀 😀 jedem nakoupit a pro malyho.. tak zatim papa

elidule
autor
13. kvě 2010

holky,vy jste všechny v letu 😀 my jsme šly ještě ven a podívat se do kiku - koupila jsem malý světřík na teď 🙂 už dva dny nějak blindí,rozkašle se a blinká z toho ☹

lamarika
13. kvě 2010

Tak už jsme doma z venčení, malej si teď hraje se svou sbírkou míčků 🙂 A já přemýšlím co si dám na večeři 😕

lamarika
13. kvě 2010

Liduš jakou má barvičku ten svetřík?

seba
13. kvě 2010

Já se na kiko chystám zítra-teda já,potřebuju oblíknout Sáru 😖
Jinak jsen zvládla i knihovnu,tak zas mám co číst. 🙂
Malý už padl,vzala jsem ho pěšky,tak byl pěkně ucaprtanej.Jinak u Sáry ve škole jsou vši! 🙄 Tak jen můžu doufat,že to nepřinese jako vloni.Ona má vlasy až po zadek a to je pak nekonečný.

lamarika
13. kvě 2010

Mně by teda zajímalo jak u vás ten Kik vypadá. U nás tam nemají nic v Matesovi velikosti 😒 Jejda ta musí mít krásný vlásky 😵 😵 Vybav se šamponem a tím spešl kartáčem. Musí to být teda radost mít ty mršky doma

lamarika
13. kvě 2010

sebu a co čteš za literaturu? Nějakou scifi nebo detektivky a nebo milostnou?

elidule
autor
13. kvě 2010

Radu,ten svetřík je vanilkovej a na zip,ale zase s kapuckou 😖 oni snad všechny mikči a svetry dělají s kapucou,když má pak víc vrstev na sobě,má milion kapuc a ještě čepičku a nedá ani hlavu pořádně do roviny,nebo jí udělám boule vzadu na krku 😨

Takový dlouhý vlásky,jo? u holčiček je to tak hezký - culíky,sponky,jsem zvědavá,jestli se bude nechat parádit ta naše 🙂

my tu máme dva kiky,dvě kiky (nevím,jestli je to ten kik nebo ta kik 😀 - to je fuk) a v jednom toho mají strašně hodně na kluky a na větší děti,ale v tom druhým si vyberu zase já pro malou a pro mě taky 😵 a velikosti na normální lidi 😀
já vytáhnu pizzu z mrazáku a hodím na to ještě sejr

jinak tady se už chrní,byla strašně utahaná,tak jsem to neprodlužovala a ty zoubky chudák - může mít z nich i průjem trochu? 😕

elidule
autor
13. kvě 2010

já do knihovny chodila kdysi,ale měla jsem problémy s "navrátilem" 😀 furt mě upomínali

lamarika
13. kvě 2010

Liduš klidně ten průjem může být z toho, je to běžný při zoubkách. Tak já jsem zjistila, že je nadliskej výkon sehnat něco bez kapuce. . .
Tak jsem si říkala, že si dám na večeřu rohlík s něčím a on mi ho ukradl malej a už se s ním láduje 😠 A to už jeden snědl, žrout jeden! 😠

seba
13. kvě 2010

U nás se zuby poznaly vždy srajdou.
Čtu vše mimi scifi,ale u nás se na jednu průkajdu může půjčit jen deset knížek,takže Sára má už od dvou let průkaz svůj a půjčuje si pro sebe-a to tam chodíme většinou každých 14 dní.Ale my jsme na čtení maniaci-ovšem mimo MM,ten snad jen zprávy na PC. 😀

seba
13. kvě 2010

Taky mi ty boule z kapuc vadí ☹ vypadá to,že máš pak hrbáčka 😅
Jinak vlásky jsou krásný,ale ta péče-nechce moc culíky ani copy,takže jsme nakoupili ty látkový čelenky a teta jí háčkuje takový ty debilky.Culíky si udělá jen na tréninky nebo na tělák.

elidule
autor
13. kvě 2010

jí se prodraly ven tři zoubky a pak asi týden nic,jen tam byly čárečky a teď už pořádně vylejzají a jak se směje,tak ty horní špičáky - to vypadá tak směšně 😅 😀

ten můj taky nečte kromě tv programu 😀 😀 a abych mu nekřivdila úplně,tak já s oblibou kupuju ty tlsutý časáky o bydlení,tak to s chutí taky prolistuje 😉 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

a nevadí jí mytí vlasů? neteř to moc nemusí

elidule
autor
13. kvě 2010

já když dám malou ne sedáka do kočáru,tak je úplně předkloněná z těch kapuc a na hlavu jí to dát všechno nemůžu 🙄

lamarika
13. kvě 2010

já čtu strašně ráda, ale poslední dobou na to prdím.
Stejně je zvláštní, že ji baví fodbálek 🙂 Ale zase na jednu stranu dobře, má pohybu ažaž a jednou z ní bude kočka 😉

elidule
autor
13. kvě 2010

holky já se jednu dobu zbláznila do Harryho Pottera 😅 fakt 😀 a i teďkon po tom s chutí sáhnu,ale filmy od čtvrtýho dílů mě strašně zklamalymale knížky jsou super,až bude Justýnka školačka,budu jí to předčítat,snad mě s tím nepošle do háje 😅 😀

lamarika
13. kvě 2010

Tak v tomhle mám vyhodu. Malej je teplomil, takže naštěstí nosí jen bodyno a bundu (na jaře tenkou a v zimě zimní). Když je tepleji, tak má zase třeba jen mikču. Tak naštěstí těch boulí tam nemá moc.

lamarika
13. kvě 2010

tak já se zamilovala do twiligh ságy 🙂

seba
13. kvě 2010

Už jí to nevadí,ale než jí k tomu dokopu-horší pak to rozčesání a to má ne to nějakej sajrajt.
Pohyb je potřeba,aspoň se nenudí a nesejří mě-už se těším na její pubertu 😀 stejně se mi zdá,že ty dnešní děti zlobí nějak víc než mi. 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

asi povolíme víc 🙂 jsem zvědavá,jaký já budu používat výchovný prostředky, třeba bude zlatá,hodná,poslušná,nebude odmlouvat,bude po sobě uklízet,se vším mi sama od sebe pomáhat,ve škole od první třídy až po vejšku bude premiantka a s kluky začne,až po štůdiích 😀 😀 😀 ........................ Lído!! vrať se na zem 😀

seba
13. kvě 2010

Já hodně čtu lékařský-Robinna Cooka mi MM kupuje,takže mám doma od něho vše.Pak takový ty cestopisy jako ženy ze sudánu,islám atd.No sem tam nějakou detektivku nebo milostňák.A když malej zlobil v noci nebo při kojení jsem četla Javořickou,Lanzovou. 😀

seba
13. kvě 2010

Harryho jsem ještě nečetla,a tu ságu vlastně taky ne!
Ale zato jsem tuhle byla u našich a přelouskla jsem asi po dvacátý Káju Maříka.

elidule
autor
13. kvě 2010

tak to já mám moc ráda Stephena Kinga,toho skupuju zase já 🙂 a Johna Irvinga,ale od něj knížku kolikrát odložím a vracím se k ní později,musím se na ní soustředit a Cooka já nemusím,protože na mě v těch knížkách je moc odborných názvů 😅 😀 mamka ho čte,zkoušela jsem jen jednu,pravda,ale další už ne

elidule
autor
13. kvě 2010

a mám jednu knížku od puberty,prvně jsem jí četla ve čtrnácti myslím a naposledy minulý rok 🙂 je to od Heleny Šmahelový - Velký trápení a malá netečnost - ta knížka už něco pamatuje,ale mám jí u sebe,neodložila jsem jí