• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Já nesnáším žehlení a vytírání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ještě k smrti nesnáším vyhazování jídla. Přitom se mi zvedá kufr, protože mně to připomíná zvracení
13. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by mě nenapdlo s vyhazováním jídla :sweat_smile: mě se dělá blbe,když je ve dřezu něco nějaký zbytky jídla v tý výlevce nebo odpadu,já to nedokážu vybrat,to fakt nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych umřela u luxování :confounded:
13. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé,tak naštěstí luxování je v režii taťky :slight_smile: mám pocit nekdy,že ho to i baví (a strašně se s tím crcá :grinning: )
13. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo myslíš,že luxuje u nás-trvá mu to syce dvě hodiny-ale já to vydržím :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice
13. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně,když nemusíš,viď? :grinning: to chápu,já furt chodím okolo sporáku a pořád hudruju,že by potřeboval vycídit,až se zvedne a jde na to,ale je fakt,že já to vezmu houbičkou a jarem nebo cifem a je to šup šup ale on néé,vezme si speciální dlátko (si pořídil na sklokeramiku ) pak speciální prostředek a drhne a drhne a je pak ta deska jako zrcátko,je to šikula,ale pak by nesměl dostat chuť na něco smaženýho a třeba na párky,který prskají i okolo tý desky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevadí :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mm je hroznej na pořádek,teď už to řeším tak,že mu řeknu,že to tak dobře neumím a on uklidí :wink: ale jak se s tím štrdlá a pak očekává,že to aspoň dalších deset let vydrží :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě čeká metál,ne? :slight_smile: to já se musím jít vždy kouknout a uznat,že takhle skvěle bych to já neudělala :grinning: ale co,když mu to udělá radost?
13. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně pochválím ho klidně před nastoupenou jednotkou :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se vykoupat a spínat-musím se připravit na zítřek.držte nám pěsti :wink:
13. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my se chystáme a jako naschvál šíleně leje-to se mi pojede busem :confounded:
14. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata ... tak ada ma za sebou prvni noc v postylce a super... sme se krasne vyspali i kdyz tata trochu nastvanej... :sweat_smile: :grinning:
14. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek :slight_smile:
sebo,nebude to nic vážnýho snad
Jani,táta počítal,že bude malej už v pokojíčku,ne? :grinning:
14. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepocital... ale taky nepocital ze ja v 9 usnu... :grinning:
14. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však on to přežije :grinning:
14. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jineho mu nezbyva... :grinning: dneska odjizdi tak mu ot nemuzu ani vynahradit... mrzute... :grinning:
14. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koberec dovezou az tak kolem 3 tak tu mame peknej bordel a ja nemuzu ani uklizrt nic, musime položit kobererc a pak nastehovat veci do pokojiku a pak vsude pouklizet...vubec se mi nechce...
14. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,nezávidím,hlavně když si představím,že mě to taky čeká :confounded:
14. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me stve ze ten koberec dovezou pozde aja nemuzunic udelat... :angry: mela bych jit varit ale nechce se me... :grinning: klasika me nikdy... :wink:
co varite dneska...?
14. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my tu máme dobrou prodejnu koberců a navíc tam máme známýho,takže když jsme kupovali koberec,tak jsme řekli,kdy přesně ho mají dovézt a stalo se :slight_smile:
já teď dovařila žebírka,budou zapečený těstoviny a kuřecí polívka asi nebo se na ti polívku vykvajznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem včera vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za chvilku se jdeme s malým fotit k fotogravce a teď když vás čtu, tak koukám, že jsem úplně zapomněla na oběd :grinning: Asi udělám řízky, ty budou hned :wink: :wink: Jsem to ale ženská zapomnětlivá :grinning:
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli oni rozvazel prvne olomouc a pak dediny okolo... :unamused:
ja delam rajskou... akorad se mi nechce delat tu sekanou do toho... ale budu muset...tata to ma rad... :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami :grinning: to se stane... tak at se fotecky povedou... a ukaz nam je pak ju? :wink:
14. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,tak ať je malej dobře naladěnej na focení :slight_smile:
Jani,to su hajzli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsou, ale co nadelame... tak mam aspon co delat zetra.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: budu litat jak sutr... :grinning:
14. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsme dorazili,jsem KO
Sára dostala nové léky a sprey do nosu-pokud to nezabere do týdne,máme si přijít pro dejchák :confounded:
alergie na kocoura negativní-hurá :slight_smile:
malej už vytuhnul v postýlce,tak si jdu dát kafe-jo a u nás budou taky řízky
14. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi a mala uz mela nejake leky na alergii?
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dětská ji dala zodac,ten nám teď pro ní vůbec nedoporučili
14. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek