• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
ještě je dobrý-Vejce a já
13. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se ještě bavíte o knihách? Já ještě něco málo pracovního pořešila a teď jsem tu. Manža kouká na bednu na hokej, takže se nudím
13. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vejce a já - to zní zajímavě :grinning:

Radu,nenuď se,nahoď nějaký téma,chytneme se určo :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš na tohle jsem dřevo, já se spíš radši chytám :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,ordinaci mám puštěnou jako kulisu,už mi to nebaví :unamused:
13. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v telce vůbec dávaj prdlačku,hokej mě neba :slight_smile:
manža se těší,že naproti novýmu bytu má hospodu a tam se bude setkávat s chlapama z práce - se s nima vidí furt a ještě do knajpy s nima chodí - že si maj furt co říct?
13. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sousedka se zase vrátila k přítelovi,bude zase itálie,proč se k němu furt vrací??? ona vždycky řve,jak kdyby jí vraždil :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nóo Liduš tam nepujde asi ani o tu společnost jako o to místo a hlavně co se na tom místě točí :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se teď musím tak smát,píšu si přes icq s kámošem a dělali jsme si srandu,jak je to s náma v kuchyni a z čeho bysme žili a on říká,že z lásky,že by přišel domů ze šichty a já bych jezdila po zábradlí a on se zeptá: co děláš? já na to: hřeju ti oběd :grinning: a on by vedle mě poskakoval jak papiňák a pískal: už to bude už to bude :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš pravdu :grinning: hlavně,ať mi je nevodí domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš ty mě zase dneska dostáváš :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně a taky chlapi jsou ukecaný...horší než my :slight_smile:
MM taky jde na tři a přijde ve dvě ráno,říkám co jsi tam dělal-povídali jsme a poslouchali telku-doma žádnou nemáme a já jsem němá!!
13. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já ne,to on :grinning: :grinning: je s ním děsná prča
13. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perfektní :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten můj se už naučil říkat: nevím,kdy přesně přijdu,podle toho jaká tam bude zábava :grinning: protože jsem mu vyčítala,že řekne brzo a přijde brzo ráno
13. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale je fakt,že když jsem šla někam já,tak to je taky na dlouho ........... ale já to řekla hnedka předem,že příjdu pozdě :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jako můj manža. Mermomoci musí jezdit po pochůzkách s jeho tátem. Když se ho zeptám jestli to tchán sám nezvládne, tak mi na to řekne, že zvládne, ale že si s ním chce popovídat. A to přijede domů a u ucha má telefon, protože volá s tchánem. Takhle vykecávaj klidně hodinu a víc. . . Se mnou mluví většinou tak 5 minut
13. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co pořád řešej? :sweat_smile: to když manža přijede domů,tak slyším hned,jak se rozbil jeřáb a že ten filtr v palivový nádrži se furt ucpává :grinning: a když se zeptám,co řeší s kámoškou na facebooku,tak řekne,že všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem měla u malýho už po termínu,tak se v sobotu večer ptal jestli může na pivo-říkám na chvíli jo-přišel ve čtyři ráno-v devět normoš vstal,mazal chlebíčky já dělala dort-Sáře bylo šest a v jedenáct mu říkám asi pojedem,začínám mít stahy-o půl jedný mě přijali a před druhou byl Seba venku-představte si,že by mě to chytlo v noci-musela bych se odvízt sama-jemu nedošlo,že porod může být rychlej,tak se zakecal :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku je vítr! máte taky fujavec?
13. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tak někdy zjišťju, že jim totiž dělá problém se na něčem domluvit než se pochopijou :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to byl fofr teda :sweat_smile: mě muž taky slíbil: nebudu nikam chodit,co kdyby náhodou a stejně na to prděl
kdepak nemáme
no u nás se v sobotu večer řeší,co budou dělat příští týden :slight_smile: ,kdo co tam udělal a neudělal-já je neznám a šíleně mě to zajímá :angry: strašně ráda totiž řídím :frowning2:
13. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nefučí
13. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jste konečně viděli tu reklamu na toho Mrože?
13. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Sebo,to je u našich,dva kamioňáci a k tomu ten můj - to se jezdí pak furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já musela zavřít okno střešní,úplně to s ním lomcuje :astonished:
13. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ještě nééé
13. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu muset ještě s odpadkama - nerada vynáším smetí :sweat_smile: a myju wecko
13. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek